Top 10 INDIVIDUALise your CAR – Oświetlenie wnętrza samochodu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. INDIVIDUALise your CAR

#ad

INDIVIDUALise your CAR Zestaw oświetlenia wnętrza do klasy E limuzyna W212 Cool White zimna biel

#ad
INDIVIDUALise your CAR #ad - Bez odrębnego dopuszczenia do ruchu lub homologacji homologacji dopuszczone we wnętrzu pojazdu. Dzięki temu znamy optymalną konstrukcję i optymalny kąt świecenia lampy do każdego miejsca montażu i wysyłamy Ci dokładnie ten produkt.

Możesz je po prostu wymienić na stare żarówki. Nasze żarówki są jaśniejsze niż oryginalne żarówki, jak by przeszkadzało. Jeśli chcesz kiedyś ponownie wyposażyć żarówki, to nie będzie to żaden problem. Zdecydowaliśmy się na jasność, ale nie tak jasne, która sprawdziła się u naszych klientów od ponad 5 lat. Z reguły nie trzeba ich obracać. Dostępny w kolorze zimnej bieli Cool White i czystej bieli Pure-White. Każdy model samochodu przebudowaliśmy samodzielnie patrz zdjęcia.

Prawie wszystkie nasze żarówki są niezależne od biegunów, tzn. Wszystkie żarówki są przeznaczone do napięcia 12 V DC, krótkotrwałe skoki napięcia 9-15 V nie stanowią problemu. Nadaje twojemu pojazdowi wysokiej jakości i szlachetny wygląd. Wymiana plug and play bez ingerencji w elektronikę pojazdu na stare żarówki. Brak komunikatów o błędzie, bez migotania, bez migotania.
MarkaINDIVIDUALise your CAR #ad
ProducentIndividualiseYourCar #ad
Numer częścikhujli

2. INDIVIDUALise your CAR

#ad

INDIVIDUALise your CAR Zestaw oświetlenia wnętrza do Golf 6 5-drzwiowy bez dachu panoramicznego zimna biel

#ad
INDIVIDUALise your CAR #ad - Nadaje twojemu pojazdowi wysokiej jakości i szlachetny wygląd. Atwa wymiana plug & Play dzięki idealnej konstrukcji i rozmiarowi. Dozwolone we wnętrzu pojazdu. Zimne białe światło zapewnia fajny wygląd. Brak ingerencji w układ elektroniczny pojazdu i możliwość demontażu w każdej chwili.
MarkaINDIVIDUALise your CAR #ad
ProducentIndividualiseYourCar #ad
Waga0.24
Numer częściIYC-100010061a

3. INDIVIDUALise your CAR

#ad

Pure-White czysta biel, INDIVIDUALise your CAR Zestaw oświetlenia wnętrza do Passat B6 3C Variant

#ad
INDIVIDUALise your CAR #ad - Modyfikację można przeprowadzić bez specjalnych narzędzi. Atwa wymiana plug & Play dzięki idealnej konstrukcji i rozmiarowi. Nadaje twojemu pojazdowi wysokiej jakości i szlachetny wygląd. Bez odrębnego dopuszczenia do ruchu lub homologacji homologacji dopuszczone we wnętrzu pojazdu. Brak ingerencji w układ elektroniczny pojazdu i możliwość demontażu w każdej chwili.
MarkaINDIVIDUALise your CAR #ad
ProducentIndividualiseYourCar #ad
Waga0.24
Numer częściIYC-100010063a-P

4. INDIVIDUALise your CAR

#ad

INDIVIDUALise your CAR Zestaw oświetlenia wnętrza do Polo 6R 3-drzwiowy Cool-White zimna biel

#ad
INDIVIDUALise your CAR #ad - Wymiana plug and play bez ingerencji w elektronikę pojazdu na stare żarówki. Każdy model samochodu przebudowaliśmy samodzielnie patrz zdjęcia. Bez odrębnego dopuszczenia do ruchu lub homologacji homologacji dopuszczone we wnętrzu pojazdu.

Dostępny w kolorze zimnej bieli Cool White i czystej bieli Pure-White. Możesz je po prostu wymienić na stare żarówki. Nadaje twojemu pojazdowi wysokiej jakości i szlachetny wygląd. Nasze żarówki są jaśniejsze niż oryginalne żarówki, ale nie tak jasne, jak by przeszkadzało. Wszystkie żarówki są przeznaczone do napięcia 12 V DC, krótkotrwałe skoki napięcia 9-15 V nie stanowią problemu. Brak komunikatów o błędzie, bez migotania, bez migotania.

Prawie wszystkie nasze żarówki są niezależne od biegunów, tzn. Zdecydowaliśmy się na jasność, która sprawdziła się u naszych klientów od ponad 5 lat. Dzięki temu znamy optymalną konstrukcję i optymalny kąt świecenia lampy do każdego miejsca montażu i wysyłamy Ci dokładnie ten produkt. Z reguły nie trzeba ich obracać. Jeśli chcesz kiedyś ponownie wyposażyć żarówki, to nie będzie to żaden problem.
MarkaINDIVIDUALise your CAR #ad
ProducentIndividualiseYourCar #ad
Waga0.24
Numer częścigtdnjzt

5. INDIVIDUALise your CAR

#ad

INDIVIDUALise your CAR Zestaw oświetlenia wnętrza do Golf 7 Cool-White zimna biel

#ad
INDIVIDUALise your CAR #ad - Bez odrębnego dopuszczenia do ruchu lub homologacji homologacji dopuszczone we wnętrzu pojazdu. Nadaje twojemu pojazdowi wysokiej jakości i szlachetny wygląd. Atwa wymiana plug & Play dzięki idealnej konstrukcji i rozmiarowi. Bez ingerencji w elektronikę pojazdu i możliwość demontażu w każdej chwili. Modyfikację można przeprowadzić bez specjalnych narzędzi.
MarkaINDIVIDUALise your CAR #ad
ProducentIndividualiseYourCar #ad
Waga0.24
Numer częścigdgmhh

6. INDIVIDUALise your CAR

#ad

Indivitara Zestaw oświetlenia wnętrza do 1 E81 Pure-White czysta biel

#ad
INDIVIDUALise your CAR #ad - Nasze żarówki są jaśniejsze niż oryginalne żarówki, ale nie są tak jasne, jak gdyby przeszkadzały. Każdy model samochodu samodzielnie przebudowaliśmy patrz zdjęcia. Wszystkie żarówki są przeznaczone do napięcia 12 V DC, krótkotrwałe skoki napięcia 9-15 V nie stanowią problemu.

Bez komunikatów o błędzie, bez migotania. Bez osobnego dopuszczenia lub ABE dopuszczone we wnętrzu pojazdu. Wymiana plug and play bez ingerencji w układ elektroniczny pojazdu na stare żarówki. Zdecydowaliśmy się na jasność, która od ponad 5 lat sprawdza się u naszych klientów. Dostępne w kolorze zimnej bieli zimna biel i czystej bieli Pure-White. Dzięki temu znamy optymalną konstrukcję i optymalny kąt świecenia żarówki do każdego miejsca montażu i wysyłamy ją właśnie do Ciebie.

Możesz po prostu ponownie wymienić stare żarówki. Prawie wszystkie nasze żarówki są niezależne od biegunów, tzn. Nadaje pojazdowi wysokiej jakości i elegancki wygląd. Z reguły nie trzeba ich już obracać. Jeśli kiedykolwiek zechcesz ponownie zmodernizować żarówki, bez żarzenia się, nie stanowi to żadnego problemu.
MarkaINDIVIDUALise your CAR #ad
ProducentIndividualiseYourCar #ad
Waga0.24
Numer częścidsagfe

7. INDIVIDUALise your CAR

#ad

Cooper, INDIVIDUALise your CAR Zestaw oświetlenia wewnętrznego do R50, R53, One, Cooper S Cool-White zimna biel

#ad
INDIVIDUALise your CAR #ad - Z reguły nie trzeba ich obracać. Nasze żarówki są jaśniejsze niż oryginalne żarówki, jak by przeszkadzało. Wymiana plug and play bez ingerencji w elektronikę pojazdu na stare żarówki. Możesz je po prostu wymienić na stare żarówki.

Nadaje twojemu pojazdowi wysokiej jakości i szlachetny wygląd. Każdy model samochodu przebudowaliśmy samodzielnie patrz zdjęcia. Zdecydowaliśmy się na jasność, ale nie tak jasne, która sprawdziła się u naszych klientów od ponad 5 lat. Prawie wszystkie nasze żarówki są niezależne od biegunów, tzn. Wszystkie żarówki są przeznaczone do napięcia 12 V DC, krótkotrwałe skoki napięcia 9-15 V nie stanowią problemu. Dostępny w kolorze zimnej bieli Cool White i czystej bieli Pure-White.

Dzięki temu znamy optymalną konstrukcję i optymalny kąt świecenia lampy do każdego miejsca montażu i wysyłamy Ci dokładnie ten produkt. Jeśli chcesz kiedyś ponownie wyposażyć żarówki, bez migotania, to nie będzie to żaden problem. Brak komunikatów o błędzie, bez migotania. Bez odrębnego dopuszczenia do ruchu lub homologacji homologacji dopuszczone we wnętrzu pojazdu.
MarkaINDIVIDUALise your CAR #ad
ProducentIndividualiseYourCar #ad
Numer częścizufliutl

8. INDIVIDUALise your CAR

#ad

INDIVIDUALise your CAR Zestaw oświetlenia wnętrza do Polo 6R i 6C 5-drzwiowy Cool-White zimna biel

#ad
INDIVIDUALise your CAR #ad - Atwa wymiana plug & Play dzięki idealnej konstrukcji i rozmiarowi. Bez ingerencji w elektronikę pojazdu i możliwość demontażu w każdej chwili. Modyfikację można przeprowadzić bez specjalnych narzędzi. Nadaje twojemu pojazdowi wysokiej jakości i szlachetny wygląd. Bez odrębnego dopuszczenia do ruchu lub homologacji homologacji dopuszczone we wnętrzu pojazdu.
MarkaINDIVIDUALise your CAR #ad
ProducentIndividualiseYourCar #ad
Waga0.24
Numer częścizfjnztrh

9. letronix

#ad

LETRONIX RGBIC RGB Full LED Rainbow oświetlenie otoczenia do deski rozdzielczej ze sterowaniem za pomocą aplikacji i pilotem zdalnego sterowania

#ad
letronix #ad - Jedna strefa lub kilka stref? Żaden problem, ale mogą być zasilane bezpośrednio w miejscu montażu / - Cyfrowa technologia LED, u nas możesz sterować każdym kontrolerem pojedynczo lub po prostu wszystkie razem / - Kontrolery nie muszą być podłączane między sobą, każda dioda LED jest sterowana indywidualnie. Tutaj otrzymasz zestaw do deski rozdzielczej. Oświetlenie otoczenia wita cię ostatnio wybranym kolorem lub funkcją – Pełne oświetlenie LED tęczowe – widoczne również w ciągu dnia – jako oświetlenie bezpośrednie i pośrednie nadaje się do.

Technika full led – to znaczy, że na całej długości listew zamontowane są pojedyncze diody led – można skrócić listwy do wymaganej długości – Listwy LED są elastyczne i można je wyginać. Działa już od napięcia wejściowego 5 v 4, dzięki czemu działa w 98% wszystkich pojazdów, 8 V – 15, nawet jeśli jest sygnał PWM / - system modułowy – można go dowolnie rozszerzyć, 8 v, wymienić lub uzupełnić innymi komponentami. Uniwersalny, 8 v do 15, zmiana kolorów, 8 V DC i całkowicie bezgłośny. Dokładny zakres dostawy obejmuje: 1 x listwa led 110 cm / 1 x rozdzielacz 2 w 1 / 1 x pilot zdalnego sterowania / 1 x adapter - przewód / 1 x 30 cm listwa LED / 1 x przedłużacz o długości 2 m / 1 x adapter - typ USB / 1 x kontroler rgbic full led / 1 x krótka instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Masz 3 możliwości podłączenia – przewodowe, błysk, usb lub przez gniazdko 12 v / rgbic multicolor z 16, nadaje się do wszystkich pojazdów z napięciem pokładowym 4, takich jak gradient kolorów, które możesz wybrać pojedynczo lub po prostu użyj jednego z zaprogramowanych programów, 7 milionami kolorów, tęczowy itd. Możesz sterować wszystkim za pomocą aplikacji lub za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. Funkcja pamięci.
Markaletronix #ad
ProducentLETRONIX #ad
Numer częściLT-RGBIC-2023
ModelLT-RGBIC-2023
GwarancjaPatrz opis

10. indivitara

#ad

Cool-White zimna biel, Zestaw oświetlenia wnętrza do Golf 5 5-drzwiowy

#ad
indivitara #ad - Nasze żarówki są jaśniejsze niż oryginalne żarówki, niż to przeszkadzałoby w użyciu. Bez odrębnego dopuszczenia lub homologacji homologacji dopuszczone w wnętrzu pojazdu. Wszystkie żarówki są przeznaczone do napięcia 12 V DC, krótkotrwałe końcówki napięcia 9-15 V nie stanowią problemu.

Dostępny w kolorze zimnej bieli Cool-White i czystej bieli Pure-White. Każdy model samochodu przebudowaliśmy sami patrz zdjęcia. Zdecydowaliśmy się na jasność, ale nie są tak jasne, która od ponad 5 lat sprawdziła się u naszych klientów. Nadaje twojemu pojazdowi wysokiej jakości i szlachetny wygląd. Wymiana plug and play bez ingerencji w elektronikę pojazdu na stare żarówki.

Jeśli chcesz odnowić żarówkę, to nie ma problemu. Dzięki temu znamy optymalną konstrukcję i optymalny kąt świecenia żarówki dla każdego miejsca montażu i wysyłamy je dokładnie do Ciebie. Można je łatwo wymienić na stare żarówki. Prawie wszystkie nasze żarówki są niezależne od biegunów, tzn. Z reguły nie musisz ich obracać. Brak komunikatu o błędzie, bez migotania, bez migotania.
Markaindivitara #ad