Top 10 Duschstange 100cm Variabel – Prysznice i części zamienne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Duravit

#ad

Chromowana, okrągła Ø 110 mm, Intense, łatwa w czyszczeniu, Sof, 3 rodzaje strumienia Rain, głowica prysznicowa z funkcją oszczędzania wody MinusFlow, Duravit Uniwersalna słuchawka prysznicowa

#ad
Duravit #ad - Umożliwia to wybór pomiędzy pożądanymi rodzajami strumienia – Rain, Intense Rain lub Soft Rain. Minusflow: zmniejszenie przepływu do 9 l/min, dzięki czemu głowica prysznicowa jest wyjątkowo energooszczędna w porównaniu z tradycyjnymi słuchawkami prysznicowymi.

3 rodzaje strumienia: słuchawka prysznicowa jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię. Zmiana rodzaju strumienia następuje poprzez obracanie tarczy strumieniowej. 5 lat gwarancji producenta: ścisłe wewnętrzne kontrole jakości gwarantują niezmiennie wysoką jakość produktów i pozwalają na pięć lat gwarancji na każdą armaturę.

Aby uzyskać spójne ogólne wrażenie, słuchawka prysznicowa jest wyposażona w trwałą i łatwą w pielęgnacji chromowaną powierzchnię. Easyclean: osady kamienia i brudu na silikonowych wypustkach można łatwo zetrzeć palcami. Zakres dostawy: słuchawka prysznicowa, instrukcja montażu.
MarkaDuravit #ad
ProducentDuravit #ad
Wysokość2.2
Długość9.65
Szerokość4.33
Numer częściUV0652016010
ModelUV0652016010
Gwarancja5 lat gwarancji producenta.

2. Meykoers

#ad

ścianka prysznicowa o grubości 8-10 mm, drążek stabilizujący ze stali nierdzewnej, 700-1200 mm, Meykoers Drążek mocujący do ściany prysznicowej, wysuwany, prostokątny, stabilizator, bez przegubu

#ad
Meykoers #ad - Uchwyt ścienny do kabiny prysznicowej | ścianki prysznicowe | szklane szyby | drewniana deska | akryl | ściany z blachy. Atwy montaż | wraz z materiałem montażowym. Nadaje się do doposażenia | całkowite zakrycie połączeń śrubowych. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej + cynku, chromowana, błyszcząca, nierdzewna. Rozsuwany bezstopniowo w zakresie 700-1200 mm | do szkła o grubości 8-10 mm | bez przegubu.
MarkaMeykoers #ad
ProducentMeykoers #ad

3. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Drążek prysznicowy Unica E 0,90 m z wężem prysznicowym chrom

#ad
hansgrohe #ad - Atwa obsługa jedną ręką: w pełni chromowana, z metalową blokadą do pochylenia kąta prysznica o 90 stopni oraz do obracania w górę, w dół, w lewo i w prawo. Gwarancja producenta: 5 i 15 lat gwarancji po zakupie części zamiennych.

Rozmiar przyłącza: DN 15. Imponująca elegancja: dzięki wysokiej jakości osłonie z lustrzanego szkła bezpiecznego Unica E 90 przyciąga wzrok w łazience. Drążek prysznicowy składa się z następujących elementów: drążek prysznicowy 0, 60 m, 90 m, drążek prysznicowy, wąż prysznicowy 1, półka na szampon 1x. Specjalne mocowanie zapobiega uciążliwemu skręcaniu się. Warunki gwarancji można znaleźć w sekcji Dalsze informacje techniczne Twoje ustawowe prawa gwarancyjne pozostają nienaruszone.

Komfort na pełnej długości: wąż prysznicowy isiflex o długości 1, 60 m z tworzywa sztucznego zapewnia dużą swobodę ruchów. Wysokiej jakości szkło bezpieczne: przednia lustrzana osłona z zaokrąglonymi narożnikami charakteryzuje się eleganckim, nowoczesnym wzornictwem i jest łatwa do czyszczenia. Idealny do modernizacji: wąż prysznicowy można łatwo przykręcić do istniejącego przyłącza.
Markahansgrohe #ad
Producenthansgrohe #ad
Wysokość37.25
Długość5.75
Waga4.14
Szerokość11
Numer części27640000
Model27640000
Gwarancja5 lat gwarancji producenta.

4. Glaszentrum Hagen

#ad

Dni stabilizacji, drążek mocujący, Fix, Glaszentrum Hagen, drążek stabilizujący, 65-120 cm czarny drążek stabilizatora, uchwyt

#ad
Glaszentrum Hagen #ad - Wysyłka na wyspy nie jest możliwa. Atwy montaż dzięki wzajemnym połączeniom śrubowym. Drążek stabilizatora regulowany w zakresie 65-120 cm. Powierzchnia lakierowana proszkowo na czarno – drążek teleskopowy. Brak możliwości wysyłki na wyspy.
MarkaGlaszentrum Hagen #ad
ProducentLIfeStyle Solutions GmbH #ad
Wysokość0
Długość47.24
Szerokość0
Numer częściSTB-E-Fix-BK
ModelSTB-E-Fix-BK

5. Grohe

#ad

GROHE Tempesta 100 |

#ad
Grohe #ad - Grohe powierzchnia StarLight. Zakres dostawy: słuchawka prysznicowa tempesta 100 27 597, wąż prysznicowy relexaflex 1. 750 mm 28 154, drążek prysznicowy tempesta 900 mm 27 524, instrukcja pielęgnacji może nie być dostępna w języku polskim. Warunki gwarancji można znaleźć w zakładce "Więcej informacji technicznych". Bądź zawsze na bieżąco! proszę zwrócić uwagę na nasz następczy produkt: B0CN4LWL42. Gwarancja producenta: 5 lat. Twoje ustawowe prawa gwarancyjne pozostają nienaruszone. System zapobiegający osadzaniu się kamienia SpeedClean.
MarkaGrohe #ad
ProducentGrohe #ad
Wysokość2.87
Długość38.78
Szerokość6.02
Numer części27646001
Model27646001
GwarancjaGwarancja producenta: 5 lat w przypadku sprzedaży i wysyłki przez amazon. W przypadku sprzedaży i wysyłki przez osoby trzecie obowiązują dane danego sprzedawcy.

6. KES

#ad

Długość 100 cm, KES Drążek prysznicowy ze stali nierdzewnej SUS 304, F209S100-PS, drążek ścienny z uchwytem na słuchawkę prysznicową, polerowany, regulowany drążek głowicy prysznicowej

#ad
KES #ad - Nierdzewny: drążek ścienny jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej SUS304, metalowa struktura zapewnia trwałość i trwałość, aby wytrzymać codzienne zadrapania i przebarwienia. Ruby są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej SUS 304. Montaż na ścianie: użyj śrub i kołków znajdujących się w pakiecie, aby zamontować ten drążek prysznicowy.

Ten drążek prysznicowy nie wygina się ani nie wgniecie podczas codziennego użytkowania. Regulowany uchwyt na słuchawkę prysznicową: górna średnica uchwytu prysznicowego: 22 mm, dolna średnica: 19 mm, materiał ABS o jakości technicznej uchwyt słuchawkowy. Bardzo długi drążek prysznicowy: długość całkowita drążka prysznicowego do głowicy prysznicowej: 100 cm i średnicy 22 mm, dzięki czemu można elastycznie regulować wysokość głowicy prysznicowej w szerokim zakresie.

Rozmiar wiertła wynosi 6 mm. Elastyczna instalacja: zestaw prysznicowy jest wyposażony w 2 regulowane uchwyty podstawowe, które można łatwo ustawić na istniejących otworach lub podłączyć do linii fug bez uszkadzania płytek. Po instalacji wysokość i kąt można bezpośrednio i łatwo dopasować do dzieci lub dorosłych, aby zapewnić każdemu członkowi rodziny doskonałe wrażenia podczas kąpieli. Regulowana odległość między dwoma uchwytami wynosi od 740 mm do 940 mm.
MarkaKES #ad
ProducentKES Home #ad
Wysokość5
Długość39.37
Waga2.2
Szerokość4.49
Numer częściF209S100DG-PS-20200810

7. Tecmolog

#ad

Tecmolog Drążek prysznicowy ze stali nierdzewnej, szczotkowany nikiel, SBH156, drążek prysznicowy 66 cm, regulowany drążek ścienny

#ad
Tecmolog #ad - Montaż na ścianie: montaż na ścianie, oszczędza miejsce w łazience i zapewnia większą nośność nośną. Uniwersalny drążek prysznicowy i uchwyt: drążek prysznicowy 26" z uchwytem prysznicowym, uniwersalny rozmiar otworu jest kompatybilny z 95% słuchawką prysznicową.

Regulowany uchwyt i podstawa prysznicowa: obracanie uchwytu prysznicowego w celu regulacji wysokości uchwytu prysznicowego w górę i w dół. Zestaw zawiera: drążek prysznicowy, uchwyt prysznicowy i pakiet sprzętu, słuchawka prysznicowa i wąż prysznicowy nie wchodzą w zakres dostawy. Stal nierdzewna sus 304 materiał: drążek prysznicowy jest wykonany ze stali nierdzewnej, aby wytrzymać zarysowania i korozję oraz rdzę, zapewnić jakość i trwałość.
MarkaTecmolog #ad
ProducentTecmolog #ad
Długość66
Numer częściSBH156

8. Grohe

#ad

Grohe Euphoria Duo 110 zestaw prysznicowy, regulowany górny otwór do mocowania, w zestawie słuchawka prysznicowa z 2 rodzajami strumienia wody i drążek prysznicowy o długości 900 mm, powłoka chromowa

#ad
Grohe #ad - System zapobiegający osadzaniu się kamienia: dzięki funkcji SpeedClean wyjątkowo szybko usuniesz osadzanie się kamienia. Atwa w pielęgnacji i estetyczna: technologia grohe StarLight zapewnia długotrwały połysk i jest odporna na zabrudzenia i zarysowania.

Ustawowe prawa do gwarancji pozostają nienaruszone. Warunki gwarancji można znaleźć w sekcji "Dalsze informacje techniczne". Można je usunąć z osadów jednym ruchem palca. Gwarancja producenta: 5 lat. Zaawansowana technologia wewnątrz słuchawki zapewnia równomierne rozprowadzanie wody na każdej dyszy. Zakres dostawy: drążek prysznicowy, wąż prysznicowy, uchwyt ścienny, materiały montażowe, głowica prysznicowa, słuchawka prysznicowa, instrukcja pielęgnacji, półka EasyReach, .

Prysznic wellness: technologia grohe dreamspray przekształca codzienny prysznic w nieporównywalne przeżycie wellness. Sekretem są silikonowe lamele. Dzięki temu produkt wygląda jak pierwszego dnia nawet po wielu latach.
MarkaGrohe #ad
ProducentGrohe #ad
Wysokość3.07
Długość38.58
Waga3.31
Szerokość5.91
Numer części27226001
Model27226001
GwarancjaGrohe 27226001 – euphoria sistema de ducha masaje, 3 spraye, 900 mm.

9. bremermann

#ad

W zestawie słuchawka, wąż prysznicowy ze stali nierdzewnej 1,75 m i drążek 71,5 cm, bremermann Zestaw drążków prysznicowych, kompletny zestaw prysznicowy chrom

#ad
bremermann #ad - Idealnie nadaje się również do wymiany starego drążka prysznicowego | elastyczne mocowanie umożliwia wykorzystanie starych otworów – płytki są chronione. Rura ze stali nierdzewnej ok. Normalny/masaż, prysznic z tworzywa sztucznego z płytą natryskową Ø 9 cm, łatwe czyszczenie dzięki wypustkom zapobiegającym osadzaniu się kamienia.

26 x 13 cm szer. X wys. Deszczownica i wąż przeznaczony do kontaktu z żywnością, przetestowane chemicznie i mikrobiologicznie – sprawdzone zgodnie z KTW i W 27025 mm x ok. Brzeg: wielofunkcyjna głowica prysznicowa z 5 różnymi rodzajami strumienia: 1. Masaż – 4. Drążek do browaru: regulowany drążek prysznicowy ze stali nierdzewnej z bezstopniowo regulowaną wysokością stożkową suwmiarką prysznicową | dzięki regulowanemu górnemu uchwytowi ściennemu można dalej wykorzystywać istniejące otwory | maks.

Wymiary: ok. Odstęp między otworami do mocowania na ścianie: 68 cm | materiał: drążek ścienny wysokiej jakości stal nierdzewna, uchwyt ścienny tworzywo sztuczne, suwmiarka prysznicowa z tworzywa sztucznego ABS | Wymiary: wysokość całkowita ok. Normalny/miękki – 5. 70-l.
Markabremermann #ad
Producentbremermann #ad
Wysokość28.15
Długość3.15
Szerokość5.12
Numer części95005
Model95005-V

10. hansgrohe

#ad

Chromowany, 90 cm, Hansgrohe Unica Crometta 27609000 drążek prysznicowy

#ad
hansgrohe #ad - Drążek prysznicowy składa się z następujących elementów: drążek 0, 90 m i suwaka prysznicowego blokowany/kąt nachylenia regulowany w dwóch stopniach, nie zawiera węża prysznicowego.

W pełni chromowana suwmiarka, bezgłośna regulacja kąta nachylenia. W przypadku sprzedaży i wysyłki przez podmioty trzecie obowiązują dane danego sprzedawcy. Wysokiej jakości, łatwy w czyszczeniu drążek prysznicowy Unica'Crometta 0, 90 m z chromowanej rury mosiężnej szerokość 22 mm. Gwarancja producenta: 5 lat w przypadku sprzedaży i wysyłki przez amazon. Szczegółowe warunki gwarancji można znaleźć w sekcji "Więcej informacji technicznych" na tej stronie, kliknij "Wskazówki dotyczące gwarancji".
Markahansgrohe #ad
Producenthansgrohe #ad
Wysokość37.76
Długość3.19
Waga1.13
Szerokość3.94
Numer części27609000
Model27609000