Top 10 Mini Hochdruckreiniger Mit Wassertank – Myjki ciśnieniowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kärcher

#ad

Kärcher Mobile Outdoor Cleaner OC 3 Plus bardzo duża pojemność zbiornika na wodę: 7 l, delikatne niskie, zdejmowany zbiornik na wodę, akumulator litowo-jonowy, filtr urządzenia, wąż spiralny

#ad
Kärcher #ad - Opaty, wózka dziecięcego lub sprzętu kempingowego. Zakres dostawy: myjka niskociśnieniowa, zbiornik na wodę, filtr urządzenia, dysza płaska, wąż spiralny, kabel do ładowania akumulatora.

Wbudowany akumulator litowo-jonowy oraz wbudowany 7-litrowy zbiornik na wodę zapewniają maksymalną niezależność od przyłączy prądu i wody. Specjalnie zaprojektowana technologia dysz Kärcher Made in Germany umożliwia pracę z delikatnym niskim ciśnieniem przy efektywnej wydajności czyszczenia. Kompaktowa konstrukcja urządzenia zapewnia łatwy transport i oszczędność miejsca podczas przechowywania. Obszary zastosowania: nadaje się do stosowania u zwierząt domowych i czyszczenia rowerów, sprzętu ogrodowego np.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Wysokość10.28
Długość11.14
Waga5.51
Szerokość9.29
Numer części16800300
Model1.680-030.0

2. Einhell

#ad

Bez akumulatora, Einhell Akumulatorowy pistolet do czyszczenia ciśnieniowego Hypresso 18/24 Li-Solo Power X-Change 18 V, do mobilnego czyszczenia i nawadniania, w zestawie akcesoria, 240 l/h, 24 bar

#ad
Einhell #ad - Dopływ wody – dzięki filtrowi wody i wężowi 5 m myjka ciśnieniowa może odprowadzać wodę nie tylko bezpośrednio z kranu, ale również z wiader, kanistrów, jeziora i wielu innych. Elastyczne zastosowanie – akumulatorowy pistolet do czyszczenia ciśnieniowego to małe, poręczne urządzenie do czyszczenia za pomocą wody i średniego ciśnienia – prawie myjka wysokociśnieniowa w małym formacie.

Wydajność – dzięki do 240 litrów wody na godzinę przy ciśnieniu 24 bar nawet duże, lekko zabrudzone powierzchnie są w mgnieniu oka czyste. Power x-change – akumulatorowy pistolet do czyszczenia ciśnieniowego Einhell Hypresso 18/24 Li-Solo jest częścią rodziny Power X-Change, w której można elastycznie łączyć akumulatory, ładowarki i urządzenia. Ciągnąć. Akcesoria – pistolet natryskowy jest dostarczany z workiem siatkowym do łatwego przechowywania akcesoriów, takich jak lanca przedłużająca lub butelka z rozpylaczem piankowym do czyszczenia samochodu.

Są one sprzedawane oddzielnie. Pistolet natryskowy – dzięki regulowanemu strumieniu natryskowemu i lancy przedłużającej pistolet natryskowy z regulacją ciśnienia może być używany zarówno do czyszczenia, jak i do nawadniania. Dostawa bez akumulatora – akumulatorowy pistolet do czyszczenia ciśnieniowego Einhell Hypresso 18/24 Li-Solo jest dostarczany bez akumulatorów Power X-Change i bez ładowarki.
MarkaEinhell #ad
ProducentEinhell Germany AG #ad
Wysokość11.22
Długość12.2
Waga4.63
Szerokość2.95
Numer części4140130
Model4140130

3. Kärcher

#ad

Waga 3,8 kg 1.673-000.0, Kärcher Myjka wysokociśnieniowa K 2 Universal Edition ciśnienie: 110 bar, pistolet wysokociśnieniowy, wydajność tłoczenia: 360 l/h, frezarka do brudu

#ad
Kärcher #ad - Obszary zastosowania: silniki i rowery, mniejsze ściany, mniejsze samochody, meble ogrodowe i narzędzia ogrodowe, schody i ścieżki.

Praktyczne przechowywanie kabla w bocznej kieszeni na kabel oraz uchwyt do rury strumieniowej z boku urządzenia. Przy wadze zaledwie 3, 8 kg jest jeszcze lżejszy i wygodniejszy w transporcie. Wysokiej jakości myjka wysokociśnieniowa Kärcher dla początkujących do lżejszych zanieczyszczeń w domu. Zakres dostawy: myjka wysokociśnieniowa, frez brudu, pistolet wysokociśnieniowy, wąż wysokociśnieniowy 3 m, zintegrowany filtr wody, adapter przyłącze węża ogrodowego A3/4.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Wysokość15.35
Długość7.17
Waga8.38
Szerokość11.02
Numer części1.673-000.0
Model1.673-000.0
GwarancjaGwarancja producenta.

4. Bosch Home and Garden

#ad

Przezroczysty filtr wody, wąż 5 m, maks., kabel 5 m, dysza piankowa, pistolet wysokociśnieniowy, Bosch uniwersalna myjka wysokociśnieniowa Aquatak 125 dysza 3 w 1, 1500 W, ciśnienie: 125 bar

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Atwy montaż dzięki szybkozłączom. Nowa dysza 3 w 1 prosta, wachlarzowa i obrotowa. Uchwyt składany i wysuwany 40% mniej miejsca podczas przechowywania i akcesoria są przechowywane w urządzeniu. Kompaktowe przechowywanie. Funkcja automatycznego ssania: umożliwia wykorzystanie wody z beczek na deszczówkę. Dysza do czyszczenia wysokociśnieniowego.
MarkaBosch Home and Garden #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość14.29
Długość17.48
Waga14.99
Szerokość14.65
Numer części06008A7A00
Model06008A7A00
GwarancjaDwuletnia gwarancja.

5. Kärcher

#ad

Frez brudu, ciśnienie: maks. 110 bar, pistolet wysokociśnieniowy, waga: 3,93 kg, lekka i kompaktowa, Kärcher Myjka wysokociśnieniowa K Mini, przepływ: 360 l/h, rura, powierzchnia: 20 m²/h

#ad
Kärcher #ad - Zakres dostawy: myjka wysokociśnieniowa, vario power jet, przedłużka rury strumieniowej, pistolet wysokociśnieniowy G 110 Q Short, adapter przyłącze węża ogrodowego A3/4".

Zastosowanie: idealny do szybkiego i wydajnego czyszczenia powierzchni balkonowych, mebli ogrodowych i tarasowych oraz rowerów i małych samochodów. Zdejmowany pojemnik na akcesoria: wygodne i zajmujące niewiele miejsca przechowywanie akcesoriów. System quick connect: umożliwia bezproblemowe i oszczędzające czas włączanie i wyjmowanie węża wysokociśnieniowego w urządzeniu i pistolecie. Kompaktowe i lekkie urządzenie: zajmuje mało miejsca do przechowywania wewnątrz i na zewnątrz. Atwy do przenoszenia, zapewnia elastyczne czyszczenie.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Wysokość11.65
Długość10.94
Waga8.66
Szerokość9.17
Numer części1.600-054.0
Model1.600-054.0

6. iOCHOW

#ad

Z akumulatorem 4,0 Ah i ładowarką do czyszczenia, elektryczna myjka wysokociśnieniowa z 3-stopniową regulacją ciśnienia, Przenośna myjka wysokociśnieniowa do samochodu: iOCHOW 580 PSI bezprzewodowa

#ad
iOCHOW #ad - Jedyny w swoim rodzaju kompletny zestaww przypadku jednorazowego zakupu otrzymasz wielofunkcyjny zestaw pistoletów do mycia w zestawie: myjka wysokociśnieniowa, dyszę obrotową, obrotową dyszę, 5-metrowy wąż doprowadzający wodę z filtrem, garnek piankowy, bateria litowa, pudełko do przechowywania, wąż doprowadzający wodę do butelek z tworzywa sztucznego, ładowarka, a także drążek przedłużający i instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Można ją bezpiecznie przechowywać w dołączonej skrzynce narzędziowej. Kilka dysz natryskowych i 3-stopniowa regulacja ciśnienia umożliwiają dostosowanie wydajności czyszczenia do każdej powierzchni i warunków. Niezależnie od tego, rzeki lub inne źródła wody, baseny, czy wiadro, dołączony filtr filtruje piasek lub inne zanieczyszczenia z wody i zapewnia dobrą ochronę powierzchni i urządzenia. Wszechstronne zastosowanie ten akumulator do myjki wysokociśnieniowej nadaje się nie tylko do czyszczenia samochodów lub rowerów, ścian i tarasów i wielu innych.

Dzięki dużym akcesoriom, okien, ale również idealnie nadaje się do czyszczenia balkonów, wszechstronne zastosowanie. Bezprzewodowa i przenośna konstrukcjamaszyna do czyszczenia bez kabla jest kompaktowa i łatwa w obsłudze. Dodatkowo funkcja zasysania umożliwia zasysanie wody z dowolnego miejsca. Akumulator 21 v/4, 0 ah o dużej pojemności jest w pełni naładowany w ciągu kilku godzin i utrzymuje wysoką wydajność przez długi czas. Jeśli zmienisz kąt dyszy, łazienek, możesz nawet delikatnie podlewać kwiaty i rośliny lub pod prysznicem zwierząt domowych na świeżym powietrzu.
MarkaiOCHOW #ad
ProducentiOCHOW #ad
Wysokość6.69
Długość14.17
Waga6.61
Szerokość2.76
Numer częściXS-002
ModelXS-002
GwarancjaObsługuje bezpłatny 1-letni zwrot i zwrot pieniędzy oraz 3-letnią gwarancję konserwacji

7. WORX

#ad

W zestawie Szczotka do mycia, kolarstwo, kemping, łodzie, bez akumulatora i ładowarki, ssawka z pianki i składane wiadro, produkt przenośny, hobby, Worx WG629E.91 20 V myjka wysokociśnieniowa Hydro Shot-Set

#ad
WORX #ad - Wyjątkowo lekka i ergonomicznie zaprojektowana, co zapewnia pracę bez zmęczenia. Przenośna myjka wysokociśnieniowa 20 v z akumulatorem, szczególnie nadaje się do obszarów bez stałego podłączenia wody i prądu.

Wymień akumulator i oszczędź pieniądze. Pobiera wodę z każdego źródła: z wiadra, basenu, stawu lub morza. Do hobby, sportów na świeżym powietrzu, jazdy na rowerze górskim, itd. Nadaje się również do użytku w słonej wodzie. Najlepiej nadaje się do zastosowania w czasie podróży, na łodzi, na kempingu, np. System 20 v worx powershare - możliwość użycia akumulatora ze wszystkimi urządzeniami 20 V Worx Powershare.
MarkaWORX #ad
ProducentWORX #ad
Wysokość14.37
Długość19.29
Szerokość5.12
Numer częściWG629E.91
ModelWG629E.91
Gwarancja2 lata gwarancji producenta, 1 rok gwarancji na akumulatory.

8. WORX

#ad

WORX WG633E Hydroshot akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa 20 V – 56 bar maks. ciśnienie – wielofunkcyjna do czyszczenia i nawadniania – wydajny silnik bezszczotkowy – dysza ciśnieniowa 5 w 1 – w

#ad
WORX #ad - Zakres dostawy: 1 x 18 v max20 v akumulatorowa myjka wysokociśnieniowa, 1 x długa lanca, 1 x ładowarka WA3880, 1 x wąż wodny 6 m, 0 Ah WA3014, 1 x korek do butelki wa4038, 1 x akumulator 4, 1 x adapter szybkiego podłączenia WA4017. WydajnoŚĆ i wydajnoŚĆ: ulepszony silnik i pompa podciśnieniowa wytwarzają ciśnienie do 56 bar i przepływ wody 220 l/h, o 120% większa moc niż w przypadku poprzednich, jest również zalecany do usuwania uporczywych zabrudzeń.

Silnik bezszczotkowy 2. 0: ulepszony silnik bezszczotkowy sprawia, że urządzenie jest bardzo kompaktowym urządzeniem o sprawdzonej wydajności do wymagających zadań związanych z czyszczeniem i zapewnia dłuższy czas pracy niż silniki poprzedniej generacji. Przy wadze zaledwie 1, 5 kg zapewnia maksymalną swobodę ruchów podczas czyszczenia i oszczędność miejsca podczas przechowywania. Dysza 5 w 1: dzięki właściwościom natryskowym 0°, 25°, 15°, 40° i nawadniania, a także ustawieniu wysokiego i niskiego ciśnienia 38 lub 25 bar WORX WG633E nadaje się do wielu zastosowań.

Wyjątkowo kompaktowa: najbardziej kompaktowa i wydajna bezprzewodowa myjka wysokociśnieniowa 20 V firmy WORX. Równa bateria, rozszerzalna energia: akumulator worX PowerShare jest kompatybilny ze wszystkimi narzędziami WORX 20 V, 40 v i 80 v, outdoorowymi Power i produktami lifestylowymi. Pobieranie wody z dowolnego miejsca: mocowany do typowego węża ogrodowego lub zasysa wodę ze źródła słodkiej wody, jezioro, takiego jak basen, wiadro lub 2-litrowa butelka.
MarkaWORX #ad
ProducentWORX #ad
Wysokość3.54
Długość12.99
Waga3.31
Szerokość8.76
Numer częściWG633E
ModelWG633E
Gwarancja2 lata użytkowania urządzenia

9. Scheppach

#ad

Scheppach Myjka wysokociśnieniowa HCE1650 z 9-częściowym wyposażeniem | 135 bar | wąż wysokociśnieniowy 5 m | maks. wydajność tłoczenia: 408 l/h | system Quick Connect | funkcja zasysania i zbiornik

#ad
Scheppach #ad - Zintegrowany uchwyt do dysz i węża wysokociśnieniowego. Mocny silnik 1600 w o maks. System quick-Connect do szybkiej wymiany nasadek.

Seryjnie z wężem wysokociśnieniowym o długości 5 m, środkiem do czyszczenia powierzchni, lancą czyszczącą z przedłużką, standardową i wysokociśnieniową dyszą, szczotką do czyszczenia oraz adapterem i pojemnikiem na środki czyszczące. Duże kółka i podwyższony uchwyt zapewniają łatwy transport. Trwała dzięki wysokiej jakości, niezawodnej pompie aluminiowej. Szeroki promień pracy dzięki wężowi wysokociśnieniowemu o długości 5 m. Ciśnienie 135 bar. Idealny do zastosowań mobilnych.
MarkaScheppach #ad
ProducentScheppach #ad
Wysokość27.56
Długość11.81
Waga18.14
Szerokość9.45

10. WORX

#ad

Bezprzewodowa myjka wysokociśnieniowa Hydroshot, kompletny zestaw z szybką ładowarką, przezroczysta, WORX WG620E.2 18 V maks. 20 V

#ad
WORX #ad - Szybkie przyłącze z domowym wężem ogrodowym, kranem. Część platformy baterii WORX Power Share. 10 x większe ciśnienie niż wąż ogrodowy i dysza. Podwójny system nawadniania w jednym cyklu czyszczenia i nawadniania. Funkcja samozasysania może pobierać wodę z wiadra, basenu, rzeki itd. Lekki i kompaktowy do łatwego przenoszenia. Różne wzory natryskowe zapewniają wszechstronne zastosowanie do różnych prac.
MarkaWORX #ad
ProducentWORX #ad
Wysokość2.31
Długość7.25
Waga3.75
Szerokość4.76
Numer częściWG620E.2
ModelWG620E.2