Top 10 Gemüsemesser Scharf – Noże do owoców i warzyw

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Victorinox

#ad

Victorinox Swiss Classic 5-częściowy zestaw noży do warzyw, 10 cm, ze szlifem falistym, nóż do pomidorów, czarny

#ad
Victorinox #ad - Usuwanie rdzeni i obudów rdzenia nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki wyjątkowo ostrym ząbkom i zwężającej się środkowej końcówce nóż do warzyw Swiss Classic zacienią wszystkie inne noże w szufladzie. Ten nóż jest wszystkim, aby wszystkie warzywa zamieniły się w pyszny, czego potrzebujesz, pożywny posiłek. Dzięki temu można bez problemu przeciąć grube skórki. Modne kolory, nadają się do mycia w zmywarce. Victorinox swiss classic zestaw 5 noży do obierania z bardzo ostrym szlifem. Długość ostrza: 10 cm.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Waga0
Numer częściDCJ901

2. WÜSTHOF

#ad

WÜSTHOF nóż, stal

#ad
WÜSTHOF #ad - Wykute z jednego kawałka stali nierdzewnej, sprawdzona laserowo geometria cięcia. Absolutna ostrość i trwałość cięcia. Funkcjonalny, sprawdzony design. Potrójnie nitowana rękojeść. WÜsthof jest oficjalnym dostawcą niemieckiej i japońskiej reprezentacji narodowej kucharzy.
MarkaWÜSTHOF #ad
ProducentWüsthof #ad
Wysokość0.39
Długość10.24
Waga0.17
Szerokość0.98
Numer części4109
Model4109

3. Victorinox

#ad

Ząbkowane ostrze, stal nierdzewna, Swiss Classic, 8 cm, wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego, bardzo ostre ostrze, profesjonalny nóż do warzyw, Victorinox, czarny

#ad
Victorinox #ad - Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa. Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, wytrzymały, trwały i lekki uchwyt, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni.

Idealnie nadaje się do krojenia warzyw, owoców i innych produktów spożywczych. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją. Nóż do warzyw swiss classic – nóż do warzyw z bardzo ostrym ostrzem. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, stabilność i dokładność. Z bardzo ostrym ząbkowanym szlifem i ergonomicznym uchwytem.

Są łatwe do czyszczenia, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich. Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości. Szczegóły produktu: długość 189 mm, wysokość 11 mm, artykuł 6. 7633. B, waga 20 g, szerokość 20 mm, kolor czarny, Swiss Classic nóż do warzyw.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.04
Długość7.44
Waga0.06
Szerokość0.08
Numer części6.7633.B
Model67633B

4. Victorinox

#ad

Stal nierdzewna, wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego, bardzo ostre ostrze, prosty szlif, 8 cm, żółty, Victorinox, profesjonalny zestaw noży do warzyw, Swiss Classic

#ad
Victorinox #ad - Z bardzo ostrym, prostym szlifem i ergonomicznym uchwytem. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, stabilność i dokładność. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa.

Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości. Idealnie nadaje się do krojenia warzyw, owoców i innych produktów spożywczych. Nóż do warzyw swiss classic – nóż do warzyw w modnych kolorach. Szczegóły produktu: długość 189 mm, kolor żółty, wysokość 11 mm, artykuł 6.7606. L118b, waga 20 g, szerokość 20 mm, Swiss Classic nóż do warzyw.

Są łatwe do czyszczenia, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich. Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, trwały i lekki uchwyt, wytrzymały, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.04
Długość7.44
Waga0.06
Szerokość0.08
Numer części6.7606.L118B
Model6.7606.L118B

5. Victorinox

#ad

Ząbkowany szlif, czarny, Victorinox Swiss Classic składany nóż do warzyw

#ad
Victorinox #ad - Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, stabilność i dokładność. Swiss classic składany nóż do warzyw – lekki, składany nóż do warzyw.

Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa. Szczegóły produktu: długość 130 mm, kolor czarny, artykuł 6. 7833. Fb, waga 42 g, wysokość 13 mm, szerokość 24 mm, Swiss Classic składany nóż do warzyw. Ostrze ze stali nierdzewnej można bezpiecznie przechowywać w uchwycie. Są łatwe do czyszczenia, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich.

Kompaktowy, praktyczny i wszechstronny nóż do obierania i rozdrabniania owoców i warzyw. Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, trwały i lekki uchwyt, wytrzymały, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.51
Długość5.12
Waga0.09
Szerokość0.94
Numer części6.7833.FB
Model6.7833.FB
GwarancjaNieznany.

6. Victorinox

#ad

Czarny, Nóż do profilowania Swiss Classic od Victorinox, 0

#ad
Victorinox #ad - Wymiary: wysokość: 11 cm, długość ostrza: 6 cm, waga: 19 g. Z bardzo ostrym szlifem i ergonomicznym uchwytem. Idealnie nadaje się do dekorowania i ozdabiania owoców i warzyw. Nadaje się do mycia w zmywarce i wyprodukowano w Szwajcarii. Nóż turniejowy z zakrzywionym ostrzem.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość2
Długość16
Waga0.05
Szerokość3
Numer części6.7503
ModelVIC-6.7503

7. Victorinox

#ad

Nóż Victorinox SwissClassic, środkowa, stal nierdzewna, zielony

#ad
Victorinox #ad - Wymiary: 18 x 1 x 2 cm. Wysoka jakość wykonania Wyprodukowano w Szwajcarii, ergonomiczny uchwyt, można myć w zmywarce. Zestaw 1 sztuk jest idealny do krojenia warzyw, owoców i innych potraw. Do wyszukanych rzeźb, fantazyjnych dekoracji i wyszukanych dekoracji.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.79
Długość7.09
Waga0.04
Szerokość0.39
Numer części6.7606.L114
Model182261.0
GwarancjaGwarancja producenta.

8. Victorinox

#ad

Czarna, 1 x ostrze faliste, Victorinox Swiss Classic 2-częściowy zestaw noży do warzyw, ostrze 10 cm, 1 x normalny szlif, końcówka środkowa

#ad
Victorinox #ad - Dzięki wyjątkowo ostrym szlifowi i zwężającej się środkowej końcówce nóż do warzyw Swiss Classic zacienią wszystkie inne noże w szufladzie. Długość ostrza: 10 cm. Ten nóż jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby wszystkie warzywa zamieniły się w pyszny, pożywny posiłek. Modne kolory, nadają się do mycia w zmywarce. Usuwanie rdzeni i obudów rdzenia nigdy nie było łatwiejsze. Victorinox swiss classic zestaw 2 noży do obierania z bardzo ostrym szlifem. Dzięki temu można bez problemu przeciąć grube skórki.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.47
Długość10.71
Waga0
Szerokość3.03
Numer części6.7793.B
Model6.7793.B

9. Victorinox

#ad

Blister, szlif, czerwony, Swiss Classic składany nóż do warzyw

#ad
Victorinox #ad - Kompaktowy, praktyczny i wszechstronny nóż do obierania i rozdrabniania owoców i warzyw. Ostrze ze stali nierdzewnej można bezpiecznie przechowywać w uchwycie. Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości.

Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, trwały i lekki uchwyt, wytrzymały, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Są łatwe do czyszczenia, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, stabilność i dokładność. Swiss classic składany nóż do warzyw – lekki, składany nóż do warzyw.

Szczegóły produktu: długość 130 mm, waga 42 g, kolor czerwony, szerokość 24 mm, artykuł 6.7801. Fb, wysokość 13 mm, swiss Classic składany nóż do warzyw. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.51
Długość5.12
Waga0.09
Szerokość0.94
Numer części6.7801.FB
ModelVT 6.7801.FB

10. Victorinox

#ad

Wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego, bardzo ostre ostrze, Victorinox, Swiss Classic, 6.7116.31L92, jasnopomarańczowy, 2-częściowy zestaw noży do warzyw z obieraczką, wyprodukowano w Szwajcarii,

#ad
Victorinox #ad - Szczegóły produktu: długość 251 mm, artykuł 6. 7116. 31l92, szerokość 50 mm, kolor jasnopomarańczowy, wysokość 22 mm, swiss classic trend colors zestaw noży do warzyw z uniwersalną obieraczką, waga 69 g, 3-częściowy. Są łatwe do czyszczenia, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich.

Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości. Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, wytrzymały, trwały i lekki uchwyt, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Idealny zestaw upominkowy do siekania, obierania i krojenia w kostkę różnych rodzajów owoców i warzyw. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją.

Swiss classic trend colors zestaw noży do warzyw z uniwersalną obieraczką, 3-częściowy zestaw noży do warzyw i obieraczek w trzech kolorach. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, stabilność i dokładność. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.87
Długość9.84
Waga0.15
Szerokość1.85
Numer części6.7116.31L92
Model6.7116.31L92