Top 10 Nebeneingangstür Mit Glas – Drzwi wejściowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. werkzeugbilligercom

#ad

Do wyboru lewe lub prawe, zestaw okuć z klamką, z profilem 2-szybowym, różne rozmiary, Werkzeugbilligercom boczne drzwi wejściowe

#ad
werkzeugbilligercom #ad - Możliwe wymiary na życzenie. 1/3 szklanki na górze i 2/3 wypełnienia na dole 24 mm. Skrzydła o grubości 105 mm zapewniają większą stabilność. Drzwi wejściowe boczne z klamką i cylindrem zamykającym. Podwójna uszczelka dookoła w kolorze szarym.
Markawerkzeugbilligercom #ad
Producentwerkzeugbilligercom #ad
Wysokość0
Długość74.8
Waga132.28
Szerokość31.5
Numer częściKST60-3K-2FA80X190L

2. JeCo

#ad

EcoLine drzwi pomocnicze – drzwi wejściowe – 2-krotne, otwierane na zewnątrz wewnątrz białe/na zewnątrz: białe szer. x wys.: 900 x 1900 mm DIN lewe, wypełnienie 2/3, 1/3 szklanki

#ad
JeCo #ad - Oszklenie: w 1/3 naszych drzwi wejściowych zamontowano dwukrotne oszklenie termiczne z argonem - 24 mm 4/16/4 - Ug = 1, 1 W/m²K. Mieszkany wygląd: drzwi wejściowe boczne z prostokątnymi listwami szklanymi wyznaczają nowe standardy przy budowie domu lub remontu domu.

Bezpieczna wysyŁka: Drzwi boczne dostarczamy bezpiecznie przez firmę spedycyjną. Wąski profil: rama ma głębokość konstrukcyjną 60 mm i system 4-komorowy, do tego stalowy rdzeń w kształcie litery U zapewnia większą stabilność i przenikanie światła. Wymiary: oferujemy wszystkie powszechnie stosowane wymiary drzwi bocznych. W 2/3 znajduje się stabilne wypełnienie z tworzywa sztucznego.
MarkaJeCo #ad
ProducentWerkzeugbilligercom #ad
Numer częściJE0238388

3. Otwarte

#ad

Domu, biały 100 x 200 prawe drzwi, orzech włoski, Drzwi zewnętrzne PVC do sklepu, złoty dąb, balkonu, gospodarki. 4 kolory: antracyt, biały

#ad
Otwarte #ad - Drzwi PCV. Drzwi szklane. Drzwi balkonowe. Drzwi wejściowe. Drzwi do domu. Drzwi służby publicznej. Drzwi zewnętrzne. Drzwi do biura. Drzwi sklepowe.
MarkaOtwarte #ad
Producenthomedoors #ad
ModelPCV

4. werkzeugbilligercom

#ad

Otwarte wewnątrz, szer. x wys. : 900 x 2100 mm, 2-krotne przeszklenie, Drzwi wejściowe, DIN lewy, szkło, profil 60 mm

#ad
werkzeugbilligercom #ad - Składane: drzwi wejściowe z płaskim aluminiowym progiem na dole i skrzydłami o grubości 105 mm dla większej stabilności.

Pełne obciążenie: dużo światła i ciepła w pomieszczeniach – pozwól spojrzeć z zewnątrz. Bezpieczna wysyłka: dostawa drzwi odbywa się przez firmę spedycyjną z telefonicznym powiadomieniem przed dostarczeniem - proszę podać numer telefonu przy zamówieniu. Wsparcie ciepła: dzięki przeszkleniu o grubości 24 mm 4/16/4 uzyskuje się wysoką izolację cieplną - Ug = 1, 1 W/m²K. W zestawie: drzwi wejściowe z klamką wewnątrz i gałką na zewnątrz oraz cylinder zamykający.
Markawerkzeugbilligercom #ad
ProducentWerkzeugbilligercom #ad
Wysokość2100
Szerokość900
Numer częściKST60GZ2FA90X210L

5. JeCo

#ad

EcoLine drzwi balkonowe – drzwi tarasowe – podwójne przeszklenie – kolor: wewnątrz biały/na zewnątrz ciemny dąb – profil: 60 mm – szer. x wys.: 700 x 1700 mm – DIN prawy

#ad
JeCo #ad - Kolor ramy wewnątrz i na zewnątrz w kolorze białym. 2-krotne oszklenie termiczne – oszklenie 24 mm 4/16/4. Podwójna uszczelka dookoła w kolorze szarym. Wybrane wymiary możliwe bez dodatkowych opłat. Drzwi balkonowe o głębokości 60 mm – system 4-komorowy.
MarkaJeCo #ad
ProducentWerkzeugbilligercom #ad

6. Otwarte

#ad

Orzech włoski, balkonu, Drzwi zewnętrzne PVC do sklepu, antracyt, gospodarki. 4 kolory: antracyt, domu, złoty dąb, biały 110 x 210 lewe drzwi

#ad
Otwarte #ad - Drzwi do biura. Drzwi zewnętrzne. Drzwi szklane. Drzwi PCV. Drzwi balkonowe. Drzwi sklepowe. Drzwi wejściowe. Drzwi służby publicznej. Drzwi do domu.
MarkaOtwarte #ad
Producenthomedoors #ad
ModelPCV

7. werkzeugbilligercom

#ad

Przezroczyste szkło na górze i na dole z belkami środkowymi, podwójne przeszklenie, gałka zewnętrzna, DIN lewe, szer. x wys.: 1000 x 1800, Drzwi wejściowe boczne, profil 60 mm

#ad
werkzeugbilligercom #ad - Pomieszczenia przepuszczające światło: dzięki przezroczystemu szkłu 1/2 na górze i 1/2 przezroczystemu szkłu na dole może dostać się dużo światła.

Gotowe do montażu: boczne drzwi wejściowe z płaskim progiem aluminiowym na dole i skrzydłem o grubości 105 mm dla większej stabilności. W zestawie: drzwi wejściowe boczne z klamką wewnątrz i gałką na zewnątrz i cylindrem zamykającym. Bezpieczna wysyŁka: dostawa drzwi odbywa się za pośrednictwem firmy spedycyjnej z telefonicznym powiadomieniem przed dostawą - Prosimy o podanie numeru telefonu przy zamówieniu. Izolacja cieplna: dzięki podwójnemu szkleniu termicznemu o grubości 24 mm 4/16/4 uzyskuje się wysoką izolację cieplną – Ug = 1, 1 W/m²K.
Markawerkzeugbilligercom #ad
ProducentWerkzeugbilligercom #ad
Wysokość1800
Szerokość1000
Numer częściKSTNET2FKGOU100x180L

8. HORI

#ad

Kompletny zestaw wraz z ościeżnicą i klamką, HORI® Szklane drzwi, przezroczyste szkło obrotowe drzwi ze szkła ESG 8 mm, DIN prawe I 1972 x 834 x 120 mm

#ad
HORI #ad - Kompletny zestaw składający się z skrzydła drzwi szklanych, ościeżnicy lakierowanej na biało i okuć ze stali nierdzewnej wraz z klamką do drzwi.

Przylgowa ościeżnica z białym lakierem z narożną krawędzią, zakres regulacji + 17 mm, szerokość odzieży 70 mm, w zestawie gumowa uszczelka. Drzwi szklane bez ramy, drzwi obrotowe z przezroczystego szkła hartowanego o grubości 8 mm szkło hartowane. W zestawie: zestaw okuć zamek do drzwi szklanych Classic UV niezamykany, 3-częściowy W zestawie taśma, ze stali nierdzewnej, część ramy i klamka. Szkło poddane obróbce termicznej zapewnia zwiększoną odporność na uderzenia i uderzenia, wiercenie studia/biura.
MarkaHORI #ad
ProducentHORI #ad

9. fensterversand

#ad

Drzwi wejściowe otwierane do wewnątrz ze stali, klamka, drzwi wejściowe, szer. x wys.: 1041 x 2115 mm DIN prawe drzwi, drzwi wejściowe antracytowe, drzwi wejściowe, drzwi do piwnicy, FENSTERVERSAND

#ad
fensterversand #ad - Zakres dostawy i szczegóły – dostawa obejmuje metalowe drzwi w kolorze antracytowym, trwałe i wytrzymałe. Wszechstronne zastosowanie – wysokiej jakości stalowe drzwi mogą być używane zarówno w pomieszczeniach, drzwi garażowe lub jako drzwi do budynków gospodarczych, jak i na zewnątrz, na przykład jako drzwi do piwnicy na zewnątrz, szopy na narzędzia i magazynów.

Wysoka jakość – stalowe drzwi w kolorze antracytowym z ościeżnicą i czarną klamką z tworzywa sztucznego urzekają nowoczesnym industrialnym wyglądem i idealnie pasują zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Wysokie bezpieczeństwo – wielofunkcyjne drzwi zewnętrzne wyróżniają się najwyższą jakością i zapewniają ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, hałasem i włamaniem.

Dzięki swojej wytrzymałej powierzchni zachowuje swój atrakcyjny wygląd przez długi czas bez konieczności skomplikowanej konserwacji. X wys. 1041 x 2115 mm din po prawej stronie, które są wysokiej jakości, otwierane do wewnątrz. Trwałe i łatwe w pielęgnacji – wytrzymałe drzwi wejściowe boczne z ościeżnicą wyróżniają się wysoką trwałością i łatwą pielęgnacją. Wymiary drzwi wejściowych wynoszą: szer.
Markafensterversand #ad
Producentfensterversand #ad
Wysokość83.27
Długość1.61
Szerokość40.98

10. portholes.bullaugen

#ad

Bulaj okna stal szlachetna drzwi INOX 350 mm szkło bezpieczne przezroczyste nakrętki kołnierz

#ad
portholes.bullaugen #ad - Minimalna grubość drzwi wynosi 25 mm, średnica zewnętrzna: 350 mm, średnica wewnętrzna: 235 mm. Grubość drzwi 40 mm możliwa inna grubość drzwi według indywidualnych ułożeń - dowolnie regulowana. Bulaj okna do drzwi. Bulaj tworzy morską atmosferę. Nadaje się do szkoły, hoteli, restauracji, miejsc publicznych.
Markaportholes.bullaugen #ad
Producentwww.porthole-shop.co.uk #ad
Waga4.41