Top 10 Fissler 24cm Pfanne – Patelnie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Fissler

#ad

Odporna na zarysowania – indukcyjna, nieprzywierająca, powlekana patelnia, Fissler Adamant Classic Plus / patelnia aluminiowa Ø 24 cm z zalakowaną rączką

#ad
Fissler #ad - Energooszczędna: dzięki idealnemu wchłanianiu ciepła, dystrybucji i przechowywaniu można zaoszczędzić dużo energii podczas codziennego smażenia patelni Fissler. Dno do wszystkich rodzajów kuchenek: dzięki dnu Cookstar powlekane patelnie nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek – kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych oraz indukcyjnych.

Odporna na zarysowania i odporna na skałę: patelnia aluminiowa nadaje się do płyt indukcyjnych została pokryta cząstkami węglika krzemu, ta powłoka jest porównywalna z twardością kamieni – koniec z zadrapaniami.

Delikatne i chrupiące smażenie: mięso, warzywa można szczególnie delikatnie podsmażyć, ryby, dzięki innowacyjnej uszczelce. Zakres dostawy: adamant classic plus aluminiowa patelnia, odporna na zarysowania, z cookstar dnem do wszystkich kuchenek, powlekana, Ø 24 cm, nadaje się do płyt indukcyjnych.
MarkaFissler #ad
ProducentFissler #ad
Wysokość2.17
Długość9.45
Waga1.85
Szerokość9.45
Numer części157-305-24-100/0
Model157-305-24-100/0

2. Fissler

#ad

Fissler Patelnia Cenit / patelnia aluminiowa Ø 24 cm powlekana patelnia, do wszystkich rodzajów kuchenek – z wyjątkiem kuchenek indukcyjnych, nieprzywierająca

#ad
Fissler #ad - Ryby lub potrawy z jajek. Uszczelniona patelnia umożliwia idealne rezultaty smażenia bez przywierania. Idealne rozprowadzanie ciepła: wysokiej jakości patelnia z rączką idealnie rozprowadza ciepło i zapewnia równomierne smażenie potraw.

Atwa obsługa: ergonomiczny uchwyt aluminiowej patelni można łatwo chwycić i pewnie leży w dłoni. Zakres dostawy: patelnia fissler cenit, 24 cm – nadaje się do wszystkich płyt grzewczych z wyjątkiem kuchenek indukcyjnych. Patelnia z powłoką zapobiegającą przywieraniu jest ponadto łatwa do czyszczenia. Delikatne smażenie: dzięki powłoce zapobiegającej przywieraniu patelnia z trzonkiem nadaje się szczególnie dobrze do delikatnego i niskotłuszczowego smażenia delikatnych potraw, takich jak np.

Nadaje się do kuchenek ceramicznych, elektrycznych i gazowych. Powłoka nieprzywierająca: dzięki 3-warstwowej powłoce zapobiegającej przywieraniu smażenie jest dziecinnie proste, dzięki ergonomicznemu uchwytowi patelnia idealnie leży w dłoni.
MarkaFissler #ad
ProducentFissler #ad
Wysokość3.94
Długość17.32
Waga1.76
Szerokość9.45
Numer części045-300-24-100/0
Model045-300-24-100/0

3. Fissler

#ad

Odporna na zarysowania – indukcyjna, z powłoką zapobiegającą przywieraniu, Fissler Adamant Comfort / patelnia aluminiowa 24 cm

#ad
Fissler #ad - To sprawia, że jesteś absolutnie wszechstronny. Twarda jak kamień: patelnia aluminiowa nadaje się do płyt indukcyjnych jest wyjątkowo odporna na zarysowania, dzięki czemu jest wykonana z wytrzymałej powłoki węglika krzemu, która jest porównywalna z twardością kamieni.

Zakres dostawy: aluminiowa patelnia Adamant Comfort Ø 24 cm, powlekana, odporna na zarysowania, nadaje się do płyt indukcyjnych. Efekt nieprzywierający: dzięki swojemu bardzo dobremu efektowi nieprzywierania patelnia może być smażona zarówno delikatnie, jak i chrupiąco.

Idealny dla wszystkich kucharzy intuicyjnych i perfekcjonistów przepisów. Wszystkie rodzaje kuchenek: dzięki dnu Cookstar powlekane patelnie nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych oraz płyt indukcyjnych. Sprytne: zintegrowana skala pomiarowa umożliwia gotowanie bez kubka z miarką.
MarkaFissler #ad
ProducentFissler #ad
Wysokość3.94
Długość17.48
Waga2.6
Szerokość9.84
Numer częściFISS-15910524100
ModelFISS-15910524100

4. Fissler

#ad

Fissler Oryginalna profesjonalna kolekcja / patelnia ze stali nierdzewnej Ø 24 cm patelnia z rączką ze skalą wewnętrzną, powierzchnia do smażenia Novogrill – indukcja

#ad
Fissler #ad - Umożliwia to dno cookstar do wszystkich kuchenek, patelnie, dystrybucję i magazynowanie ciepła. Dno do wszystkich kuchenek: garnki, woki i zestawy garnków nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, które gwarantuje idealne wchłanianie, naczynie do pieczenia, w tym indukcyjnych.

Idealny do chrupiących i soczystych steków. Zakres dostawy: 1 x patelnia ze stali nierdzewnej Ø 24 cm, nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, niepowlekana, również indukcyjnych. Powierzchnia do smażenia novogrill: patelnia posiada powierzchnię do smażenia novogrill, do krótkiego i ostrego przypiekania z efektem grillowania.

Praktyczna: duża zimna metalowa rączka zapewnia przyjemną temperaturę podczas smażenia. Wyprodukowano w niemczech: niepowlekana patelnia z trzonkiem została wyprodukowana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 i została wyprodukowana w Niemczech. Bardzo szeroka krawędź zapewnia łatwe, precyzyjne i niebrudzące wylewanie i przelewanie płynów – również bez miarki.
MarkaFissler #ad
ProducentFissler #ad
Wysokość3
Długość17.5
Waga2.5
Szerokość10.2
Numer części084-378-24-100/0
Model084-378-24-100/0

5. Fissler

#ad

Nieprzywierająca, odporna na zarysowania – indukcyjna, Fissler Adamant Premium / patelnia powlekana ze stali nierdzewnej Ø 24 cm

#ad
Fissler #ad - Podłoga do wszystkich typów kuchenek: dzięki dnu Cookstar powlekane patelnie nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek – kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych oraz indukcyjnych.

Zakres dostawy: patelnia adamant premium, powlekana, z cookstar na wszystkich kuchenkach, Ø 24 cm, odporna na zarysowania, nadaje się do płyt indukcyjnych. Energooszczędność: dzięki idealnemu wchłanianiu ciepła, rozprowadzaniu i przechowywaniu oszczędzasz dużo energii podczas codziennego smażenia patelni Fissler. Odporna na zarysowania i twardość kamienia: odpowiednia do płyt indukcyjnych patelnia ze stali nierdzewnej została pokryta cząsteczkami węglika krzemu. Powłoka ta jest porównywalna z twardością kamieni – koniec z zarysowaniem. Delikatna: innowacyjne uszczelnienie patelni indukcyjnej umożliwia wyjątkowo delikatne smażenie ryb, mięsa lub warzyw.
MarkaFissler #ad
ProducentFissler #ad
Wysokość4.1
Długość17.5
Waga2.6
Szerokość10.4
Numer części138-105-24-1000
Model138-105-24-1000

6. Fissler

#ad

Fissler Ceratal Comfort patelnia aluminiowa, powlekana ceramiką Ø 24 cm patelnia ceramiczna, nieprzywierająca – indukcyjna

#ad
Fissler #ad - Premium: patelnie posiadają ceramiczną powłokę zapobiegającą przywieraniu na bazie wody, nie zawierają PFAS/PTFE i są Made in Germany.

Delikatna: dzięki powłoce ceramicznej patelnia z uchwytem idealnie nadaje się do delikatnego i chrupiącego smażenia mięsa, warzyw lub potraw z jajek. Zakres dostawy: 1 x patelnia ceratal o średnicy 24 cm, nadaje się do kuchenek gazowych, ceramicznych, elektrycznych, indukcyjnych. Wszystkie rodzaje kuchenek: ekskluzywne, energooszczędne dno CookStar zapewnia optymalne rozprowadzanie ciepła. Zrównoważona: indukcyjna patelnia ceramiczna została wykonana z aluminium pochodzącego z recyklingu w 60%.
MarkaFissler #ad
ProducentFissler #ad
Wysokość3.9
Długość17.3
Waga2.6
Szerokość9.8
Numer części159-220-24-100/0
Model159-220-24-100/0

7. Fissler

#ad

Do wszystkich rodzajów kuchenek – również indukcyjnych, Fissler Cenit / aluminiowa patelnia uszczelniona Ø 24 cm z powłoką zapobiegającą przywieraniu

#ad
Fissler #ad - Sprytne: dzięki 3-warstwowej powłoce zapobiegającej przywieraniu bez PFOA można łatwo uzyskać pyszne rezultaty smażenia. Praktyczna: dzięki wysokiemu korpusowi patelni można idealnie przygotować duże porcje i bez trudu obracać.

Wygoda: ergonomiczny uchwyt patelni można łatwo chwycić i pewnie leży w dłoni. Wszystkie rodzaje kuchenek: wysokiej jakości patelnia aluminiowa zapewnia idealne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu potrawy mogą być równomiernie smażone i nadaje się do kuchenek elektrycznych, gazowo-ceramicznych, gazowych i indukcyjnych. Zakres dostawy: patelnia indukcyjna fissler cenit Ø 24 cm z aluminium z 3-warstwową powłoką zapobiegającą przywieraniu / wszystkie rodzaje kuchenek łącznie z indukcyjnymi.
MarkaFissler #ad
ProducentFissler #ad
Wysokość3.35
Długość9.84
Waga1.85
Szerokość17.32
Numer części045-301-24-100/0
Model045-301-24-100/0
GwarancjaGwarancja producenta.

8. Fissler

#ad

Fissler Ceratal Classic / Aluminium-Pfanne, Keramik-beschichtet Ø 24 cm Ceramic Bratpfanne antihaftend – Induktion

#ad
Fissler #ad - Der fissler classic pfannenkörper mit abgerundeter Form ermöglicht einfaches Anbraten und Rühren. Lieferumfang: 1x bratpfanne ceratal Classic 24 cm Ø, Keramik, geeignet für Gas, Elektro, Induktions-Kochfelder.

Nachhaltig: die induktive Bratpfanne mit Keramik-Versiegelung wurde aus bis 60 % recyceltem Aluminium gefertigt. Alle herdarten: ein exklusiver, energieeffizienter CookStar Boden sorgt für optimale Wärmeverteilung. Premium: die pfannen besitzen eine wasserbasierte, keramische Antihaftbeschichtung frei von PFAS/PTFE und sind MADE IN GERMANY. Schonend: dank der keramik-beschichtung eignet sich die stiel-Pfanne perfekt zum schonenden und krossen Braten von Fleisch, Gemüse oder Eierspeisen.
MarkaFissler #ad
ProducentFissler #ad
Wysokość3.74
Długość17.32
Waga1.9
Szerokość9.45
Numer części157-220-24-100/0
Model157-220-24-100/0

9. Fissler

#ad

Idealna do smażenia na chrupko, Fissler Catania patelnia ze stali nierdzewnej Ø 24 cm, niepowlekana patelnia z trzonkiem, do wszystkich rodzajów kuchenek – również indukcyjnych

#ad
Fissler #ad - Wysoka jakość: niepowlekana patelnia z trzonkiem została wykonana z wysokiej jakości i bardzo łatwej w pielęgnacji stali nierdzewnej, idealnie nadaje się do codziennego użytku! Zakres dostawy: patelnia fissler catania, Ø 24 cm, nadaje się do mycia w zmywarce i piekarnika.

Uniwersalny: smaż soczyste steki najpierw na niepowlekanej patelni ze stali nierdzewnej, a następnie można dalej gotować patelnię z stekami w piekarniku. Nadaje się do piekarnika do 230°C to żaden problem. Atwa pielęgnacja: oczywiście patelnia jest szybka i łatwa do czyszczenia, dzięki wysokiej jakości stali nierdzewnej resztki smażenia można szybko usunąć ręcznie lub bez pozostawiania śladów w zmywarce.

Sprytna: dzięki całkowicie zamkniętemu dnu termicznemu satynowana patelnia z trzonkiem nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, gazowych, elektrycznych, ceramicznych oraz indukcyjnych.
MarkaFissler #ad
ProducentFissler #ad
Wysokość3.35
Długość17.72
Waga2.36
Szerokość9.45
Numer części081-353-24-100/0
Model081-353-24-100/0

10. Fissler

#ad

Fissler Steelux Pro patelnia ze stali nierdzewnej Ø 24 cm, do kuchenek indukcyjnych, niepowlekana

#ad
Fissler #ad - Made in germany: steelux pro został zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech. Wysoka jakość: niepowlekana patelnia została wykonana z wysokiej jakości satynowanej stali nierdzewnej 18/10, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymała.

Wszystkie produkty przechodzą kilka kontroli jakości i są poddawane surowej kontroli końcowej. Uchwyty z zimnej metalu zapewniają przyjemną temperaturę chwytu podczas gotowania. Nadaje się do pieczenia i mycia w zmywarce: patelnia – idealna do smażenia, duszenia oraz przygotowywania na kuchence i w piekarniku w temperaturze do 230°C. Patelnia nadaje się również do mycia w zmywarce.

Zapewnia on idealne wchłanianie, rozprowadzanie i magazynowanie ciepła. Wszystkie rodzaje kuchenek: dzięki dnu cookstar patelnie indukcyjne nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek i są zoptymalizowane pod kątem kuchenek indukcyjnych. Zakres dostawy: 1 x patelnia ze stali nierdzewnej Ø 24 cm niepowlekana, nadaje się do płyt indukcyjnych. Dlatego udzielamy 15 lat gwarancji na nasze produkty steelux pro.
MarkaFissler #ad
ProducentFissler #ad
Wysokość3.9
Długość17.7
Waga2.5
Szerokość10.4
Numer części121-402-24-100/0
Model121-402-24-100/0