Top 10 Moto E20 Hülle – Etui na telefon z klapką

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Case Collection

#ad

Wysokiej jakości skórzane etui na telefon komórkowy | zamknięcie magnetyczne | składany stojak | etui na pieniądze i karty, Case Collection Etui na telefon komórkowy Motorola Moto E20 / E30

#ad
Case Collection #ad - Mieści kilka kart bankowych lub kredytowych, gotówkę, a nawet dowód osobisty i zabezpiecza je mocnym zamknięciem magnetycznym. Uniwersalne etui z klapką na telefon komórkowy i portmonetka – to etui z klapką klasy premium ze skóry, charakteryzuje się wyrazistym, kart kredytowych i gotówki – wszystko w smukłym, eleganckim wzornictwem i idealnie nadaje się do przechowywania i ochrony telefonu, kompatybilne ze smartfonami Motorola E20/E30, designerskim etui.

Przegródki na karty i zapięcie magnetyczne – łatwy dostęp to cecha naszego skórzanego etui z klapką. Pełna gwarancja bezproblemowego codziennego użytkowania smartfona. Lepsza ochrona telefonu – nasze etui do motorola e20 / e30 zostało zaprojektowane tak, zadrapaniami, aby chronić ekran i obudowę telefonu przed upadkiem, uderzeniami i zabrudzeniami, zadrapaniami, dzięki czemu masz wszystko pod ręką, a mimo to Twój telefon jest bezpiecznie przechowywany.

Ekskluzywne wykonanie – luksusowy wygląd i najwyższa trwałość. To połączenie składanego etui na telefon komórkowy i portfela jest wyposażone w miękki uchwyt z tworzywa TPU, wzmocnione szwy i wysokiej jakości skórę PU, zapewniając profesjonalny wygląd zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Zaprojektowane specjalnie do motorola Moto E20 / E30 6, 5".
MarkaCase Collection #ad
Wysokość0.79
Długość7.09
Waga0.18
Szerokość3.94
Numer częściMoto E20 Case Flip Indigo
ModelMotorola Moto E20 / E30
Gwarancja90 dni

2. MBSLFY

#ad

Wewnętrzna powłoka TPU, funkcja stojaka, etui ochronne, gniazdo na karty, Premium skóra PU, zamknięcie magnetyczne, MBSLFY Etui na telefon komórkowy kompatybilne z Motorola Moto E20/Moto E30/Moto E40

#ad
MBSLFY #ad - Jeśli wystąpi problem z naszym produktem, skontaktuj się z nami przez e-mail, wyślemy go bezpłatnie lub zwrócimy Ci pełną kwotę. Precyzyjne wycięcia zapewniają dostęp do wszystkich portów, aparatów, przycisków, głośników i mikrofonów. Przed złożeniem zamówienia należy wybrać odpowiedni model etui ochronnego.

Jeśli nie masz wolnej pozycji na dłoni, możesz zawiesić telefon na nadgarstku. Kompatybilność: etui mbslfy zaprojektowane specjalnie do motorola moto e20/moto e30/moto e40 Twoje zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Materiał premium: wykonany z wysokiej jakości skóry poliuretanowej pu i miękkiej powłoki wewnętrznej z termoplastycznego poliuretanu TPU. Etui jest dostarczane ze zdejmowaną bransoletką. Etui ochronne pokrywa wszystkie strony i narożniki, zadrapaniami i innymi codziennymi uszkodzeniami. Obsługa klienta: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, a my pomożemy Ci w każdej chwili.

Konstrukcja portmonetki: wbudowane 3 przegródki na karty i 1 kieszeń na pieniądze do przechowywania kart kredytowych, wizytówek, zdjęć i gotówki. Praktyczne funkcje: wbudowane zapięcie magnetyczne zapewnia bezpieczne przechowywanie telefonu komórkowego i kart. Funkcja stojaka jest idealna do czatu wideo i oglądania filmów, słuchania muzyki, daje poczucie relaksu i komfortu podczas oglądania filmów, surfowania w Internecie. Zapewnia maksymalną ochronę przed brudem, chroni telefon przed upadkami, uderzeniami i zarysowaniami.
MarkaMBSLFY #ad
ProducentMBSLFY #ad
Wysokość5.91
Długość3.15
Szerokość0.39
Numer częścikatu-sspjPTao-mm
ModelMotorola Moto E20/Moto E30/Moto E40
GwarancjaJeśli obudowa zostanie uszkodzona podczas użytkowania, należy zadbać o nową obudowę

3. MBSLFY

#ad

Wewnętrzna powłoka TPU, etui ochronne, funkcja stojaka, MBSLFY Etui na telefon komórkowy kompatybilne z Motorola Moto E20/Moto E30/Moto E40, zamknięcie magnetyczne, Premium skóra PU, gniazdo na karty,

#ad
MBSLFY #ad - Materiał premium: wykonany z wysokiej jakości skóry poliuretanowej pu i miękkiej powłoki wewnętrznej z termoplastycznego poliuretanu TPU. Obsługa klienta: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, a my pomożemy Ci w każdej chwili. Przed złożeniem zamówienia należy wybrać odpowiedni model etui ochronnego.

Jeśli nie masz wolnej pozycji na dłoni, możesz zawiesić telefon na nadgarstku. Funkcja stojaka jest idealna do czatu wideo i oglądania filmów, daje poczucie relaksu i komfortu podczas oglądania filmów, słuchania muzyki, surfowania w Internecie. Dzięki zapięciu na magnes telefon nie wypadnie z etui. Kompatybilność: etui mbslfy zaprojektowane specjalnie do motorola moto e20/moto e30/moto e40 Etui ochronne pokrywa wszystkie strony i narożniki, chroni telefon przed upadkami, zadrapaniami i innymi codziennymi uszkodzeniami.

Precyzyjne wycięcia zapewniają dostęp do wszystkich portów, przycisków, aparatów, głośników i mikrofonów. Etui jest dostarczane ze zdejmowaną bransoletką. Twoje zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Jeśli wystąpi problem z naszym produktem, skontaktuj się z nami przez e-mail, wyślemy go bezpłatnie lub zwrócimy Ci pełną kwotę. Konstrukcja portmonetki: wbudowane 3 przegródki na karty i 1 kieszeń na pieniądze do przechowywania kart kredytowych, wizytówek, zdjęć i gotówki.
MarkaMBSLFY #ad
ProducentMBSLFY #ad
Wysokość5.91
Długość3.15
Szerokość0.39
Numer częścikatu-sspjPTao-mm
ModelMotorola Moto E20/Moto E30/Moto E40
GwarancjaJeśli obudowa zostanie uszkodzona podczas użytkowania, należy zadbać o nową obudowę

4. MBSLFY

#ad

Gniazdo na karty,, Premium skóra PU, zamknięcie magnetyczne, MBSLFY Etui na telefon komórkowy kompatybilne z Motorola Moto E20/Moto E30/Moto E40, etui ochronne, wewnętrzna powłoka TPU, funkcja stojaka

#ad
MBSLFY #ad - Twoje zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Praktyczne funkcje: wbudowane zapięcie magnetyczne zapewnia bezpieczne przechowywanie telefonu komórkowego i kart. Obsługa klienta: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami przez e-mail, a my pomożemy Ci w każdej chwili.

Jeśli wystąpi problem z naszym produktem, wyślemy go bezpłatnie lub zwrócimy Ci pełną kwotę. Etui jest dostarczane ze zdejmowaną bransoletką. Funkcja stojaka jest idealna do czatu wideo i oglądania filmów, słuchania muzyki, daje poczucie relaksu i komfortu podczas oglądania filmów, surfowania w Internecie. Precyzyjne wycięcia zapewniają dostęp do wszystkich portów, aparatów, przycisków, głośników i mikrofonów. Konstrukcja portmonetki: wbudowane 3 przegródki na karty i 1 kieszeń na pieniądze do przechowywania kart kredytowych, zdjęć i gotówki.

Etui ochronne pokrywa wszystkie strony i narożniki, zadrapaniami i innymi codziennymi uszkodzeniami. Zapewnia maksymalną ochronę przed brudem, chroni telefon przed upadkami, uderzeniami i zarysowaniami. Kompatybilność: etui mbslfy zaprojektowane specjalnie do motorola moto e20/moto e30/moto e40 Jeśli nie masz wolnej pozycji na dłoni, wizytówek, możesz zawiesić telefon na nadgarstku. Przed złożeniem zamówienia należy wybrać odpowiedni model etui ochronnego.
MarkaMBSLFY #ad
ProducentMBSLFY #ad
Wysokość5.91
Długość3.15
Szerokość0.39
Numer częścikatu-sspjPTao-mm
ModelMotorola Moto E20/Moto E30/Moto E40
GwarancjaJeśli obudowa zostanie uszkodzona podczas użytkowania, należy zadbać o nową obudowę

5. MBSLFY

#ad

Gniazdo na karty,, zamknięcie magnetyczne, etui ochronne, wewnętrzna powłoka TPU, funkcja stojaka, MBSLFY Etui na telefon komórkowy kompatybilne z Motorola Moto E20/Moto E30/Moto E40, Premium skóra PU

#ad
MBSLFY #ad - Przed złożeniem zamówienia należy wybrać odpowiedni model etui ochronnego. Zapewnia maksymalną ochronę przed brudem, chroni telefon przed upadkami, uderzeniami i zarysowaniami. Materiał premium: wykonany z wysokiej jakości skóry poliuretanowej pu i miękkiej powłoki wewnętrznej z termoplastycznego poliuretanu TPU.

Obsługa klienta: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami przez e-mail, a my pomożemy Ci w każdej chwili. Etui jest dostarczane ze zdejmowaną bransoletką. Twoje zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Dzięki zapięciu na magnes telefon nie wypadnie z etui. Konstrukcja portmonetki: wbudowane 3 przegródki na karty i 1 kieszeń na pieniądze do przechowywania kart kredytowych, wizytówek, zdjęć i gotówki. Precyzyjne wycięcia zapewniają dostęp do wszystkich portów, aparatów, przycisków, głośników i mikrofonów.

Etui ochronne pokrywa wszystkie strony i narożniki, zadrapaniami i innymi codziennymi uszkodzeniami. Funkcja stojaka jest idealna do czatu wideo i oglądania filmów, słuchania muzyki, daje poczucie relaksu i komfortu podczas oglądania filmów, surfowania w Internecie. Jeśli wystąpi problem z naszym produktem, wyślemy go bezpłatnie lub zwrócimy Ci pełną kwotę. Praktyczne funkcje: wbudowane zapięcie magnetyczne zapewnia bezpieczne przechowywanie telefonu komórkowego i kart.
MarkaMBSLFY #ad
ProducentMBSLFY #ad
Wysokość5.91
Długość3.15
Szerokość0.39
Numer częścikatu-sspjPTao-mm
ModelMotorola Moto E20/Moto E30/Moto E40
GwarancjaJeśli obudowa zostanie uszkodzona podczas użytkowania, należy zadbać o nową obudowę

6. MBSLFY

#ad

Etui ochronne, funkcja stojaka, Premium skóra PU, wewnętrzna powłoka TPU, gniazdo na karty,, zamknięcie magnetyczne, MBSLFY Etui na telefon komórkowy kompatybilne z Motorola Moto E20/Moto E30/Moto E40

#ad
MBSLFY #ad - Kompatybilność: etui mbslfy zaprojektowane specjalnie do motorola moto e20/moto e30/moto e40 . Twoje zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem. Obsługa klienta: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, a my pomożemy Ci w każdej chwili. Jeśli wystąpi problem z naszym produktem, skontaktuj się z nami przez e-mail, wyślemy go bezpłatnie lub zwrócimy Ci pełną kwotę.

Etui ochronne pokrywa wszystkie strony i narożniki, zadrapaniami i innymi codziennymi uszkodzeniami. Przed złożeniem zamówienia należy wybrać odpowiedni model etui ochronnego. Zapewnia maksymalną ochronę przed brudem, chroni telefon przed upadkami, uderzeniami i zarysowaniami. Etui jest dostarczane ze zdejmowaną bransoletką. Konstrukcja portmonetki: wbudowane 3 przegródki na karty i 1 kieszeń na pieniądze do przechowywania kart kredytowych, zdjęć i gotówki.

Praktyczne funkcje: wbudowane zapięcie magnetyczne zapewnia bezpieczne przechowywanie telefonu komórkowego i kart. Funkcja stojaka jest idealna do czatu wideo i oglądania filmów, daje poczucie relaksu i komfortu podczas oglądania filmów, słuchania muzyki, surfowania w Internecie. Precyzyjne wycięcia zapewniają dostęp do wszystkich portów, przycisków, aparatów, głośników i mikrofonów. Dzięki zapięciu na magnes telefon nie wypadnie z etui. Jeśli nie masz wolnej pozycji na dłoni, wizytówek, możesz zawiesić telefon na nadgarstku.
MarkaMBSLFY #ad
ProducentMBSLFY #ad
Wysokość5.91
Długość3.15
Szerokość0.39
Numer częścikatu-sspjPTao-mm
ModelMotorola Moto E20/Moto E30/Moto E40
GwarancjaJeśli obudowa zostanie uszkodzona podczas użytkowania, należy zadbać o nową obudowę

7. SLWYF

#ad

Etui ochronne do Moto E20/E30/E40, z klapką, fioletowe, skórzane, SLWYF Etui na telefon komórkowy kompatybilne z Moto E20/E30/E40

#ad
SLWYF #ad - Skórzane etui na telefon komórkowy moto E20/E30/E40 jest odporne na uderzenia i zapewnia maksymalną ochronę przed brudem, uderzeniami i zarysowaniami. Odpowiemy na twój e-mail w ciągu 24 godzin. Niezależnie od tego, aby korzystać z funkcji stojaka telefonu. Składana funkcja stojaka: moto e20 / e30 / e40 etui składane.

Etui z klapką moto e20/e30/e40 - wszystkie wycięcia są precyzyjne, telefon można złożyć, dzięki czemu można bez problemu uzyskać dostęp do wszystkich elementów sterujących i funkcji bez konieczności zdejmowania osłony. Kompatybilność: etui na telefon slwyf jest kompatybilne tylko z modelami MOTO E20/E30/E40, należy najpierw potwierdzić model telefonu. Najlepsza obsługa: obsługujemy cię naszym najbardziej szczerym podejściem i zapewniamy przyjemne wrażenia z zakupów. Jeśli wystąpi problem z Twoim produktem, skontaktuj się z nami.

Praktyczne wzornictwo: etui z portfelem moto e20/e30/e40 posiada dwie przegródki na karty kredytowe, kasnbon i rachunki, wizytówki oraz kieszeń na gotówkę, dowód osobisty, pieniądze i karty. Materiał ze skóry pu: to etui na telefon komórkowy moto e20/e30/e40 z klapką jest wykonane ręcznie z bardzo wytrzymałej sztucznej skóry, a wewnętrzna powłoka wykonana jest z TPU. Możliwość ustawienia pod różnymi kątami, czy czytasz lub oglądasz wideo, aby czytać lub oglądać filmy.
MarkaSLWYF #ad
ProducentSLWYF #ad
Numer częścishuangse-PJ-11
ModelMOTO E20/E30/E40

8. SLWYF

#ad

Etui ochronne do Moto E20/E30/E40, SLWYF Etui na telefon komórkowy kompatybilne z Moto E20/E30/E40, Moto E20/E30/E40, skórzane etui z klapką, etui na telefon komórkowy, czerwone

#ad
SLWYF #ad - Możliwość ustawienia pod różnymi kątami, niezależnie od tego, bez konieczności zdejmowania obudowy. Odpowiemy na twój e-mail w ciągu 24 godzin. W przypadku problemów z produktem prosimy o kontakt z nami. Składana funkcja stojaka: etui moto e20/e30/e40 z możliwością składania, czy czytasz czy oglądasz filmy, dzięki czemu można bez problemu uzyskać dostęp do wszystkich elementów sterujących i funkcji, do czytania lub oglądania filmów.

Kompatybilność: slwyf etui na telefon jest kompatybilne tylko z modelem MOTO E20/E30/E40 Praktyczne wzornictwo: etui portfelowe moto e20/e30/e40 oferuje dwie przegródki na karty kredytowe, wizytówki i jedną przegródkę na przegródkę na gotówkę, dowód osobisty, kasnbon i rachunki do przechowywania pieniędzy i kart. Materiał skóry pu: to etui na telefon komórkowy moto e20/e30/e40 jest wykonane ręcznie z bardzo trwałej sztucznej skóry, a wewnętrzna powłoka składa się z TPU.

Flip cover moto e20/e30/e40 case wszystkie wycięcia są precyzyjne, możesz złożyć telefon i skorzystać z funkcji stojaka telefonu. Skórzane etui na telefon komórkowy moto e20/E30/E40 jest odporne na uderzenia i zapewnia maksymalną ochronę przed brudem, uderzeniami i zarysowaniami. Najpierw należy potwierdzić swój model telefonu. Najlepszy serwis: używamy naszych najprostszych ustawień, tworząc dla Ciebie przyjemne wrażenia zakupowe.
MarkaSLWYF #ad
ProducentSLWYF #ad
Numer częścishuangse-PJ-11
ModelMOTO E20/E30/E40

9. SLWYF

#ad

Etui ochronne na telefon komórkowy Moto E20/E30/E40, z klapką, czarne, skórzane, SLWYF Etui na telefon komórkowy kompatybilne z Moto E20/E30/E40

#ad
SLWYF #ad - Skórzane etui na telefon komórkowy moto E20/E30/E40 jest odporne na uderzenia i zapewnia maksymalną ochronę przed brudem, uderzeniami i zarysowaniami. Składana funkcja stojaka: moto e20 / e30 / e40 etui składane. Kompatybilność: etui na telefon slwyf jest kompatybilne tylko z modelami MOTO E20/E30/E40, należy najpierw potwierdzić model telefonu.

Odpowiemy na twój e-mail w ciągu 24 godzin. Niezależnie od tego, telefon można złożyć, czy czytasz lub oglądasz wideo, aby korzystać z funkcji stojaka telefonu. Jeśli wystąpi problem z Twoim produktem, skontaktuj się z nami. Możliwość ustawienia pod różnymi kątami, aby czytać lub oglądać filmy. Etui z klapką moto e20/e30/e40 - wszystkie wycięcia są precyzyjne, dzięki czemu można bez problemu uzyskać dostęp do wszystkich elementów sterujących i funkcji bez konieczności zdejmowania osłony.

Praktyczne wzornictwo: etui z portfelem moto e20/e30/e40 posiada dwie przegródki na karty kredytowe, kasnbon i rachunki, dowód osobisty, wizytówki oraz kieszeń na gotówkę, pieniądze i karty. Najlepsza obsługa: obsługujemy cię naszym najbardziej szczerym podejściem i zapewniamy przyjemne wrażenia z zakupów. Materiał ze skóry pu: to etui na telefon komórkowy moto e20/e30/e40 z klapką jest wykonane ręcznie z bardzo wytrzymałej sztucznej skóry, a wewnętrzna powłoka wykonana jest z TPU.
MarkaSLWYF #ad
ProducentSLWYF #ad
Numer częścishuangse-PJ-11
ModelMOTO E20/E30/E40

10. SLWYF

#ad

Etui ochronne do Moto E20/E30/E40, SLWYF Etui na telefon komórkowy kompatybilne z Moto E20/E30/E40, Moto E20/E30/E40, skórzane, zielone, z klapką

#ad
SLWYF #ad - Składana funkcja stojaka: moto e20/e30/e40 etui składane, możesz złożyć telefon, czy czytasz czy oglądasz wideo, niezależnie od tego, aby czytać lub oglądać filmy. Praktyczne wzornictwo: etui z portfelem moto e20/e30/e40 oferuje dwie przegródki na karty kredytowe, wizytówki i kieszeń na gotówkę, dowód osobisty, kasnbon i rachunki.

Kompatybilność: slwyf etui na telefon jest kompatybilne wyłącznie z MOTO E20/E30/E40, należy najpierw sprawdzić model telefonu. Etui z klapką moto e20/e30/e40 wszystkie wycięcia są precyzyjne, aby korzystać z funkcji stojaka telefonu. Odpowiemy na twój e-mail w ciągu 24 godzin. W przypadku problemów z produktem prosimy o kontakt z nami. Najlepszy serwis: obsługa naszych najszczerszych ustawień i zapewniamy przyjemne wrażenia z zakupów.

Etui z klapką ze skóry pu, materiał: ten pokrowiec na telefon moto e20/e30/e40 jest wykonane ręcznie z bardzo wytrzymałej sztucznej skóry, a wewnętrzna skorupa jest wykonana z tworzywa TPU. Etui na telefon komórkowy moto e20/e30/e40 jest odporne na uderzenia i zapewnia maksymalną ochronę przed brudem, uderzeniami i zarysowaniami. Można ustawić pod różnymi kątami, dzięki czemu można bez problemu uzyskać dostęp do wszystkich elementów sterujących i funkcji bez konieczności zdejmowania obudowy.
MarkaSLWYF #ad
ProducentSLWYF #ad
Numer częścishuangse-PJ-11
ModelMOTO E20/E30/E40