Top 10 Mini Keyboard Piano – Fortepiany i keyboardy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Battat

#ad

Battat BT4680Z Krokodyl Keyboard Piano z 5 dźwiękami instrumentów i muzyką – zabawka fortepianowa dla dzieci od 3 lat, zielona

#ad
Battat #ad - Ta zabawka fortepianowa jest polecana dla małych muzyków od 2 lat. Zabawka keyboard: graj melodie lub skomponuj własną piosenkę! Puść wodze fantazji dzięki temu krokodyla fortepianowi.

5 instrumentów: eksploruj dźwięki różnych instrumentów za pomocą tej klawiatury – dostępnych jest 5 ustawień do wyboru. Cznie z piosenkami: to pianino dla dzieci zawiera piosenki dla dzieci i klasyczne piosenki, dzięki którym dzieci mogą bawić się ulubionymi melodiami. Wartość pedagogiczna: poznaj koncepcje muzyczne i jednocześnie poprawiaj koordynację ręka-oko i koncentrację. Muzyczny prezent dla dziewcząt i chłopców na urodziny i nie tylko.
MarkaBattat #ad
ProducentBranford Ltd. #ad
Wysokość2.3
Długość16.2
Waga1.8
Szerokość8.9
Numer częściBT4680Z
ModelBT4680Z
GwarancjaGwarancja ustawowa

2. Simba

#ad

ABC keyboard z różnymi dźwiękami i funkcjami regulacji, od 3 lat, 28 x 39 cm, Simba 104018188

#ad
Simba #ad - Z abc odkryj świat w zabawie! dzięki produktom odpowiednim do wieku abc pobudza ciekawość niemowląt i małych dzieci w wieku 0-36 miesięcy i wspiera rozwój w pierwszych latach życia.

Mali muzycy mają mnóstwo zabawy dzięki keyboardzie ze zwierzętami i wspierają zmysł słuchu, rytm i motorykę. Wesołe kolorowe keyboard ze zwierzętami oferuje wiele możliwości gry i muzyki. Baterie 2 x 1, 5 v LR6 w zestawie. Klawiatura ze zwierzętami ma długość 39 cm i jest odpowiednia dla dzieci od 36 miesięcy. Oprócz licznych melodii, małe dzieci poznają również ich głośność po naciśnięciu przycisków zwierzęcych.

Podczas zabawy osiągane są pierwsze cele nauki, odkrywane kształty i struktury oraz ćwiczone wzory koordynacji. Dzięki keyboardzie ze zwierzętami dzieci mogą odtwarzać różne głosy zwierząt i utwory muzyczne, nagrywać i odtwarzać piosenki, zmieniać rytm lub nawet tworzyć własne utwory.
MarkaSimba #ad
ProducentSimba #ad
Wysokość12.72
Długość1.77
Waga0.02
Szerokość15.43
Numer części104018188
Model104018188
Gwarancja24 miesięcy

3. Redify

#ad

Baby Einstein by Hape E12008, Mini Touch fortepian

#ad
Redify #ad - Innowacyjna technologia Touch zapewnia dwa genialne tryby gry. Wreszcie bestseller fortepianowy dostępny jest również w formacie mini dla niemowląt. Od 3 miesięcy. Mini touch piano również w podróży. Po zachęceniu do słuchania i grania muzyki, dziecko może wykazać się zdolnością motoryczną podczas gry na pierścieniach.
MarkaRedify #ad
ProducentHape #ad
Wysokość1.22
Długość4.57
Waga0.22
Szerokość4.37
Numer częściE12008
ModelE12008
GwarancjaBrak gwarancji producenta

4. Baby Einstein

#ad

Baby Einstein by Hape E11649 Touch Klavier

#ad
Baby Einstein #ad - Wymień różne listki nutowe i możesz wypróbować nowe melodie i dźwięki. Drewniana klapa z interaktywną klawiaturą elektroniczną. Wystarczy namalować drewnianą klawiaturę, aby grać jak na prawdziwym fortepianie. Wiek: od 12 miesięcy. Zawiera trzy listki nutowe 6 różnych piosenek.
MarkaBaby Einstein #ad
ProducentKids2 #ad
Wysokość8.3
Długość6.9
Waga1.98
Szerokość13.8
Numer części11649-1-SC-W11
Model11649
GwarancjaHerstellergarantie

5. Baby Einstein

#ad

Od 3 miesięcy, Baby Einstein Hape Magic Touch Mini Piano zabawka muzyczna pianino z drewna

#ad
Baby Einstein #ad - Zabawki dla małych muzyków od 3 miesięcy. 2 możliwości gry. Mały i przenośny do zabawy w podróży. Wspiera małych komponentów podczas tworzenia własnych koncertów. Drewniana zabawka z technologią Magic-Touch odtwarza prawdziwe dźwięki fortepianu za jednym dotknięciem.
MarkaBaby Einstein #ad
ProducentKids2 #ad
Wysokość4.42
Długość4.6
Waga0.24
Szerokość0.98
Numer części0074451120082
Model12008
Gwarancja12 Miesięcy

6. Noaideoi

#ad

Zabawka, dla chłopców i dziewczynek, dla dzieci, Mata muzyczna dla dzieci z 8 instrumentami, prezent, dla małych dzieci, do wczesnej muzyki tanecznej, dywan muzyczny w dotyku

#ad
Noaideoi #ad - Cztery przyciski i Melodien um. Kiedy dzieci będą słuchać muzyki, symbole fonetyczne i instrumenty, co pobudza umiejętności językowe dzieci i koordynację ręka-stopy. Wysokiej jakości mata fortepianowa dla dzieciulepszona mata podłogowa wykonana z wygodnej i miękkiej włókniny, nietoksycznego materiału, antypoślizgowa, łatwa do raczkowania, skakania i zabawy dla niemowląt, ale nie prać w wodzie.

Zabawka do nauki muzyki: mata do tańca w kolorowych kolorach może pomóc dzieciom rozpoznać różne kolory, będą śpiewać i tańczyć razem, aby wspierać rozwój wizualny. Antypoślizgowa konstrukcja z tyłu została również zaktualizowana, trwała i łatwa do czyszczenia, chłopców, bezpieczna, dziewcząt i dzieci. Jest to wspaniały prezent na urodziny, 2, boże narodzenie, migające światła i kolorowe wzornictwo przyciągają uwagę małych dzieci i umożliwiają im zabawę przez wiele godzin, 4. Funkcjada, 8 rodzajami dźwięków instrumentalnych i 17 klawiszami fortepianowymi z odpowiednimi dźwiękami muzycznymi jest dostępna dla małych dzieci, weź piękne kreacje Twojego dziecka i dziel się nimi z całą rodziną i przyjaciółmi.

Idealna zabawka edukacyjna dla dziecijej wyraźny muzyczny dźwięk, 3, najlepszy prezent muzyczny do gry dotykowej dla 1, najlepszy prezent dla dzieci, festiwal, bez nudy i płaczu. Wielofunkcyjna mata muzyczna na fortepianiemata fortepianowa dla dzieci z 9 przyciskami funkcyjnymi, dzięki czemu mogą nauczyć się grać muzykę w wielu różnych stylach. Edukacyjna mata fortepianowa również 17 piosenek do naśladowania i nauki z nagrywaniem i odtwarzaniem. Mata pianino dla dzieci jest zabawna i interesująca.
MarkaNoaideoi #ad
ProducentNoaideoi #ad
Wysokość1.97
Długość14.57
Szerokość9.45
Numer częściLT5926
ModelLT5926
Gwarancja1.

7. VINTOP

#ad

9, 18 miesięcy, 12, klawiatura, instrumenty muzyczne, 2 lat, fortepian, zabawka muzyczna ze światłem i dźwiękiem, Zabawka muzyczna dla dzieci w wieku 6, dla chłopców i, zabawka dla dzieci w wieku 1

#ad
VINTOP #ad - Przewiń strony, a różne utwory będą odtwarzane automatycznie. Wymaga 3 baterii aaa, halloween, Boże Narodzenie, nie wchodzą w zakres dostawy. Wiatła i muzyka ślicznego słonia przyciągną uwagę dziecka, aby się nimi bawić. Klawisze fortepianowe 3 w 1naciśnięcie przycisków fortepianu palcami nie tylko odtwarza nuty muzyczne, ale także odtwarza dźwięki zwierząt i nazwy różnych numerów podczas przełączania na różne tryby! Regulacja głośnościza pomocą przycisku regulacji głośności możesz wyciszyć muzykę i nie martwić się o hałas.

Ciepły wybór na prezentfantastyczny prezent dla niemowląt, małych dzieci, uroczystości i prezenty bożonarodzeniowe dzień dziecka, chłopców i dziewcząt. Różnorodność małych mini gier treningowych, pociągnij za sznurek, przewiń stronę, dzięki którym małe dłonie Twojego dziecka mogą odkrywać i poprawiać zręczność.

Będzie to wielki sukces dla twoich maluchów! Idealny wybór na przyjęcia urodzinowe, Święto Dziękczynienia i Nowy Rok. Delikatne zdolności palcówsześć ważnych ruchów dłoni: obróć tułów, obróć piłkę, chwyć koraliki i przekręć przycisk. Książka z piosenkamiwłącz przełącznik, a policzek słonia emituje delikatne światło.
MarkaVINTOP #ad
ProducentLUKAT #ad
Waga0.68
Numer części3722-3

8. Bontempi

#ad

Czarna, Bontempi School Digital Keyboard 15 4920 z 49 klawiszami

#ad
Bontempi #ad - Zabawka muzyczna. Klawiatura cyfrowa z 49 przyciskami, funkcja nagrywania i odtwarzania, 60 wstępnie ustawionych utworów, 200 dźwięków, polifonia 8 nut, 200 rytmów, zapamiętywanie rytmicznej sekwencji metronomowej funkcja transposer, wymiary: 660 x 210 x 50 mm. Czarny. Bontempi.
MarkaBontempi #ad
ProducentBontempi #ad
Wysokość1.97
Długość25.98
Waga2.29
Szerokość8.27
Numer części15 4920
Model15 4920
Gwarancja3 Lat

9. Hape

#ad

Elektroniczna klawiatura muzyczna, od 3 lat, kolor biały, fortepian z 30 przyciskami, w tym krzesło, Hape Luksusowe skrzydła

#ad
Hape #ad - Tryb oszczędzania energii: przyjazny dla środowiska tryb oszczędzania energii aktywuje się automatycznie, jeśli dwie minuty nie grają na pianinie. Przyrząd muzyczny do domu: wspaniałe skrzydło dla wszystkich małych pianistów; interaktywne pianino zawiera linię dźwiękową i praktyczną książkę, która pomaga dzieciom w nauce nut i drabinek dźwiękowych.

E-piano z 30 przyciskami: dzięki miniaturowemu luksusowemu skrzydłowi dzieci mogą pilnie słuchać muzyki; jest to prawdziwe pianino elektryczne z 30 przyciskami – z trzema nóżkami, krzesłem, stojakiem na nuty i przyciskiem włączania/wyłączania – dzieci to pokochają. Dźwięki jak z prawdziwego fortepianu: małe białe pianino elektryczne przynosi wiele radości, wygląda jak prawdziwy fortepian i brzmi tak samo – głosowanie nie jest konieczne.

Wczesne wczesne muzyczne: luksusowe skrzydła białe firmy Hape to w pełni wyposażona zabawka, dzięki której dzieci mogą zanurzyć się w cudownym świecie muzyki i komponować własne małe utwory. Zalecenia dotyczące wieku: Ta wyjątkowa zabawka jest odpowiednia dla dzieci od 3 lat.
MarkaHape #ad
ProducentHape #ad
Wysokość23.62
Długość19.69
Waga15
Szerokość20.47
Numer częściE0338
ModelE0338
GwarancjaBrak gwarancji producenta

10. Simba

#ad

My Music World jednorożec Keyboard, 42 cm, 4 rytmy, różne tryby dźwięku, od 3 lat, 32 przyciski, demo, Simba 106832445

#ad
Simba #ad - Simba - słonie radość z zabawy! w centrum rozwoju produktu jest zachwyt dzieci. Dzieci powinny się dobrze bawić i wspierać.

Różne dźwięki – klawiatura posiada 32 przyciski i jest wyposażona w różne tryby dźwięku. Klawiatura jednorożca – na różowej klawiaturze przedstawiony jest jednorożec z kolorową grzywą i wspaniałą tęczą. Przyciski można przypisać instrumentami i tym samym tworzyć wyjątkowe piosenki. Do 4 rytmów i melodii można grać na przyciskach. Dla chłopców i dziewczynek, małych i dużych. Zalecenie dotyczące wieku – klawiatura ma 42 cm długości i nadaje się dla dzieci od 3 lat.
MarkaSimba #ad
ProducentSimba #ad
Wysokość7.28
Długość1.77
Szerokość17.13
Numer części106832445
Model106832445
Gwarancja2 lata gwarancji producenta