Top 10 3er Steckdose Flachstecker – Listwy zasilające

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Brennenstuhl

#ad

Listwa zasilająca z 3 gniazdami z ochroną przed, Brennenstuhl Wysokiej jakości przedłużacz z tworzywa sztucznego z płaską wtyczką płaski do wewnątrz z kablem o długości 3 m czarny i Eco-Line

#ad
Brennenstuhl #ad - Produkt 1: z inteligentnym, rozkładanym uchwytem – umożliwia łatwe odłączanie płaskiego złącza z gniazdka bez użycia siły. Produkt 1: wtyczka kątowa ze stykiem ochronnym i złącze ze stykiem ochronnym wykonane ze stabilnego tworzywa sztucznego.

Produkt 2: listwa zasilająca z 3 zestykami ochronnymi o długości 1, 5 m H05VV-F 3G1, 5. Produkt 2: z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowy. Produkt 1: przedłużacz idealnie nadaje się do praktycznego i zajmującego niewiele miejsca zastosowania w pomieszczeniach. Produkt 2: gniazda wtykowe ze stykiem ochronnym w układzie 45°, również do wtyczek kątowych.

Produkt 2: wielokrotne gniazdo wtykowe ze zwiększoną ochroną dotykową: płytki z tworzywa sztucznego zamykają styki gniazdka. Produkt 1: wyjątkowo płaska wtyczka kątowa z zestykiem ochronnym z tworzywa sztucznego z kablem o długości 3 m H05VV-F 3G1, 5 i zwiększoną ochroną przed dotykiem.
MarkaBrennenstuhl #ad

2. Brennenstuhl

#ad

Brennenstuhl Ecolor listwa zasilająca z 6 gniazdami gniazdko wielokrotne z przełącznikiem i kablem 1,5 m czarna/biała

#ad
Brennenstuhl #ad - Listwa zasilająca z 6 zestykami ochronnymi o długości 1, 5 m H05VV-F 3G1, 5. Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca Ecolor z kablem o długości 1, 5 m w kolorze czarno-białym w najlepszej jakości brennenstuhl.

Gniazdo wielokrotne z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowy. Listwa zasilająca z podwyższoną ochroną przed dotykiem zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo w pomieszczeniach. Eleganckie i ponadczasowe wzornictwo dostępne w różnych kolorach. Listwa zasilająca z dwubiegunowym przełącznikiem zapewnia tę zaletę, że obwód jest całkowicie przerywany i rezygnuje z trybu czuwania i odczuwalnie zmniejsza zużycie energii.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość2.76
Długość13.78
Waga1
Szerokość3.35
Numer części1153260020
Model1153260020
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

3. MKSENSE

#ad

Do domu, wodoszczelność IP20, 3 gniazda, 250 V/16 A, wielokrotne gniazdo bez przełącznika, CEE 7/7 E/F, biura, Potrójny rozdzielacz gniazd, krótki kabel 0,34 m

#ad
MKSENSE #ad - Rozszerzenie gniazdka elektrycznego- rozszerzenie wielu gniazd może rozszerzyć jedno gniazdko domowe E/F na trzy gniazda typu F Schuko, a kabel o długości 0, 35 m pozwala uniknąć plątaniny kabli.

Certyfikat bezpieczeństwa – 3-drożne gniazdko posiada certyfikaty CE, VDE i RoHS zgodnie z normami bezpieczeństwa UE. Wodoszczelny kabel ip20 – wielofunkcyjne gniazdko może być używane w pomieszczeniach i na zewnątrz, wodoszczelność IP20 pozwala na obsługę ogólnych warunków pogodowych. Idealne zastosowanie- ten kabel z tworzywa sztucznego 250 v/16 a idealnie nadaje się do podłączenia urządzeń o średnim obciążeniu mechanicznym, drukarka, telewizor, takich jak elektronarzędzia lub urządzenia kuchenne: komputer, konsole do gier itd.

Twój idealny artykuł biurowy i domowy! Ochrona bezpieczeństwaadapter do gniazda standardowego typu CEE 7/7, kompatybilny z wtyczką typu E/F, ochroną przed uziemieniem, ochroną bezpieczeństwa.
MarkaMKSENSE #ad
ProducentMKSENSE #ad
Wysokość0.01
Długość6.69
Szerokość4.72
Numer części3 Fach Schuko Steckdosen
Model3 Fach Schuko Steckdosen
GwarancjaNo

4. Unidapt

#ad

Kabel 1,5 m, kompatybilna z telefonami itp., Unidapt Listwa zasilająca z USB, z 3 ładowarkami USB, 2 gniazda podróżne, biurko z przełącznikiem, przedłużacz do podróży i biura, biała

#ad
Unidapt #ad - Wymień swoją starą listwę zasilającą na nowe gniazdko wtykowe o inteligentnej konstrukcji przed wyruszeniem w kolejną podróż. Kompleksowa ochrona urządzenia – gniazdo wielokrotne jest wielokrotnie zabezpieczone przed przetężeniem, zwarciem, przepięciem i przeładowaniem. Wytrzymały, czego potrzebujesz, elegancki design i kompatybilny z wieloma gniazdami wtykowymi lub listwami rozdzielczymi i portami ładowania w hotelach, 8 cm gniazdko można bez problemu schować w torebce, szerokości 5, na lotniskach i w domu.

Adapter gniazda jest dopuszczony do rejsów i jest niezbędny, przegrzaniem, ponieważ nie posiada ochrony przeciwprzepięciowej. Brak konwersji napięcia tego adaptera. Przedłużacz o długości 1, Apple Watch, zasilacz, golarkę i wiele innych. Dzięki tej listwie zasilającej można ładować szybciej i bardziej niezawodnie. 3 porty usb i 2 gniazda ac – dzięki temu adapterowi możesz naładować swój telefon komórkowy, 1 port usb-c i 2 porty ac z 2 wtyczkami ac.

Listwa zasilająca jest wyposażona w 2 porty uSB-A, 5 m jest wygodnie owinięty wokół pręta i mocowany za pomocą szerokiego paska Magic Strap. Obsługuje inteligentne i szybkie ładowanie – zapewnia wyjście smart usb-a 5 v/2, wyjście USB-C 5 V/3 A, 4 a i szybkie ładowanie 5 v/3, całkowite wyjście usb 5 v/3, 4 a, 4 A/17 W. Przy długości zaledwie 13, plecaku lub walizce. Ultrakompaktowe gniazdo wielokrotne 5 w 1 – ta mała listwa zasilająca ma wszystko, 3 cm, aby jednocześnie ładować i zasilać do sześciu urządzeń.
MarkaUnidapt #ad
ProducentUnidapt #ad
Wysokość0.01
Długość5.51
Szerokość2.36
Gwarancja2 lata gwarancji

5. Kopp

#ad

Obracane o 90 stopni przyłącze, kolor: arktyczna biel, bez przełącznika, Kopp 127002013 UNOversal listwa zasilająca z 3 gniazdkami, gniazdka ze stykiem ochronnym i zabezpieczeniem przed dziećmi, 3600 W/16 A, 1,4 m

#ad
Kopp #ad - Kabel o długości 1, 40 m z wtyczką kątową ułatwia elastyczne umieszczenie w pomieszczeniu. Atwy i bezpieczny montaż na ścianie za pomocą mocowania 4-punktowego, możliwość przykręcenia do ściany i podłogi wszystkimi powszechnie stosowanymi śrubami 3, 5 lub 4 mm.

Znak vde – potwierdza zgodność z wysokimi standardami bezpieczeństwa np. Odpowiedni do warsztatu, pomieszczenia hobbistycznego, pokoju dziennego, pokoju dziecięcego i wielu innych. Gniazdka rozmieszone pod kątem 90° zapewniają optymalne wykorzystanie przyłączy. Włożenie szerokich wtyczek obok siebie nie zasłania sąsiednich gniazdek. Klasa ochrony ip20 - zabezpieczenie przed kurzem i brudem, ochrona przed stałymi ciałami obcymi >12, 5 mm. Duża odległość między gniazdkami 52 mm.

Bez przełącznika, nie emituje irytującego światła w nocy, nie można przypadkowo wyłączyć urządzeń. Listwa zasilająca 3600 w 16 a, maksymalna obciążalność styku przełączającego przy napięciu roboczym 250 V. 3 okrągłe gniazda ze stykiem ochronnym i zwiększoną ochroną przed dotykaniem, zapewniającą większe bezpieczeństwo pracy i ochronę przed dziećmi. Wiele gniazdek do szerokich zasilaczy, sterowników czasowych lub wtyczek kątowych. Można go też zastąpić dłuższym przewodem doprowadzającym.
MarkaKopp #ad
ProducentKopp #ad
Długość213.5
Szerokość53.5
Numer części127002013
Model127002013

6. MKSENSE

#ad

Dom 3A3U europejski standard, wiele gniazd bez kabla, Kostka do gniazdka z USB, 2 euro i 1 gniazdo Schuko maks. 4000 W, 3 USB 17 W, 3 gniazda z przełącznikiem

#ad
MKSENSE #ad - Ochrona bezpieczeństwa-- kostka bez kabla z przełącznikiem może w każdej chwili przerwać zasilanie. Prąd ładowania 3, 4 A maks. 750°c ognioodporne i bezpieczne dla dzieci – gniazdko z przełącznikiem jest wykonane z trudnopalnego materiału PC, zabezpieczenie przed dziećmi, a maksymalna temperatura odporności na wysoką temperaturę może osiągnąć 750°, aby zapobiec przypadkowemu dotknięciu i chronić bezpieczeństwo dzieci.

Posiada zabezpieczenie przed przepięciem, jest stabilny, przeciążeniem, antystatycznością i zwarciem, wytrzymały, bezpieczny.66 w 1 gniazdo wtykowe z usb-- to gniazdko wtykowe z usb jest wyposażone w 1 gniazdo schuko i 2 gniazda euro, 3 porty USB. Może skrócić czas ładowania o 30%-50%. 17 w/5 v.

Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE, RoHS. Może zasilać 6 urządzeń jednocześnie. Gniazdko o maksymalnej mocy wyjściowej 4000 W nadaje się do większości urządzeń elektrycznych. Szybkie ładowanie– gniazdo wielokrotne bez kabla z 3 portami usb, każdy port USB zapewnia maks. Zajmujące mało miejsca gniazdka-- wymiary wielu gniazd z przełącznikiem wynoszą 75 x 75 x 75 mm, idealnie nadaje się do domu, do plecaka lub aktówki, waga wynosi 215 g, biura lub w podróży.
MarkaMKSENSE #ad
ProducentMKSENSE #ad
Wysokość2.95
Długość2.95
Szerokość2.95
Numer częściZLD-33EU
ModelZLD-33EU
Gwarancja3 miesiące gwarancji producenta

7. Lightstock

#ad

Z 3 m kablem tekstylnym, 3 x 1,5 mm2, Listwa zasilająca z 3 gniazdami z duroplastu wygląd bakelitu czarna, czarny

#ad
Lightstock #ad - Przewód zasilający o długości 3 m z osłoną tekstylną kabel tekstylny, kabel materiałowy. Przekrój przewodu: 3 x 1, 5 mm2, h03vv-f, maks. Wysokiej jakości komponenty wyprodukowane w UE: wtyczka kątowa i listwa zasilająca wyprodukowane w Niemczech, kabel tekstylny we Włoszech. Obciążenie: 3500 W. Szeroki asortyment oraz wysokiej jakości, elastyczny kabel tekstylny można znaleźć w naszym sklepie Lightstock w serwisie Amazon. Elegancka i zgrabna listwa zasilająca z 3 gniazdami, z wtyczką kątową z duroplastu wygląd bakelitu.
MarkaLightstock #ad
ProducentLightstock #ad
Numer części900080

8. JL Connecting Power

#ad

Certyfikat TÜV z pieczęcią GS z przełącznikiem, JL płaska listwa zasilająca z 3 gniazdami wtykowymi z ochroną przed dziećmi i kablem o długości 3 m

#ad
JL Connecting Power #ad - 3680 w/16 a, nadaje się do użytku w pomieszczeniach. Bezpieczne zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa TÜV ze znakiem GS. Meble można przyłożyć do ściany, mimo korzystania z gniazdka. Idealnie pasuje do mebli. Kabel o długości 3 m zapewnia elastyczność. Maks.
MarkaJL Connecting Power #ad
ProducentJL Connecting Power #ad

9. JSVER

#ad

3 gniazda, JSVER Listwa zasilająca w kształcie kostki, 3680 W, ochrona przed przepięciem, z przełącznikiem, USB, kolor czarny, 3 gniazda USB 15,5 W, do biura, kabel 1,5 m, domu

#ad
JSVER #ad - Ochrona przed przeciążeniem, i chronią dzieci i zwierzęta domowe przed każdym nieużywanym gniazdkiem. Szybkie ładowanie: każde pojedyncze złącze usb, 3, 1 a, które w pełni wykorzystuje inteligentną technologię ładowania, moc usb: 15, 4 a na złącze. Kompaktowy i przenośny: 7, 6 x 7, zupełnie nowy design rubik cube; wystarczająco mały, aby zmieścić się w plecaku/aktówce, idealny do domu, 6 x 7, 6 cm, biura lub w podróży.

Wyjście usb: 5 v, 5 w, może inteligentnie zidentyfikować urządzenie i spróbować zmaksymalizować prędkość ładowania. Pełna ochrona: zapewnia ochronę przed przepięciem 350 j, przetężeniem, zwarciem i słabym kontaktem. Jest wyposażony w bardzo długi przedłużacz h05vv-f o długości 1, 5 m 3 x 1, 5 mm², który umożliwia wygodny dostęp do prądu.3 gniazda i 3 porty ładowania usb: kostka jest wyposażona w 3 gniazda sieciowe i 3 porty USB z kablem sieciowym 1, 5 m dla optymalnego zasięgu.

Naładuj wszystko i podłącz do niego prąd, od dużych urządzeń aż po telefon. Osłony bezpieczeństwa utrzymują nieużywane gniazda, gdy nie są używane, przepięciem, aby zapewnić ochronę elektroniki przed skokami napięcia. Napięcie robocze: 230 v; zasilanie: 16 a. Optymalny rozkład prądu osiąga prędkość ładowania do 2, każde złącze obsługuje do 2, 4 A. Wydajne funkcje: moc przyłączeniowa: 3680 w maks.
MarkaJSVER #ad
Producent‎J&V Technologie GmbH #ad
Wysokość0.04
Długość2.99
Szerokość2.99
Numer częściJSVER-PS3132-BK
ModelJSVER-PS3132-BK

10. Brennenstuhl

#ad

Przełącznikiem i kablem 1,5 m, kolor szary, Brennenstuhl Eco-Line Listwa zasilająca z 6 gniazdami z ochroną przed przepięciem gniazdko wielokrotne z podwyższoną ochroną przed dotykiem

#ad
Brennenstuhl #ad - Gniazda wtykowe ze stykiem ochronnym 45°, również do wtyczek kątowych. Listwa zasilająca z dwubiegunowym przełącznikiem zapewnia tę zaletę, że obwód jest całkowicie przerywany i zrezygnowany z trybu czuwania – odczuwalne zmniejszenie zużycia energii.

Prąd upływowy do 13 500 A ochrona w przypadku burzy, uderzenia pioruna itd. Chroni cenne urządzenia przed przepięciami o maks. Listwa zasilająca z podświetlanym wyłącznikiem bezpieczeństwa do włączania i wyłączania dwubiegunowego i kontrolką funkcji. Listwa zasilająca ze stykiem ochronnym z 6 gniazdami wtykowymi o długości 1, 5 m H05VV-F 3G1, 5 i zwiększoną ochroną przed dotykiem. Zakres dostawy: 1 x listwa zasilająca Eco-Line z ochroną odgromową w kolorze szarego PC – w najlepszej jakości brennenstuhl.
MarkaBrennenstuhl #ad
ProducentBrennenstuhl #ad
Wysokość2.36
Długość15.35
Waga0.97
Szerokość2.95
Numer części1159750015
Model1159750015
Gwarancja24 Miesięcy