Top 10 Elektrik Süpürgesi Torbasız – Odkurzacze pionowe i szczotki elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Roanow

#ad

450 W/38000 Pa, 1,5 l, z wyświetlaczem LED, Roanow MarsVac S1 odkurzacz akumulatorowy, odkurzacz pionowy do twardych, lekki odkurzacz zapobiegający splątaniu, czas pracy do 55 min, bezprzewodowy

#ad
Roanow #ad - W czasie rzeczywistym wyświetla tryb ssania, inteligentny wyświetlacz LED, pozostały poziom naładowania akumulatora i przypomnienie o zatkanej szczotce podłogowej. System filtrowania 99, dzięki czemu nie musisz się już martwić, która wychwytuje 99, 5 l do czyszczenia całego domu, 99% drobnego kurzu. Jest bezpieczny i przyjazny dla rodzin z dziećmi, osobami starszymi i osobami wymagającymi pielęgnacji.

Wyświetlacz all-in-one led roanow cordless vacuum jest wyposażony w duży, dzięki czemu można bez problemu sprawdzić aktualny stan odkurzacza. Duża pojemność pojemnika na kurz o pojemności 1, 99% i pojemnik na kurz o pojemności 1, 5 l Bezprzewodowy odkurzacz posiada 7-stopniową cyklonową strukturę chroniącą przed kurzem, że czyszczenie zostanie przerwane. Silna moc ssania 450 w/38 kp bezprzewodowy odkurzacz marsvac s1 może osiągnąć w trybie maksymalnym 450 w/35 kpa, płytek, łatwy do czyszczenia twardych podłóg, sierść zwierząt i plamy, która natychmiast odciąga brud, gruz, dywanów i podłóg z twardego drewna. Czyść cicho i bez zakłóceń dla rodziny i zwierząt domowych.

55 minut pracy ten odkurzacz pionowy ma akumulator 2200 mah, zapewnia do 20 tryb Max-55 minut nieprzerwanego czasu pracy w zależności od trybu, szybkie ładowanie 4 h, idealny do dużych zadań i czyszczenia całego domu. Ultra-lekka i zapobiegająca splątaniu się szczotki główny korpus bezprzewodowego odkurzacza jest bardzo lekki, 2 kg i idealnie nadaje się do czyszczenia jedną ręką. Czy w sobie obrotową szczotkę z miękkim i twardym włosiem oraz zmotoryzowaną szczotkę z zębami grzebieniowymi, waży zaledwie 1, która zapewnia lepszy dostęp do kanałów wentylacyjnych włosów i sierści zwierząt oraz skutecznie redukuje filcowanie.
MarkaRoanow #ad
ProducentRoanow #ad
Wysokość11.4
Długość7.48
Waga2.7
Szerokość16.9
ModelMarVac S1

2. BuTure

#ad

Zdejmowany akumulator, bezprzewodowy odkurzacz z ekranem dotykowym, BuTure Odkurzacz akumulatorowy JR400, do 55 min, uchwyt ścienny,, bezprzewodowy odkurzacz 38000 Pa/450 W, szczotka elektryczna LED

#ad
BuTure #ad - Po zatkaniu odkurzacza akumulatorowego na ekranie zaświeci się białe światło, aby przypomnieć o konieczności czyszczenia. Beztroska obsługa - buture oferuje zarejestrowanym klientom bezpłatną 3-letnią gwarancję i obsługę klienta 7 x 24, ciesząc się wysokiej jakości zakupem! Duża moc ssania 38 kpa i 450 wodkurzacz akumulatorowy buture jr400 jest wyposażony w bezszczotkowy silnik 450 w i różne akcesoria do szczotek.

Ulepszona rolka 2 w 1 bez plątaniatwarde / miękkie włosie jest zintegrowane w rolce, która się nie plącze i doskonale nadaje się do dywanów i podłóg. Akumulator zastępczy jest dostępny w sklepie dla dłuższego czasu pracy. Pełne naładowanie w ciągu 4 ~ 5 godzin. Nie musisz się martwić, że włosy zaplątają się w szczotkę. Ywotność silnika bezszczotkowego jest 5 razy dłuższa niż w przypadku silnika szczotkowego! Jego duża moc ssania do 38 kPa może usunąć drobny kurz i brud na raz, zapewniając ciche i wydajne czyszczenie.

Podczas czyszczenia nie trzeba wymieniać szczotki. Akumulator można wyjąć i wymienić za pomocą jednego przycisku. Moc ssania można regulować poprzez proste przesuwanie ekranu dotykowego. 55 minut przy niskiej sile ssania. Odkurzacze akumulatorowe buture dokładają wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom wygodne i łatwe czyszczenie.
MarkaBuTure #ad
ProducentBuTure #ad
Wysokość47.24
Długość10.63
Waga5.91
Szerokość7.48
Numer częściJR400
ModelJR400
Gwarancja2 lata gwarancji.

3. INSE

#ad

Bezprzewodowy odkurzacz 6 w 1, lekki, wydajny, INSE Odkurzacz akumulatorowy, bezworkowy, bezprzewodowy odkurzacz akumulatorowy do sierści zwierząt,, uniwersalny, czas pracy 45 min, bardzo cichy

#ad
INSE #ad - Bezprzewodowy odkurzacz pionowy idealnie nadaje się do twardych podłóg, sof, biurek, zasłon itd. Możliwość przechowywania na ścianie i regał do przechowywania akcesoriów można przymocować do rury, aby utrzymać porządek i porządek w domu. Zadowalająca obsługa klienta dla każdego produktu zamówionego w naszym sklepie dostępna jest całodobowa obsługa klienta online i 12-miesięczna, 100% satysfakcjonująca obsługa klienta bezprzewodowego odkurzacza.

Odkurzacz akumulatorowy o dużej sile ssania i długim czasie pracy, zaprojektowany do gruntownego czyszczenia w całym domu. Można go przekształcić w bezprzewodowy odkurzacz ręczny, aby bez problemu wyczyścić schody. Zdejmowany akumulator można ładować pojedynczo lub na głównej obudowie. Ruchomy o 180° na bok i obracany o 90° w górę i w dół, dzięki czemu można usunąć kurz spod mebli i łóżka. Elastyczna, zmotoryzowana głowica szczotki led odkurzacz podłogowy jest bezprzewodowy i wyposażony w reflektory led, aby oświetlić i śledzić kurz, brud i włosy pod meblami lub innymi trudno dostępnymi ciemnymi kątami.

Wielofunkcyjny i lekki odkurzacz akumulatorowy z chowanym wężem i wszechstronnymi końcówkami, aby wchłonąć brud na stole lub w szczelinie pomiędzy siedzeniami samochodu; głowicę czyszczącą można również przymocować do silnika głównego, dzięki którym można usunąć kurz z zasłon lub sufitu. 5-warstwowy wysoce wydajny system filtrowania odkurzacz pionowy inse jest wyposażony w całkowicie uszczelnioną, który wyłapuje do 99, okruchy, wysoce wydajną technologię separacji cyklonowej i system filtracji o wysokiej gęstości, 99% drobnych cząstek kurzu bez wycieków i rozpyla czyste, drobny kurz, świeże powietrze Twojej rodzinie. Spełnij wszystkie codzienne potrzeby w zakresie czyszczenia.
MarkaINSE #ad
ProducentINSE #ad
Numer częściV770
ModelV770

4. Shark

#ad

Nasadki z wieloma powierzchniami, prezent dla, czas pracy 120 min, bezprzewodowy odkurzacz zapobiegający owłosieniu, Shark Stratos bezprzewodowy odkurzacz akumulatorowy, PowerFins Plus

#ad
Shark #ad - Dzięki duoclean można łatwo przesuwać się tam i z powrotem między różnymi podłogami, takimi jak dywan i twarde podłogi. Waga: 3, 2 akumulatory, zmotoryzowane nasadki do sierści zwierząt, szczotka antyalergiczna, 97 kg.2 wymienne akumulatory: ciesz się czasem pracy do 120 minut* i ładuj wyjmowane akumulatory na lub poza nim *w przypadku korzystania z dwóch akumulatorów jeden po drugim w trybie ECO-Power, z niezmotoryzowaną nasadką.

Antracyt/srebrny. Clean sense iq: wykrywa brud, i automatycznie dostosowuje wydajność czyszczenia, którego nie widać, aby wchłonąć do 50% więcej brudu w porównaniu do Shark IZ420EUT w trybie ECO. Czyszczenie ręczne: po naciśnięciu przycisku zamienia się w odkurzacz ręczny, który dzięki dołączonym akcesoriom idealnie nadaje się do czyszczenia schodów, mebli tapicerowanych, samochodu i wielu innych.5

5 lat gwarancji: 2 lata baterii, jeśli zarejestrujesz się w Shark. Duoclean + powerfins plus: najlepsze usuwanie włosów firmy shark. Ant-hair-wrap usuwa włosy z wałka szczotki podczas czyszczenia. Zawiera: bezprzewodowy odkurzacz akumulatorowy shark stratos, fug i wielu powierzchni, podwójna stacja ładująca, worek.
MarkaShark #ad
ProducentShark #ad
Waga12.13
Numer częściIZ420EUT
ModelIZ420EUT
Gwarancja5 lat.

5. INSE

#ad

Duży pojemnik na kurz 1,2 l, INSE N5S odkurzacz akumulatorowy 20 kPa, czas pracy do 45 min, wyjmowany akumulator, bezprzewodowy odkurzacz 6 w 1, bezworkowy, bezprzewodowy odkurzacz do sierści

#ad
INSE #ad - Silnik ma dłuższą żywotność i może również zapewnić bardziej stabilną moc ssania 20 kPa dla odkurzacza bezworkowego. Super moc ssania 20 kpa - odkurzacz akumulatorowy inse n5s wykorzystuje bezszczotkowy silnik 2022. Po drugie, elektryczna szczotka podłogowa została zmodernizowana, a moc ssania wzrosła o 30%.

5 warstw wysokowydajnego filtra powietrza - dzięki ulepszonej technologii filtra cyklonowego całkowicie uszczelniony system filtrów cyklonowych odkurzacza akumulatorowego INSE może wychwycić cząsteczki o wielkości zaledwie 0, 99%, 1 mikrona. Bogate akcesoria 6 w 1 - bezprzewodowy odkurzacz inse n5s jest wyposażony w kilka akcesoriów, które mogą realizować 6 rodzajów kombinacji, nie stanowi problemu z czyszczeniem podłogi, zasłony, sofy, biurka i innych okazji. Ten bezprzewodowy odkurzacz może bez problemu wchłonąć sierść zwierząt, kurz i wszelkiego rodzaju cząsteczki. Miękki dźwięk 65 db - ten bezprzewodowy odkurzacz akumulatorowy ma doskonałą moc ssania, utrzymuje niski poziom hałasu 65 dB, pracuje bardzo cicho, a Twoje uszy będą bardzo przyjemne w dotyku.

Pojemnik na kurz o pojemności 1, 2 l i można go wyczyścić jednym pociągnięciem do końca. Podświetlana elektryczna szczotka podłogowa - elektryczna szczotka podłogowa tego odkurzacza ręcznego ma 4 diody LED. Jednocześnie ten odkurzacz ręczny może również obracać się o 90° do przodu i do tyłu oraz o 150° w lewo i w prawo, dzięki czemu można oświetlić i wyczyścić niewidoczne narożniki. Silna siła odśrodkowa utrzymuje kurz w kolektorze kurzu.
MarkaINSE #ad
ProducentINSE #ad
Numer częściN5T
ModelN5T

6. Bosch Hausgeräte

#ad

Niebieski, bezworkowy, długi czas pracy, wysoka moc ssania, lekki, wszystkie rodzaje podłóg, Bosch Unlimited seria 6 BKS6111P bezprzewodowy odkurzacz ręczny, higieniczny filtr

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Kompaktowy i poręczny: dzięki swojej niewielkiej wadze i poręcznej konstrukcji Unlimited 6 jest zwrotny i ma wszechstronne zastosowanie – niezależnie od tego, na schodach, czy w mieszkaniu, meblach tapicerowanych lub w samochodzie.

Bezpłatna 10 lat gwarancji na silnik 2: technologia silnika Bosch "Made in Germany" gwarantuje długotrwałą wydajność. Zakres dostawy: odkurzacz akumulatorowy, akumulator 2, 5 Ah, pędzel do mebli i dysza do tapicerki, uchwyt ścienny z funkcją ładowania. Wysoka wydajność na wszystkich rodzajach podłóg: niezależnie od tego, parkiet czy płytki – dzięki lekkiemu, czy chodzi o dywan, ale wydajnemu silnikowi i nowej dyszy można uzyskać dokładne rezultaty czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg. Wymienny akumulator 2, 5 ah: jako część Power For All Alliance akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch i innymi markami.
MarkaBosch Hausgeräte #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość48.03
Długość10.43
Waga5.07
Szerokość7.87
Numer częściBKS6111P
ModelBKS6111P

7. Lubluelu

#ad

Moc ssania, wolnostojący 25,9 V, czas pracy 50 min, odkurzacz akumulatorowy, odkurzacz do sierści zwierząt,, 120 000 obr./min, Lubluelu Odkurzacz akumulatorowy 25 000 Pa, odkurzacz bezprzewodowy

#ad
Lubluelu #ad - Elastyczne, jasne, zmotoryzowane reflektory led bezprzewodowego odkurzacza akumulatorowego oświetlają ciemne obszary pod sofą, łóżkiem lub stołem i pomagają usunąć ukryty kurz w każdym ciemnym kącie. Idealny dla właścicieli zwierząt domowychdzięki najwyższej jakości hepa 11 i 4-stopniowemu filtrowaniu cyklonowemu można usunąć 99, 7% kurzu do 0, 3 µm.

Nowa konstrukcja szczotki zapewnia większą wygodękształt litery v i szersza średnica szczotki do czyszczenia odkurzacza akumulatorowego zapewniają szybkie czyszczenie i redukują plątanie się włosów. Dzięki wymiennym częściom ten bezprzewodowy odkurzacz do usuwania sierści zwierząt i kurzu domowego na tapicerce lub materacach jest bardzo łatwy. Następnie zapewnia czas pracy 20 min w trybie maks. Wymienna konstrukcja baterii ułatwia ładowanie i wymianę akumulatora odkurzacza. Odkurzacz wolnostojącydzięki tej łatwej w obsłudze konstrukcji samostojącej, pilnych rozmów telefonicznych lub nagłego upadku. Skuteczne usuwanie pyłków, łupieżu i zanieczyszczeń powietrza.

Z 25 kpa, 30 min w trybie mid z 17 kPa i 50 min w trybie mini z 10 kPa. Idealnie nadaje się również na krótką przerwę ssania. Silnik cyfrowy o mocy ssania 25 kpadzięki wysokowydajnemu silnikowi cyfrowemu może osiągnąć do 25 kPa i zapewnić gruntowne głębokie czyszczenie wszystkich wykładzin podłogowych, parkiet lub płytki. W zależności od wzrostu należy ustawić odpowiednią wysokość regulowanego trzonka teleskopowego, odkurzacz można umieścić bezpośrednio na podłodze w nagłych przypadkach oraz w nagłych przypadkach wizyty u przyjaciół, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas czyszczenia.
MarkaLubluelu #ad
ProducentLubluelu #ad
Waga4.63
Numer częściVD-202B-EU
Model202

8. YISORA

#ad

Ultralekki odkurzacz bezprzewodowy, bezprzewodowy odkurzacz pionowy do sierści zwierząt, czas pracy 40 min, moc ssania 20000 Pa, odkurzacz ręczny, dywanów i twardych podłóg, Odkurzacz akumulatorowy

#ad
YISORA #ad - Cordless vacuum cleaner nadaje się do różnych prac związanych z czyszczeniem. Bezprzewodowy pojemnik na kurz o pojemności 0, ale należy odczekać, aby woda nie dostała się do silnika. Dzięki wbudowanej 6-ogniwowej baterii 2200 mAh zapewnia do 40 minut czasu pracy głębokiego czyszczenia w trybie standardowym. Do wyboru są 2 tryby ssania, co zmniejsza problem splątania włosów.

Odkurzacz akumulatorowy 6 w 1 i odkurzacz ręczny - odkurzacz akumulatorowy jest dostarczany z trzema różnymi szczotkami, klawiatur i pomieszczeń. 24-miesięczna obsługa klienta - yisora zapewnia 24-miesięczną obsługę klienta i wsparcie techniczne dla odkurzacza akumulatorowego N300 Duża moc ssania 20 kpa i długi czas pracy 40 min - odkurzacz akumulatorowy yisora wykorzystuje zaawansowany bezszczotkowy silnik 175 w 37 000 obr. Min, podłóg, samochodów, schodów, okruchy lub sierść zwierząt z dywanów, wytwarza dużą moc ssania 20 000 Pa w trybie MAX. Ultralekki odkurzacz i 2 tryby ssania do wyboru - odkurzacz akumulatorowy waży tylko 1, dzięki czemu można bez problemu dotrzeć do spodu łóżka i stołu oraz usunąć kurz.

Wskazówka: pojemnik na kurz, aż dokładnie wyschną, 99% dużych cząstek i mikropyłu. Zmotoryzowana głowica szczotki ma kształt wałka w kształcie litery V, które idealnie pasują na różne okazje. Odkurzacz pionowy nadaje się do czyszczenia dużych podłóg i dywanów w salonach, kuchniach, jak odkurzacz ręczny, który bardzo dobrze nadaje się do sof, samochodów, które można łatwo zmontować w 6 kombinacjach do wszechstronnego czyszczenia, sypialniach i innych miejscach.
MarkaYISORA #ad
ProducentYISORA #ad
Waga3.97
ModelN300

9. AEG

#ad

AEG Ergorapido CX7-2-45AN 2w1 akumulatorowy odkurzacz bezworkowy, obrotowe 180 °, w tym końcówka do sierści zwierzęcej, czerwone, wolnostojący, przednie światła LED, do 45 min. Czas pracy, funkcja czyszczenia szczotek

#ad
AEG #ad - Lub 135 m² czasu pracy na poziomie ECO 16 min. Głębokie czyszczenie: odkurzacz akumulatorowy z elektryczną szczotką ssącą napędzaną silnikiem i przednimi światłami LED dla optymalnej widoczności i samoczyszczenia rolki szczotki za pomocą nacisku pedału funkcja Brushroll-Clean.

Bardzo długi czas pracy: do 45 min. Lub 48 m² w trybie zasilania – mocny akumulator litowy o wysokiej gęstości 18 V. Funkcja 2 w 1: wyjmowany odkurzacz ręczny odkurzacza akumulatorowego zapewnia maksymalną elastyczność również w trudno dostępnych miejscach. Idealna dla alergików i właścicieli zwierząt domowych: dodatkowa elektryczna szczotka do odsysania do wyjmowanej części ręcznej do zbierania sierści zwierząt, roztoczy i kurzu domowego na tapicerce.

Zakres dostawy: 1 x odkurzacz akumulatorowy cx7, 1 x elektryczna szczotka ssąca, 1 x filtr już w urządzeniu // Zalecenie dotyczące akcesoriów: zestaw rozszerzający AKIT360+, 1 x stacja ładująca + wbudowany pędzel do mebli/mini ssawka szczelinowa, miękka szczotka do mebli AZE130 // Następca: QX6-1-45AN.
MarkaAEG #ad
ProducentAEG #ad
Wysokość45.08
Długość10.43
Waga5.51
Szerokość5.71
Numer częściCX7-2-45AN
ModelCX7-2-45AN
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

10. Philips Domestic Appliances

#ad

Philips SpeedPro Max odkurzacz bezprzewodowy – urządzenie 2 w 1, odkurzacz ręczny i kurzowy, dysza ssąca 360 stopni XC7042/01, czas pracy do 65 minut

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Unikatowy dust bucket design empties without dust clouds. Do 65 minut czyszczenia z bateriami litowo-jonowymi 25 V. Mocna dysza ssąca 360° z diodami LED reveals and captures dirt and dust from all sides. Zintegrowana jednostka ręczna, narzędzie crevice and brush. Fast reach everywhere, even under low furniture.
MarkaPhilips Domestic Appliances #ad
ProducentPhilips #ad
Wysokość32.48
Długość6.69
Waga6.02
Szerokość15.35
Numer częściXC7042/01
ModelXC7042/01