Top 10 Jura Milchsystemreiniger 1000ml Flüssig Original – Odkamieniacze do ekspresów do kawy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. JURA

#ad

Higiena z certyfikatem TÜV, butelka uzupełniająca 180 g, JURA Oryginalny, Mini tabletki do czyszczenia systemu mlecznego do 60 oczyszczeń, 24212

#ad
JURA #ad - Zrównoważony: butelka uzupełniająca pasuje do systemu dozowania artykuł 24158 lub 24212. Zawsze prawidłowo dozowane: jedno kliknięcie w systemie dozowania zawiera dokładną ilość tabletek do czyszczenia systemu mlecznego.

Oryginalny produkt pielęgnacyjny jura: oryginalne mini tabletki do czyszczenia systemu mlecznego zwiększają ochronę, bezpieczeństwo produktów i żywotność ekspresu do kawy JURA. Przyjazne dla środowiska: oryginalne tabletki do czyszczenia systemu mlecznego są oparte na składach wyłącznie niezawierających fosforanów. Higiena z certyfikatem tÜv: dokładnie dopasowane do programów oryginalne produkty pielęgnacyjne gwarantują higienę i czystość dla każdego automatu JURA z certyfikatem TÜV.
MarkaJURA #ad
ProducentJURA #ad
Wysokość5.51
Długość1.97
Waga0.5
Szerokość1.97
Numer części24212
Model24212

2. JURA

#ad

Jura Środek do czyszczenia spienionego mleka 180 g, środek do czyszczenia systemu mlecznego mini tabletki, oryginalna butelka z systemem dozowania

#ad
JURA #ad - Rodek do czyszczenia systemu mlecznego. Praktyczna nasadka dozująca. Opakowanie ekonomiczne 180 g. W połączeniu z automatycznym programem czyszczenia mini tabletki skutecznie usuwają tłuszcze mleczne i białka. Praktyczny dozownik.
MarkaJURA #ad
ProducentJURA #ad
Wysokość6.5
Długość1.97
Waga0.4
Szerokość1.97
Numer części24212
Model24211

3. GlobaClean

#ad

Płyn do czyszczenia dyszy do spieniania mleka i do usuwania kamienia

#ad
GlobaClean #ad - Do stosowania w wielu markach: Jura Delonghi Saeco Melitta WMF Miele Bosh Siemens i wiele innych. Uniwersalne zastosowanie – nadaje się do ekspresów do kawy, systemów mlecznych, ekspresów do kawy, ekspresów do śmietany lub ekspresów do lodów włoskich.

Nasza gwarancja satysfakcji – jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, zwrócimy Ci pełną cenę zakupu, nawet jeśli produkt został już otwarty i częściowo zużyty. Niezawodny – niezależnie od tego, takich jak cappuccino, czy jako spieniacz do mleka, zapewnia pełny smak Twoich specjałów kawowych, latte macchiato, środek do czyszczenia spieniacza mleka, środek do czyszczenia spieniania mleka i cappuccino, espresso macchiato lub kakao. Trwały i wydajny – 1 litr koncentratu globaclean daje 33 litry gotowego roztworu.

Globaclean działa na rynku od ponad 10 lat – teraz również w serwisie Amazon. Z praktyczną komorą dozującą do łatwego użycia. Usuwa wszystkie szkodliwe osady i zwiększa żywotność Twoich urządzeń. Wyprodukowano w niemczech – wyprodukowana zgodnie z dyrektywami UE niemiecka jakość płynny środek czyszczący zapewnia higieniczną czystość delikatne czyszczenie łatwe zastosowanie.
MarkaGlobaClean #ad
ProducentGlobaClean #ad
Wysokość10.43
Długość2.17
Waga2.2
Szerokość5.31
Numer części50299-004

4. JURA

#ad

Jura 24158 mini tabletki z systemem dozowania 90 g środek do czyszczenia systemu mlecznego

#ad
JURA #ad - Zawsze prawidłowo dozowane: jedno kliknięcie zawiera dokładną ilość tabletek do dokładnego czyszczenia. Każda jednostka do 30 czyszczenia. Przyjazny dla środowiska: system dozowania wielokrotnego użytku do butelek uzupełniających. Atwe czyszczenie systemu mleka dzięki funkcji dozowania.
MarkaJURA #ad
ProducentJURA #ad
Wysokość4.33
Długość1.97
Waga0.2
Szerokość1.97
Numer części700041481
Model700041481
GwarancjaHerstellergarantie

5. Coffeeano

#ad

Miele, EQ Series, Coffeeano 2 x 750 ml środek do czyszczenia systemu mlecznego do ekspresów do kawy i ekspresów do kawy, Melitta, Jura, Siemens, do Delonghi, 100 zastosowań, WMF i wielu, Krups, Bosch

#ad
Coffeeano #ad - Bez trudu usuwa się osady kawy, tłuszcze i oleje wpływające na smak. Czyszcze i ochrona: idealne czyszczenie i doskonała ochrona zapewniają dłuższą żywotność urządzenia.

Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami i producentami: delonghi, Jura, WMF, EQ Series, ekspresów na strączki, ekspresów na kapsułki, ekspresów do kawy, Siemens, Melitta. Opakowanie oszczędne: 2 x 750 ml środek do czyszczenia systemu mlecznego do 100 zastosowań. Wyprodukowano w niemczech: oczyszczanie systemu mlecznego premium z wysoce skuteczną formułą czyszczącą. Do ekspresów do kawy, sitka. Optymalna przyjemność z kawy: kawa rozwija pełny aromat.
MarkaCoffeeano #ad
ProducentCoffeeano #ad
Wysokość2.56
Długość9.65
Szerokość5.51

6. BMUT

#ad

Uniwersalny dla wszystkich producentów, spieniacza do mleka, 1 x 1000 ml koncentrat do czyszczenia systemu mlecznego do ekspresu do kawy, środek do czyszczenia mleka

#ad
BMUT #ad - Jest to idealny środek do czyszczenia mleka lub systemu do czyszczenia mleka dla producentów ekspresów do kawy i espresso, Saeco i wielu innych. Już 30 ml wystarcza na 1 litr wody. Kubek z dozownikiem i wkładka natryskowa Do dozowania wbudowana jest elegancka wkładka natryskowa.

Produkcja odbywa się w Niemczech. Do wszystkich urządzeń ta uniwersalna formuła jest idealna do automatów, spieniaczy do mleka, Siemens, Tassimo, delonghi, cuisinart, braun, w tym Nespresso, Krups, maszyn do śmietany lub maszyn do lodów włoskich. Jakość bmut – made in germany ciągłe badania jakości i kontrole laboratoryjne zapewniają wysoką jakość produktu. Nadaje się również do czyszczenia oddzielnych lub zdejmowanych części.

Efekt wysokiego połysku wydajny środek do czyszczenia mleka usuwa dokładnie i delikatnie materiał pozostałości mleka, takie jak tłuszcze mleczne, cukier mleczny i białko mleka z przewodów i dyszy – z efektem wysokiego połysku. Kompaktowy i efektywny 1 litr środka czyszczącego do mleka daje 34 litry roztworu do czyszczenia mleka. Do pomiaru na zamknięciu znajduje się miarka dozująca.
MarkaBMUT #ad
ProducentBMUT UG #ad
Wysokość2.36
Długość11.02
Szerokość2.36

7. JURA

#ad

Jura Mini tabletki do czyszczenia systemu mlecznego z dozownikiem + 1 x puszka uzupełniająca

#ad
JURA #ad - Atwe czyszczenie systemu mleka dzięki funkcji dozowania. W zestawie pojemnik uzupełniający 24157 Jura system mleczny Mini-Tabs. Każda jednostka do 30 czyszczenia. Zawsze prawidłowo dozowane: jedno kliknięcie zawiera dokładną ilość tabletek do dokładnego czyszczenia. Przyjazny dla środowiska: system dozowania wielokrotnego użytku do butelek uzupełniających.
MarkaJURA #ad
ProducentJura #ad

8. BMUT

#ad

Uniwersalny dla wszystkich producentów, środek do czyszczenia mleka, spieniacza do mleka, 1 x 1000 ml koncentrat do czyszczenia systemu mlecznego do ekspresu do kawy

#ad
BMUT #ad - Skuteczny i kompaktowy 1 litr środka czyszczącego do mleka daje 34 litry roztworu do czyszczenia mleka. Przyjazny dla środowiska Środek do czyszczenia systemu mlecznego jest nie tylko bardziej efektywny, ale również całkowicie rezygnuje z fosforanów – w trosce o środowisko.

30 ml wystarcza na 1 litr wody. Jakość bmut – made in germany bieżące badania jakości i kontrole laboratoryjne zapewniają wysoką jakość produktu. Nadaje się również do czyszczenia luźnych lub oddzielnych części. Do dozowania wbudowana jest elegancka wkładka natryskowa. Efekt wysokiego połysku usuwa pozostałości mleka, cukier mleczny i białko mleka, takie jak tłuszcze mleczne, wydajny środek do czyszczenia mleka dokładnie i w sposób oszczędzający materiał usuwa z przewodów i dyszy – z efektem wysokiego połysku.

Uniwersalny uniwersalna formuła do w pełni automatycznych, delonghi, tassimo, braun, cuisinart, w tym Nespresso, spieniaczy do mleka, Krups, maszyn do śmietany lub maszyn do lodów włoskich: idealny środek do czyszczenia systemu mlecznego dla Siemens oraz kompatybilny ze wszystkimi producentami ekspresów do kawy i espresso, Saeco i wieloma innymi!. Napełnianie w niemczech i formuła została opracowana w Niemczech.
MarkaBMUT #ad
ProducentBMUT UG #ad
Wysokość2.36
Długość11.02
Waga2.2
Szerokość2.36

9. Generisch

#ad

Jura 24212 minitabletki do czyszczenia mleka, 180 g puszka uzupełniająca

#ad
Generisch #ad - Dzięki temu w każdej chwili higienicznie czyste przewody gwarantują zawsze przewiewne, delikatne i drobne pory. Tabletki skutecznie usuwają tłuszcze mleczne i białka. Oryginalne akcesoria producenta Jura. Zoptymalizowany pod kątem elektronicznie sterowanych programów automatycznych Jurajskich.
MarkaGenerisch #ad
ProducentJura #ad

10. Hanse Pro

#ad

Idealny do Jura Krups Philips i, środek do czyszczenia spieniaczy mleka, środek do czyszczenia mleka, HANSE PRO Środek do czyszczenia mleka, w pełni automatycznych ekspresów do śmietany, 2 x 1000 ml

#ad
Hanse Pro #ad - Dla marek wszystkich producentów: jura, saeco, melitta, delonghi, wmf, Philipps, krups, siemens, Hansepro środek do czyszczenia systemu mlecznego zapewnia optymalną higienę i przy regularnym stosowaniu przyczynia się do wydłużenia żywotności urządzenia.

Atwe i szybkie: proste płukanie usuwa resztki tłuszczu z układu mlecznego, węża i spieniacza do mleka. Jakość made in germany: wysokiej jakości produkt jest produkowany i napełniany wyłącznie w Niemczech. Urządzenie jest higienicznie czyste do następnego zastosowania i zapewnia pełny smak. Korzystne cenowo zestawy: dzięki korzystnym zestawom oszczędzasz pieniądze. Uniwersalne zastosowanie: płynny środek czyszczący usuwa łatwo, dozowników śmietany, mocno i dokładnie pozostałości mleka i tłuszcz mleczny w systemie mlecznym z ekspresów do kawy, ekspresów do kawy, miękkich maszyn do lodów.
MarkaHanse Pro #ad
ProducentHanse Pro #ad