Top 10 Carpal Tunnel Mouse Bluetooth – Myszy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Logitech

#ad

Bezprzewodowa mysz z ultraszybkim przewijaniem, Ergo, śledzenie szkła, ciche kliknięcia, Linux, Windows, USB-C, 8K DPI, Bluetooth, chrom, grafitowa, Logitech MX Master 3S

#ad
Logitech #ad - Przewijanie magspeed: mysz komputerowa o niezwykłej prędkości, precyzji i prawie bezgłośnej pracy – przewijanie Magspeed jest o 90% szybsze 3, 87% bardziej precyzyjne 4 i bardzo ciche. Sterowanie przepływem między komputerami: praca na wielu komputerach lub laptopach i przesyłanie tekstów, obrazów i plików – między systemem Windows i macOS 5.

Części z tworzywa sztucznego mx master 3s są częściowo wykonane z certyfikowanego tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu grafit: 27%, jasnoszary: 22% 10 Ergonomiczna konstrukcja: wygodna praca z wysokiej jakości myszką, której sylwetka została zaprojektowana z myślą o bardziej naturalnej pozycji nadgarstka i optymalnie rozmieszczonych kontrolach kciuka. Ulepszone oprogramowanie do dostosowywania: dostosowywanie przycisków i optymalizacja przepływu pracy dzięki profilom specyficznym dla aplikacji w ulepszonych opcjach Logi + 5.

Ledzenie z 8k dpi: bezprzewodowa mysz komputerowa może być używana do pracy na każdej powierzchni – nawet na szkle 1 – dzięki ulepszonemu czujnikowi 8000 DPI z możliwością dostosowania czułości. Ciche kliknięcia: mysz bluetooth mx master 3s wprowadza ciche kliknięcia – z tym samym przyjemnym uczuciem, ale o 90% mniej odgłosów kliknięć 2. Certyfikat neutralny pod względem emisji CO2.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość0.04
Długość4.92
Waga0.68
Szerokość3.32
Numer części910-006559
Model910-006559
Gwarancja24 Miesięcy

2. Contour

#ad

Contour Rollermouse Re:d Ergonomia Design 8 mysz srebrna/czarna/czerwona

#ad
Contour #ad - Tę podkładkę pod nadgarstki można regulować pod kątem i wysokości, która sprawia, które są związane z długimi godzinami pracy przy komputerze. Praca szybciej: rollermouse red posiada nowy zaawansowany wałek oraz siedem wstępnie zaprogramowanych, takich jak podwójne kliknięcie, scentralizowanych funkcji przycisków, które zostały zaprojektowane z myślą o wydajności i ergonomii.

To z kolei pomaga zapobiegać zmęczeniu oraz napięciom i bólom ramion i karku, że dodatkowa podkładka pod mysz jest zbędna. Ergonomiczna: z rollermouse red otrzymujesz zdezynfekowaną, zdejmowaną podkładkę pod nadgarstek ze sztucznej skóry, aby zapewnić optymalny komfort i pozycję roboczą. Precyzja: siedem czujników znajdujących się wewnątrz pręta rolkowego automatycznie rozpoznaje pozycję wskaźnika myszy i ustawia stałą prędkość i przyspieszenie, ale także dostosowują się do tempa pracy, aby zapewnić możliwie najbardziej centralną pozycję rolki, aby zredukować mikroruchy do minimum i zwiększyć wydajność.

Dodatkowo ta mysz jest wyposażona w solidną, kopiowanie i wklejanie, smukłą i trwałą aluminiową ramę. Idealnie nadaje się do domu i biura. Różnorodność: mysz komputerowa rollermouse red jest kompatybilna z Apple Mac OSX i Microsoft Windows 7/Vista/XP/ME/98/Windows 10 Indywidualne dopasowanie: szybki i łatwy wybór pomiędzy pięcioma prędkościami wskazującymi 800/1000/1200/1600/2400 dpi umożliwia pracę na wielu ekranach jednocześnie.
MarkaContour #ad
ProducentContour Design #ad
Wysokość1
Długość16
Waga1.85
Szerokość4
Numer częściRM-RED
ModelRM-RED
Gwarancja2 lata gwarancji producenta od daty zakupu

3. Anker

#ad

Komfort i eliminacja tułowia na dłoni i stawie, 1000/1600 DPI, kompatybilny z praworęcznymi, 5 przycisków, Anker Pionowa mysz pionowa, kabel USB, ergonomiczna mysz optyczna

#ad
Anker #ad - Technologia czujników optycznych 1000 dpi zapewnia większą czułość niż tradycyjne myszy optyczne, co zapewnia płynniejszy i bardziej precyzyjny ruch na różnych powierzchniach.

Dodaj więcej przycisków/podaj preferencje, najlepszy wybór dla graczy i osób, aby ułatwić nawigację po stronach internetowych, które pracują na komputerze przez długi czas. Wymiary produktu: 115 x 58 x 87 mm; waga produktu: 127 g. Ergonomiczna konstrukcja, która wspiera neutralną i zdrową postawę uchwytu nadgarstka i ramienia, zapewnia bardziej elastyczne ruchy i mniejsze zmęczenie. Złącze usb, plug and play; kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemów operacyjnych Windows, Mac OS X, Android, Linux.
MarkaAnker #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość2.95
Długość4.8
Waga0.28
Szerokość2.52
Numer częściAK-98ANWVM-BA-0009
ModelAK-98ANWVM-BA

4. Logitech

#ad

Logitech MX Vertical przewodowa i bezprzewodowa ergonomiczna mysz zmniejszająca obciążenie mięśni

#ad
Logitech #ad - Mx vertical została opracowana i przetestowana zgodnie z kryteriami wiodących ergonomów - polepszenie postawy ciała i zmniejszenie obciążenia mięśni nadgarstka. Zaawansowana trakcja optyczna – wysoce precyzyjny czujnik o rozdzielczości 4000 dpi 4-krotnie* redukuje wymagany ruch ręki i zmniejsza zmęczenie.

Idealny kształt ze strukturyzowaną powierzchnią – mx vertical ma kształt dopasowany do ludzkiej dłoni i jest bardzo przyjemna w dotyku. Przetestowana przez użytkowników. Lepsza obsługa – jedyny w swoim rodzaju pionowy kąt 57° zmniejsza nacisk na nadgarstek i umożliwia wygodne ustawienie kciuka na podkładce.

Naturalna pozycja grzbietu dłoni – naturalna pozycja grzbietu dłoni na myszy MX Vertical redukuje aktywność mięśni o 10% w porównaniu do tradycyjnej myszy i to bez pogorszenia wydajności. Dzięki unikalnemu kształtowi mysz może dopasować się do różnych kształtów dłoni, 4 mm x 6, odbiornik Unifying: 18, 4 mm x 14, 6 mm. Zalecana przez ergonomów.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość3.09
Długość4.72
Waga0.3
Szerokość3.11
Numer części910-005448
Model910-005448
Gwarancja2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

5. Trust

#ad

Zapobiega ramieniu myszy/łokciu tenisisty RSI, Trust Verto Pionowa ergonomiczna mysz, mysz komputerowa z kablem dla osób praworęcznych, oświetlenie LED, laptopów, 1000/1600 DPI, Mac,, komputerów

#ad
Trust #ad - Koniec przeciążenia – ta pionowa mysz chroni przed przeciążeniem i bólem. Nakładka na kciuk i gumowa powłoka zapewniają większy chwyt i komfort. Precyzyjna kontrola – ergonomia nie musi być nudna.

Niebieskie światło LED oświetla mysz. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia naturalny kąt 60° ramienia i nadgarstka, dzięki czemu praca jest łatwa w obsłudze. Lepsze odczucia – mysz jest wyjątkowo lekka, a kształt nadaje się do wszystkich rozmiarów dłoni, prawdziwa ulga. Wprowadź światło w dzień – modne i dyskretne światło po lewej stronie myszy wnosi więcej życia w dzień pracy. Dwa przyciski kciuka zapewniają precyzyjne i szybkie sterowanie. Czujnik optyczny myszy pionowej umożliwia dwie prędkości: 1000/1600 DPI. Plug & play – wystarczy podłączyć mysz verto za pomocą kabla USB 1, 5 m i od razu rozpocząć pracę.
MarkaTrust #ad
ProducentTrust #ad
Wysokość0.04
Długość4.72
Waga0.33
Szerokość2.95
Numer części22885
Model22885
Gwarancja24 Miesięcy

6. Nulea

#ad

Nulea M501 bezprzewodowa mysz trackball, precyzyjne i płynne śledzenie, połączenie 3 urządzeń Bluetooth lub USB, kompatybilna z komputerami PC,, ergonomiczna myszka z możliwością ponownego ładowania

#ad
Nulea #ad - Dzięki lekko działającej piłce trackball jesteś bardziej produktywny w podróży na prawie każdej powierzchni, takich jak na nieuporządkowanym biurku, kanapie, łóżku, w każdym miejscu pracy. Precyzyjne śledzenie z regulowanym dpi: mysz nulea trackball zapewnia precyzyjne ruchy kursora dla wyjątkowej dokładności i kontroli.

Optymalny kąt myszy trackball umożliwia utrzymanie dłoni w naturalnej pozycji dla całodziennego komfortu. Do ładowania myszy należy użyć naszego dołączonego kabla do ładowania 2. Uwaga: 1. Ergonomiczna konstrukcja z płynnym sterowaniem kciukiem: przesuwaj kursorem gładką piłką trackball, zamiast poruszać nadgarstkiem i ramieniem. Nie używaj szybkiej ładowarki do ładowania myszy należy użyć bezpośrednio portu USB komputera lub ładowarki 5 V, aby naładować mysz. True wireless freedom: możliwość podłączenia do 3 urządzeń przez Bluetooth lub USB Dongle.

Akumulator wielokrotnego ładowania: w celu uzyskania optymalnych wrażeń należy w pełni naładować mysz przed pierwszym użyciem. Proste i płynne sterowanie kciukiem pomoże Ci zmniejszyć obciążenie mięśni. 6-przyciskowa wysoka wydajność: mysz trackball nulea bluetooth została zaprojektowana z przemyślanymi ergonomicznymi detalami i elegancko zakrzywionym kształtem. Szczególnie w wąskich przestrzeniach, małej tablicy do pisania na krześle itd. Wystarczy przełączać między nimi za pomocą przycisku na spodzie, aby poprawić wydajność.
MarkaNulea #ad
ProducentNulea #ad
Wysokość1.97
Długość5.35
Waga0.28
Szerokość4.05
Numer częściM501
ModelM501
Gwarancja12 Miesięcy

7. Logitech

#ad

Grafitowa, PC i Mac z funkcją Bluetooth i USB, do Windows, płynne ruchy, Logitech ERGO M575 bezprzewodowa mysz z trackball – łatwe sterowanie kciukiem, ergonomiczna konstrukcja, czarna

#ad
Logitech #ad - Wykorzystuje papier z certyfikatem FSC do odpowiedzialnego pakowania. Delikatne sterowanie: precyzyjne sterowanie kursorem na każdej powierzchni i łatwa obsługa piłki za pomocą kciuka / Prędkość kursora jest regulowana w oprogramowaniu Logitech w opcjach.

Do 24 miesięcy użytkowania na jednej baterii aa dzięki odbiornikowi USB – dzięki temu można nawet zapomnieć, że bezprzewodowa trackball firmy Logitech w ogóle używa baterii. 2 możliwości połączenia i system multi-os: wystarczy połączyć się z bluetooth lub odbiornikiem USB – niezależnie od tego, czy jest to 10 metrów, czy bezpośrednio na laptopie, opóźnienia i obawy o awarie to historia. Idealnie nadaje się do ciasnych obszarów roboczych: ponieważ trackball nie porusza się, idealnie nadaje się do zatłoczonych biurek i płynnie dopasowuje się do komputera i klawiatury.

Ergonomiczna konstrukcja zapewnia relaksującą postawę: wygodna, ergonomiczna mysz dopasowuje się naturalnie do kształtu dłoni. Części z tworzywa sztucznego ergo m575 są częściowo wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu grafit/czarny: 50%, offwhite: 21%.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość5.28
Długość3.94
Waga0.32
Szerokość1.89
Numer części910-005872
Model910-005872
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

8. CSL-Computer

#ad

CSL bezprzewodowa bezprzewodowa mysz optyczna, ergonomiczna konstrukcja, zapobiega ramieniu tenisistowemu, 5 przycisków, wyjątkowo przyjazna dla rąk, czarna, Bluetooth + 2,4 GHz – wersja pionowa

#ad
CSL-Computer #ad - Niezależnie od tego, czy chcesz pracować z dużymi czy małymi mi ramion, możesz ustawić liczbę dpi na pionowym kółku z częstotliwością próbkowania 1000, 1600 i 2400 dpi. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu możesz sterować myszką przez 2, niezależnie i bez kabli.

Przeznaczony dla osób praworęcznych | 304472. Górna strona: lewy i prawy przycisk myszy, przyciski szybkiej nawigacji "do przodu" i "do tyłu", przycisk połączenia do 2, pokrętło myszy DPI z funkcją przycisków, dioda LED statusu | Strona dolna: włącznik/wyłącznik, 4 GHz i Bluetooth oraz komora baterii i kieszeń na klucz USB. Przy dostawie znajduje się pod komorą baterii na spodzie myszy. Wyposażenie. Bezprzewodowa mysz pionowa to pierwszy wybór dla wszystkich użytkowników, 4 ghz lub bluetooth, którzy codziennie pracują z komputerem przez kilka godzin.

Tryb dual mode umożliwia bezprzewodową obsługę przez bluetooth lub za pomocą modułu radiowego 2, 4 GHz. Przycisk dpi z częstotliwością próbkowania 1000/1600/2400 dpi | częstotliwość pollingu: 125 hz | rodzaj połączenia: 2, 4 ghz usb Dongle oraz Bluetooth | czujnik optyczny: precyzyjne sterowanie na prawie wszystkich powierzchniach | Kompatybilność z systemem operacyjnym: Microsoft Windows 7 / 8. 1 / 10 / 8 / 11, mac. Os 106 i nowszych.
MarkaCSL-Computer #ad
ProducentCSL-Computer #ad
Wysokość2.48
Długość4.8
Szerokość2.99
Numer części722304472722

9. Kensington

#ad

Połączenie USB, z 2,4 GHz, Kensington Bezprzewodowa ergonomiczna mysz mobilna, czarna,, Wireless Pro Fit Mobile mysz komputerowa do laptopa, komputera stacjonarnego i gier, w zestawie 2 baterie AA

#ad
Kensington #ad - Zakres dostawy: 1 x bezprzewodowa bezprzewodowa mysz mobilna Pro Fit, w zestawie 2 baterie AA, czarna, K72452WW. Funkcja plug and play z portem usb i bezpieczną technologią radiową 2, 4 GHz zmniejsza ryzyko zakłóceń i jest idealna do środowisk biurowych, w zestawie 2 baterie AA.

Mysz komputerowa bez kabla, idealna w podróży, czuły czujnik optyczny o rozdzielczości 1200 dpi i kółkiem przewijania do dokładnego sterowania i śledzenia HD, z nano-odbiornikiem USB, w biurze lub domowym biurze. Ergonomiczna konstrukcja z dwoma przyciskami i kółkiem do przewijania umożliwia użytkownikom prawo- i leworęcznym optymalne korzystanie z myszy, dzięki czemu dzięki swojemu kształtowi możesz pracować dłużej bez bólu.

Mysz kompatybilna z chrome os 44 lub nowszym, windows 8. 1, macos x 1011, windows 7 lub nowszym, windows 10, Vista, macOS 10.14 lub nowszym, macOS 1010 lub nowszym, windows 7, Windows 8, macOS 10.9, xp.
MarkaKensington #ad
ProducentKensington #ad
Wysokość7.9
Długość2.75
Waga0.4
Szerokość5.25
Numer częściK72452WW
ModelK72452WW
Gwarancja24 Miesięcy

10. Logitech

#ad

Odbiornik USB, Logitech Lift pionowa ergonomiczna mysz, ciche kliknięcie, laptopem, Bluetooth lub Logi Bolt, kompatybilna z systemem Windows/MacOS/iPadOS, komputerem PC –, bezprzewodowa, 4 przyciski

#ad
Logitech #ad - Podnieś ręce: kiedy codzienność biurowa jest wyczerpująca, pomaga ergonomiczna mysz Logitech Lift Vertical, która idealnie nadaje się dla osób praworęcznych z małymi i średnimi dłońmi. Podnieś dłoń dla komfortu: odpoczywaj na pionowej myszce przez cały dzień – z miękkim, teksturowanym uchwytem i wygodnym nakładką na kciuk dla przyjemnego komfortu na najwyższym poziomie.

Relaksujący i skoncentrowany każdego dnia: podczas pracy z bezprzewodową myszką komputerową odpręż się – dzięki dopasowywanym przyciskom, cichym kliknięciom i inteligentnemu kółku do płynnego przewijania. Części z tworzywa sztucznego lift są częściowo wykonane z certyfikowanego tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu grafit: 70%, baterii, montażu płytek drukowanych PWA, różowy i szaro-biały: 54% – z wyjątkiem tworzywa sztucznego w odbiorniku, kabla FFC i opakowania.

Połączenie na własny sposób: połączenie przez bluetooth low energy lub Logi Bolt USB z systemem Windows, iPadOS, macOS, Chrome OS lub Linux i ciesz się żywotnością baterii do 2 lat.57° komfortu: pionowy kształt pomaga nadgarstkom czuć się komfortowo podczas pracy i wspomaga bardziej naturalną postawę przedramienia - zapewnia komfort i produktywność przez cały dzień. Certyfikat ergo: bezprzewodowy pionowy podnośnik myszy został zaprojektowany, opracowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z kryteriami ustalonymi przez wiodących ergonomistów.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość2.8
Długość4.25
Waga0.46
Szerokość2.76
Numer części910-006473
Model910-006473
Gwarancja24 Miesięcy