Top 10 Apple Watch 6 Armband 40mm – Paski do smartwatchy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Bransoletka mediolańska srebrna, 45 mm Smartwatch – obudowa ze stali nierdzewnej srebrna, Apple Watch Series 7 GPS + Cellular

#ad
Apple #ad - Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone. Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, nawet jeśli nie masz telefonu iPhone przy sobie. Otrzymuj powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego rytmu serca oraz nieregularnego rytmu serca.

Najbardziej odporne na pęknięcia szkło przednie, jakie kiedykolwiek miał Apple Watch, zabezpieczone przed kurzem zgodnie z IP6X i odporne na pływanie. Ledź nowe treningi tai chi i pilates, oprócz ulubionych ćwiczeń, joga, takich jak bieganie, pływanie i taniec. Wyświetlacz always-on retina ma prawie 20% większy obszar wyświetlacza niż seria 6, dzięki czemu możesz lepiej widzieć wszystko i łatwiej obsługiwać. Zrób ekg.

Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą wydajnego czujnika i aplikacji. Apple watch series 7 wymaga iPhone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 15 lub nowszym. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu. Przesyłaj strumieniowo muzykę, podcasty i audiobooki w podróży i zostaw swój iPhone w domu. Zawsze i wszędzie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Waga0.11
Numer częściMKJW3FD/A
ModelMKJW3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

2. Apple

#ad

41 mm Smartwatch – obudowa ze stali nierdzewnej srebrna, bransoletka mediolańska srebrna, Apple Watch Series 7 GPS + Cellular

#ad
Apple #ad - Zawsze i wszędzie. Przesyłaj strumieniowo muzykę, podcasty i audiobooki w podróży i zostaw swój iPhone w domu. Ledź nowe treningi tai chi i pilates, joga, takich jak bieganie, oprócz ulubionych ćwiczeń, pływanie i taniec.

Najbardziej odporne na pęknięcia szkło przednie, jakie kiedykolwiek miał Apple Watch, zabezpieczone przed kurzem zgodnie z IP6X i odporne na pływanie. Wyświetlacz always-on retina ma prawie 20% większy obszar wyświetlacza niż seria 6, dzięki czemu możesz lepiej widzieć wszystko i łatwiej obsługiwać. Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone. Apple watch series 7 wymaga iPhone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 15 lub nowszym. Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, nawet jeśli nie masz telefonu iPhone przy sobie.

Otrzymuj powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego rytmu serca oraz nieregularnego rytmu serca. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą wydajnego czujnika i aplikacji. Zrób ekg. Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Waga0.09
Numer częściMKHX3FD/A
ModelMKHX3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

3. Lerobo

#ad

Metal, 42 mm, dla kobiet i mężczyzn, Lerobo Pasek kompatybilny z Apple Watch 44 mm, oddychający, 45 mm, 41 mm, Series 6, 38 mm, wygodny, miękki silikon, 40 mm, zapasowy pasek do iWatch SE Series 7

#ad
Lerobo #ad - Jedyna w swoim rodzaju, cienka konstrukcja sprawia, nadaje smartwatchowi bardziej elegancki, aby Twój zegarek był bardziej kobiecy: te paski mają tylko 1, wąska, 4 cm szerokości, elastyczny i lżejszy, że nadgarstek wygląda szczuplejszy i swobodnie się porusza. Nie wahaj się z nami skontaktować. Elegancki i modny, smukły wygląd podkreśla Twój wyjątkowy gust i spersonalizuje Ciebie.

Wodoszczelna, węższa szerokość i większa elastyczność, który jest łatwy do czyszczenia, elastycznego, wygodny w noszeniu i przyjazny dla środowiska dla ludzkiej skóry, wytrzymałego materiału silikonowego, przyjazne dla skóry i wygodne: paski zamienne do iWatch wykonane są z miękkiego, lekka i trwała bransoletka, świetna opcja dla akcesoriów Apple Watch. Wszystkie problemy związane z naszym paskiem do smartwatcha. Zapięcie typu pin-and-tuck ze stali nierdzewnej zapewnia bezpieczeństwo paska, zapobiega wypadaniu taśmy z paska. Wykonane z wysokiej jakości silikonu → miękkie, najlepszy wybór do uprawiania sportu lub ruchu. Kompatybilne modele: lerobo zestaw 6 miękkich, series 6, pasuje również do apple watch se, 45 mm, series 7, wszystkie wersje iwatch są idealne i bezszwowe.

Rozmiar 38/40/41 mm pasuje na nadgarstek 130-180 mm; rozmiar 42/44/45/49 mm pasuje na nadgarstek 150-200 mm. Mocowane proszę sprawdzić rozmiar z tyłu zegarka, iwatch ultra, series 3, 40 mm, series 1, 49 mm, 44 mm, Series 2, 42 mm, 41 mm, Series 4, smukłych i wodoodpornych pasków do zegarków sportowych jest kompatybilny z Apple Watch 38 mm, Series 5, Series 8, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Obowiązkowy zakup taśm z serii 8, pasują do twojego codziennego nastroju i stroju, 7, 5, 3, 6, 4, 2, 1 pasków kompatybilnych z apple watch paski lerobo do zegarka iwath są dostarczane w 6 różnych uroczych i zabawnych kolorach, różne kolory, świetna opcja akcesoriów do zegarka iWatch.
MarkaLerobo #ad
ProducentHina-US #ad

4. Apple

#ad

Jasnopomarańczowy, bransoletka sportowa, Apple Pasek do zegarka, 41 mm, jeden rozmiar

#ad
Apple #ad - Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, wytrzymała i przy tym zadziwiająco miękka. Innowacyjne zamknięcie sprawia, że wszystko dobrze się trzyma. Miękki, gęsty materiał jest przyjemny dla skóry i dopasowuje się do nadgarstka.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.47
Długość11.5
Szerokość2.91
Numer częściMR2N3ZM/A
ModelMR2N3ZM/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

5. Apple

#ad

Midnight, Regular, Apple Watch 45 mm bransoletka sportowa

#ad
Apple #ad - Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, wytrzymała i przy tym zadziwiająco miękka.

Zakres dostawy: bransoletka sportowa do zegarka apple watch w tym bransoletki, które można dopasować do długości S/M i M/L, regularna bransoletka sportowa dostarczana z częściami do S/M i M/L. Większość pasków można łączyć z każdym etui do apple watch series 3 lub nowszym, które mają ten sam rozmiar. Miękki, gęsty materiał jest przyjemny dla skóry i przylega do nadgarstka. Bransoletki 41 mm pasują do kopert 38 mm i 40 mm, bransoletki 45 mm do kopert 42 mm i 44 mm. Innowacyjne zamknięcie sprawia, że wszystko dobrze leży.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga0.24
Szerokość19.69
Numer częściMKUQ3ZM/A
ModelMKUQ3ZM/A
Gwarancja12 Miesięcy

6. Apple

#ad

Apple Watch 41 mm bransoletka sportowa, gwiazda polarna, regularny

#ad
Apple #ad - Miękki, gęsty materiał jest przyjemny dla skóry i przylega do nadgarstka. Bransoletki 41 mm pasują do kopert 38 mm i 40 mm, bransoletki 45 mm do kopert 42 mm i 44 mm.

Większość pasków można łączyć z każdym etui do apple watch series 3 lub nowszym, które mają ten sam rozmiar. Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, wytrzymała i przy tym zadziwiająco miękka. Innowacyjne zamknięcie sprawia, że wszystko dobrze leży. Zakres dostawy: bransoletka sportowa do zegarka apple watch w tym bransoletki, które można dopasować do długości S/M i M/L, regularna bransoletka sportowa dostarczana z częściami do S/M i M/L.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.7
Długość4.9
Waga0.24
Szerokość5
Numer częściMKU93ZM/A
ModelMKU93ZM/A
Gwarancja12 Miesięcy

7. Apple

#ad

Północ, regularny, Apple Watch 41 mm bransoletka sportowa

#ad
Apple #ad - Większość pasków można łączyć z każdym etui do apple watch series 3 lub nowszym, które mają ten sam rozmiar. Miękki, gęsty materiał jest przyjemny dla skóry i przylega do nadgarstka.

Zakres dostawy: bransoletka sportowa do zegarka apple watch w tym bransoletki, które można dopasować do długości S/M i M/L, regularna bransoletka sportowa dostarczana z częściami do S/M i M/L. Bransoletki 41 mm pasują do kopert 38 mm i 40 mm, bransoletki 45 mm do kopert 42 mm i 44 mm. Innowacyjne zamknięcie sprawia, że wszystko dobrze leży. Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, wytrzymała i przy tym zadziwiająco miękka.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.7
Długość4.9
Waga0.15
Szerokość5
Numer częściMKU83ZM/A
ModelMKU83ZM/A
Gwarancja12 Miesięcy

8. Apple

#ad

Gwiazda polarna, regularny, Apple Watch 45 mm bransoletka sportowa

#ad
Apple #ad - Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, wytrzymała i przy tym zadziwiająco miękka.

Większość pasków można łączyć z każdym etui do apple watch series 3 lub nowszym, które mają ten sam rozmiar. Miękki, gęsty materiał jest przyjemny dla skóry i przylega do nadgarstka. Innowacyjne zamknięcie sprawia, że wszystko dobrze leży. Bransoletki 41 mm pasują do kopert 38 mm i 40 mm, bransoletki 45 mm do kopert 42 mm i 44 mm. Zakres dostawy: bransoletka sportowa do zegarka apple watch w tym bransoletki, które można dopasować do długości S/M i M/L, regularna bransoletka sportowa dostarczana z częściami do S/M i M/L.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.69
Długość10.63
Waga0.24
Szerokość1.69
Numer częściMKUU3ZM/A
ModelMKUU3ZM/A
Gwarancja12 Miesięcy

9. Apple

#ad

Regular, Apple Zegarek 41 mm Sportowy pasek, koniczyna

#ad
Apple #ad - Innowacyjne zamknięcie sprawia, że wszystko jest dobrze dopasowane. Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, wytrzymała i przy tym zadziwiająco miękka.

Większość bransoletek można łączyć z każdą obudową apple watch series 3 lub nowszym, który ma ten sam rozmiar. Zakres dostawy: pasek sportowy do zegarka apple watch w tym paski, które można dopasować do długości S/M i M/L, Regular Sport dostarczany z częściami dla S/M i M/L. Bransoletki 41 mm pasują do kopert 38 mm i 40 mm, a 45 mm do kopert 42 mm i 44 mm. Miękki, gęsty materiał jest przyjemny w dotyku i dopasowuje się do nadgarstka.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.7
Długość4.9
Waga0.24
Szerokość5
Numer częściMKU73ZM/A
ModelMKU73ZM/A
Gwarancja12 Miesięcy

10. Apple

#ad

Midnight – bardzo duży, Apple Watch 45 mm bransoletka sportowa

#ad
Apple #ad - Miękki, gęsty materiał jest przyjemny dla skóry i przylega do nadgarstka. Zakres dostawy: bransoletka sportowa do zegarka apple watch w tym bransoletki, które można dopasować do długości S/M i M/L, regularna bransoletka sportowa dostarczana z częściami do S/M i M/L.

Większość pasków można łączyć z każdym etui do apple watch series 3 lub nowszym, które mają ten sam rozmiar. Innowacyjne zamknięcie sprawia, że wszystko dobrze leży. Bransoletki 41 mm pasują do kopert 38 mm i 40 mm, bransoletki 45 mm do kopert 42 mm i 44 mm. Sportowa bransoletka wykonana ze specjalnego, wysokowydajnego elastomeru fluorowego jest wytrzymała, wytrzymała i przy tym zadziwiająco miękka.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość2.7
Długość10
Waga0.24
Szerokość2
Numer częściMLYT3ZM/A
ModelMLYT3ZM/A
Gwarancja12 Miesięcy