Top 10 Brennpeter Für Holz – Lutownice

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HOBBYRING

#ad

1 sztuka, 5216.02.02, Hobbyring Brenn Peter Junior, regulacja temperatury 350 – 800 stopni C, narzędzie do pirografii, 30 W

#ad
HOBBYRING #ad - W zestawie akcesoria. Idealne rozwiązanie dla zaawansowanych i profesjonalnych pirografików. Elektronicznie regulowana bezstopniowo od 350 –800 stopni C.
MarkaHOBBYRING #ad
ProducentHOBBYRING #ad
Wysokość3.66
Długość8.7
Waga2.2
Szerokość6.77
Numer części101192550
Model101192550

2. Dremel

#ad

Dremel Butan Versatip 2000-6 lutownica, maks.czas palenia 90 min, 6 dodatkowych akcesoriów

#ad
Dremel #ad - Trwała. Do prac precyzyjnych i wymagających dbałości o detale. Do zastosowania wszędzie i w każdej chwili. Lutownica do sześciu różnych zastosowań:lutowanie, spawanie, wytapianie, gorące cięcie, obróbka termoplastyczna i wypalanie.
MarkaDremel #ad
ProducentDremel #ad
Wysokość0.98
Długość7.48
Waga0.3
Szerokość0.98
Numer częściF0132000JA
ModelF0132000JA

3. YIHUA

#ad

YIHUA 939-III zestaw narzędzi do pirografii, 2 kawałki drewna wtyczka EU, drewniana stacja spalania z 2 trzpieniami do pirografii typ drutu z 20 końcówkami do wypalania drewna

#ad
YIHUA #ad - Wybierz yihua z zaufaniem – ten produkt jest objęty ekskluzywną gwarancją producenta w całej Europie. Ponadto nie trzeba czekać, aż sprężyna druciana ostygnie przed wymianą. Zespół yihua zapewnia całodobowe wsparcie techniczne, aby pomóc Ci w pracy! Ten produkt jest przeznaczony do 230 V z wtyczką sieciową typu F UE Schuko.

Użyj różnych sprężyn drucianych na dwóch trzpieniach do wypalania drewna, nie musisz wielokrotnie zmieniać końcówek pirograficznych na dzieło sztuki. Szeroki zakres temperatur – w przypadku drewna o różnej gęstości lub innych rodzajów materiałów pianka, dynia i inne, skóra, spróbuj wybrać odpowiednią temperaturę 250℃ ~ 750℃, aby uzyskać żądane znaki pożarowe. Ten zestaw zawiera 20 końcówek pirograficznych w stylu wire-nib zapakowanych w złoty kanistr, gąbkę do czyszczenia, parę szczypiec, podwójny uchwyt na długopis, 2 kawałki drewna, śrubokręt, 2 tablice szablonowe.2

20 końcówek drutu – ten zestaw lutownicy zawiera 20 różnych końcówek pirograficznych w puszce wewnątrz uchwytu, dzięki dwóm różnym trzpieniom do drewna można uzyskać wiele różnych efektów spalania drewna. Podwójny trzpień – za pomocą przełącznika dźwigienkowego można przełączać między trzpieniem a i trzpieniem do drewna B.
MarkaYIHUA #ad
ProducentGuangzhou Yihua Electronic Equipment Co.,Ltd. #ad
Wysokość3.54
Długość6.1
Szerokość4.92
Numer części939-III
Model939-III

4. YIHUA

#ad

4 kawałki drewna do drewna wtyczka EU, lutownicy, z regulacją temperatury, pisak do spalania drewna Softgrip, 20 sprężyn drucianych, YIHUA 939-II zestaw do wypalania, do grawerowania drewna

#ad
YIHUA #ad - Twórz dzieła sztuki na drewnie, aby wykonać cięcia szablonów na miękkim tworzywie sztucznym, dyni, twardym plastiku. Wybierz yihua z zaufaniem – ten produkt jest objęty ekskluzywną gwarancją producenta w całej Europie. Zespół yihua zapewnia całodobowe wsparcie techniczne, aby pomóc Ci w pracy! Ten produkt jest przeznaczony do zasilania 230 V z wtyczką sieciową typu UE F Schuko.

Jednolite odcienie – można ustawić temperaturę tak, na jaką ustawisz stację, aby każda kreska i tekstura spalania były przewidywalne zgodnie z życzeniem. Przypomnienie: dostarczone sprężyny znajdują się w puszce zbierającej sprężyny. W zależności od temperatury, pisak pali się jaśniej lub ciemniej. Pisak do spalania drewna jest wyposażony w cyfrowy wskaźnik temperatury, dzięki czemu można łatwo ustawić temperaturę. Można również nałożyć gorącą końcówkę noża, dyni butelkowej, korku, skórze, papierze, piance, materiałach syntetycznych i wielu innych.2

20 różnych piór do pisania – oferujemy wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, punkt, aby stworzyć dowolne dzieło sztuki. Narzędzie do wypalania dla wszystkich majsterkowiczów – dzięki temu zestawowi do spalania drewna pirograficznego można tworzyć piękne dzieła sztuki na wielu różnych materiałach. Stacja zawiera dwadzieścia różnych sprężyn ukośny, drut, cieniowanie do różnych technik wypalania i efektów.
MarkaYIHUA #ad
ProducentGuangzhou Yihua Electronic Equipment Co.,Ltd. #ad
Numer częściYIHUA 939-II
ModelYIHUA 939-II

5. Afantti

#ad

23 groty, stacja lutownicza, stacja spalania drewna, regulacja temperatury, lutownica, Profesjonalny zestaw do pirografii, stacja do wypalania drewna

#ad
Afantti #ad - Końcówki o wysokiej impedancji 23 końcówki o wysokiej impedancji, bez zginania, bez osadzania się węgla w wysokiej temperaturze roboczej. Ponadto jest szybkie nagrzewanie i szybkie chłodzenie: nagrzewanie trwa tylko około 2 minut, a chłodzenie 3-5 minut.

Regulowana i stabilna wysoka temperatura dzięki regulowanemu napięciu ta profesjonalna stacja do wypalania może zapewnić regulowaną i stabilną wysoką temperaturę, która jest niezbędna do spalania drewna/wypalania i może być używana bez przerwy. Przenośna torba transportowa - dostarczana z piękną torbą do przenoszenia, która ma dodatkowe warstwy do przechowywania części i akcesoriów, dzięki czemu wszystkie części i akcesoria można uporządkować i nic nie zgubić ani nie uszkodzić.

Naprawdę wygodny do zabrania ze sobą. Ma dłuższą żywotność niż zwykłe końcówki i może wytwarzać różne rodzaje uderzeń do spalania drewna.
MarkaAfantti #ad
ProducentZhongshanshi Xiaomiao Dianzi Shangwu Youxiangongsi #ad
Wysokość6.3
Długość9.06
Waga2.65
Szerokość5.12
Numer częściDEPMB104
ModelAF-PM100

6. LEXIVON

#ad

Samozapłonowy regulowany płomień, LEXIVON Zestaw lutownicy butanowej | Bezprzewodowe lutowanie gazowe, 7 końcówek, temperatura robocza do 1300 °C i do 600 °C podczas pracy z grotami lutowniczymi

#ad
LEXIVON #ad - W przeciwieństwie do tanich zestawów lutowniczych, nasz zbiornik paliwa wielokrotnego napełniania jest wykonany w 100% z metalu i wytrzymuje dłużej. 600°c podczas pracy z grotami lutowniczymi. Precyzyjna moc dla wszystkich twoich projektów: można ustawić płomień od 1/2" do 2 1/2" przy temperaturze roboczej do 2400°F ok.

Niezbędny zestaw dla profesjonalistów: 13-częściowy zestaw akcesoriów do różnych zastosowań z przyciskiem samozapłonu i przyciskiem blokady płomienia. Uwaga: butan nie wchodzi w zakres dostawy. 1300°c i do 1100°F ok. Możliwość ponownego napełnienia w ciągu 10 sekund.

Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem: na nowo zaprojektowany ze stoperem zapłonu. Ponadto został przetestowany pod kątem szczelności i zapłonu i jest dostarczany z praktyczną torbą do przenoszenia. Ukończ swoją pracę bez konieczności uzupełniania zbiornika: duża pojemność zbiornika ze standardowym gazem butanowym umożliwia czas pracy do 75 minut.
MarkaLEXIVON #ad
ProducentLEXIVON #ad
Wysokość11.7
Długość1.8
Szerokość6
Numer częściLX-770
ModelLX-770
Gwarancja2 lata po rejestracji.

7. WELDINGER

#ad

WELDINGER BS750 - regulowana stacja do wypalania żarowego 40 W

#ad
WELDINGER #ad - Pozwala na nie wymagającą wysiłku, bezpieczną pracę z dziećmi i uczniami. Dostępne są również inne rodzaje końcówek wypalających. Z pętlą wypalającą i stojakiem do odkładania urządzenia. Produkt wysokiej jakości marki Weldinger za rozsądną cenę. Regulowana stacja do wypalania w drewnie, skórze, korku i innych materiałach.
MarkaWELDINGER #ad
ProducentDINGER Germany GmbH #ad
Wysokość2.95
Długość9.45
Waga2.78
Szerokość7.28
Numer części2750
ModelBS 750

8. ockered

#ad

Lutownica 18 w 1, ockered zestaw lutowniczy, 60 W, stacja lutownicza z regulacją temperatury 220-480°C, 5 grotów lutowniczych, regulowany i włącznik/wyłącznik do naprawy elektrotechniki,

#ad
ockered #ad - Można go zabrać ze sobą wszędzie i znaleźć potrzebne narzędzia w torbie transportowej. Cieszymy się, skontaktuj się z nami! oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu i dożywotnią obsługę klienta dla każdego zamówienia, co pomaga nam stale ulepszać nasze produkty i usługi! Ciesz się na Twój głos! Zestaw do lutowania 18 w 1 - zestaw lutowniczy ockred zawiera 1 lutownicę, 1 podstawkę do lutowania, 2 przewody elektroniczne, 1 pompę rozlutowującą, 1 drut lutowniczy, 1 gąbkę do lutowania, 1 rozlutownicę, 5 grotów lutowniczych itd.

2 pęsety, 1 szczypce do ściągania izolacji i 1 pudełko do przenoszenia. Podwójna ochrona bezpieczeństwa ta lutownica jest wyposażona w przełącznik wł. Wył. Za pomocą którego można elastycznie przełączać stan pracy. Kompletny zestaw do szerokiego zastosowania - zestaw lutowniczy może być często używany do spawania płytek drukowanych, spawania biżuterii i samodzielnego wykonania.

Ulepszona technologia wbudowana ceramiczna technologia ogrzewania indukcyjnego a1321. Odporny na wysokie temperatury uchwyt skutecznie izoluje temperaturę i nadaje się lepiej do długotrwałego spawania i napraw. Standardowy uchwyt lutownicy z podwójną sprężyną z gąbką jest bardzo przydatnym narzędziem. Ockred zestaw do lutowania dla początkujących, małych prac elektronicznych, spawaczy, zegarków, podstawowego wyposażenia gospodarstwa domowego, urządzeń mobilnych, naprawy urządzeń, sprzętu komputerowego, szkolenia dla inżynierów spawalniczych itd.
Markaockered #ad
Producentockered #ad
Wysokość8.66
Długość6.69
Waga1.1
Szerokość1.97
Numer częściOC-tools
Model901A
GwarancjaNo.

9. LeaderPro

#ad

Grotami lutowniczymi, do drewna i sztuki DIY, piecem na drewno, lutownica do lutowania, Zestaw do lutowania elektrycznego – 80 W, regulowana temperatura 180℃-480℃ z trzpieniem do lutowania

#ad
LeaderPro #ad - Szybkie nagrzewanie i dobra praca. Szybko się nagrzewa. Wiele zastosowań - 5 różnych wskazówek dla wszystkich potrzeb lutowania. Przenośne przechowywanie i transportdzięki temu można uniknąć utraty akcesoriów do lutowania. Kompletny zestaw funkcyjny - zestaw jest wyposażony w drut cynowy, 5 końcówek lutowniczych, szczypce do ściągania izolacji, gąbkę do czyszczenia, uchwyt, urządzenie do odsysania izolacji, która nadaje się do przechowywania i przenoszenia.

Znajdziesz narzędzia, wielofunkcyjny śrubokręt, płytkę magnetyczną do przechowywania śrub i torbę do przechowywania narzędzi z tkaniny Oxford, których potrzebujesz. Najlepszy pomysł na prezent dla majsterkowiczów, gitara, spawanie, zegarki, różne naprawy elektroniki i płyt wiórowych, okablowanie, sprzęt komputerowy, urządzenia mobilne, biżuteria, małe prace elektroniczne.

Artykuł doskonale nadaje się do napraw elektrycznych, prac domowych i innych projektów lutowniczych. Ekran lcd i regulacja temperaturyten elektryczny zestaw lutownicy wtyczka europejska ma regulowaną temperaturę 180-480°C i może przełączać się między ℃/℉. Ogrzewanie schenlzestaw do lutowania elektrycznego leaderpro ma moc 80 W. Wyposażony w ceramiczny rdzeń grzejny. Cyna może stopić się w ciągu 20 sekund i ma długą żywotność.
MarkaLeaderPro #ad
Producent936H #ad
Wysokość0
Długość0
Waga1.1
Szerokość0
Numer częściVoviee-17
Model936H

10. JiaFuLin

#ad

Stojakiem, pełny zestaw 220 V, czystą gąbką, wtyczka EU, regulowana temperatura, lutownica z 5 różnymi końcówkami lutownicy, Zestaw do lutowania, 60 W, drutem lutowniczym

#ad
JiaFuLin #ad - Zestaw do spawania spełni wszystkie Twoje podstawowe potrzeby związane z spawaniem. Szybkie nagrzewanie i oszczędność energii ceramiczne podgrzewanie do żądanej temperatury w ciągu 2-5 minut i regulowany zakres temperatur od 200 do 450°C z dużymi otworami wentylacyjnymi sprawia, że jest on bardziej energooszczędny.

Przenośny zestaw do lutowania: 220 v, 60 w, antypoślizgowa i odporna na wysokie temperatury, miękka, regulowana temperatura, wygodna, nadaje się do długotrwałego użytkowania. Szerokie zastosowanie może być używany do naprawy obwodu, naprawy urządzeń, biżuterii dla dzieci, DIY, solderingu, biżuterii, prac elektronicznych, rzemiosła itd.

100% gwarancja satysfakcji każdy zestaw do lutowania został przetestowany rygorystycznie. Różne typy ironów: take 900 mt standard b, k, rękaw ze stali nierdzewnej, zestaw końcówek lutowniczych, d, c, i, odporny na korozję i trwały.
MarkaJiaFuLin #ad
ProducentShenzhen Aipudi Electronic Technology CO.,Ltd #ad
Wysokość1.38
Długość8.66
Waga0.53
Szerokość1.97