Top 10 Paint Spray Gun – Regular Stores

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ANEST IWATA

#ad

Anest Iwata AZ3 AirGunsa HTE2 AV pistolet do lakierowania rozmiar dyszy: 1,3 mm

#ad
ANEST IWATA #ad - Wypływ materiału: 250 ml/min. Ciśnienie powietrza na wlocie pistoletu: 2, 0 bar. Waga: 517 g. Zużycie powietrza: 200 Nl/min. Rednica dyszy: 1, 3 mm.
MarkaANEST IWATA #ad
Numer częściHTE 2 1.3

2. Hotloop

#ad

Kompatybilny z akumulatorem Makita 18 V, pistolet natryskowy z pojemnikiem na farbę 800 ml, 2 papier filtracyjny,, urządzenie do malowania farb, farba ścienna, Akumulatorowy system natryskowy, 2 dysze

#ad
Hotloop #ad - Atwa obsługa i przenoszenie: bezprzewodowa konstrukcja bateria sprawia, że pistolet natryskowy jest wygodniejszy podczas natryskiwania i nadaje się do wszystkich sytuacji, w których zasilanie nie jest wymagane w pomieszczeniach lub na zewnątrz.

Kompatybilny z akumulatorami makita: ten system natryskowy jest używany przez akumulatory 18 v firmy Makita, BL1850, BL1840, BL1830, BL1860B, BL1840B, BL1860, BL1850B, BL1820 itd. Wydajny silnik: pistolet natryskowy zapewnia maksymalną lepkość 40 DIN/s i osiąga maksymalną prędkość 1600 ml/min, co oszczędza dużo czasu i szybciej wykonuje pracę. Zestaw zawiera: 1 x system natryskowy, 2 x papier filtracyjny stożkowy, 1 x lejek, 0 mm/2, 1 x szczotka druciana, 1 x pojemnik na farbę 800 ml, 5 mm, 1 x igła do odblokowywania, 2 x dysze 1, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim.

Tylko narzędzia. Wyposażony w dysze w 2 rozmiarach: 1, ogrodzenia, samochody, idealne do różnych projektów malarskich, takich jak meble, 5 mm, 0 mm/2, ściany itd.3 wzory natryskowe: elektryczny pistolet lakierniczy jest wyposażony w 3 wszechstronne wzory natryskowe: pionowy/okrągły/poziomy.
MarkaHotloop #ad
ProducentHotloop #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga1.18
Szerokość0.39
Numer częściTL174c1-EU
ModelTL174c1-EU

3. KLAMOTTEN STORE

#ad

Uchwyt pistoletowy dla osób prawo- leworęcznych i, Pistolet natryskowy do malowania w sprayu, w zestawie 4 wymienne głowice natryskowe/ułatwiające pracę wytrzymałą/drobne linie do dużych powierzchni

#ad
KLAMOTTEN STORE #ad - Głowica natryskowa: żółta – bardzo szeroka, głowica natryskowa: biały/beżowy – bardzo wąska, głowica natryskowa: czerwona – możliwa kursywa. Bardzo praktyczny uchwyt, takich jak butelki z rozpylaczem 400 ml, zwłaszcza w przypadku ciężkich puszek z rozpylaczem lub dużych buteleczek, 600 ml lub 750 ml.

Trzymaj przednią stronę pistoletu natryskowego jedną ręką i wciśnij puszkę pod tym samym kątem do pistoletu, uchwyt należy koniecznie umieścić równolegle do zaworu i usunąć po opalaniu. W zestawie znajdują się 4 zapasowe głowice natryskowe, można ją szybko i łatwo wymienić, jeśli z czasem nabierze się czapki, dla osób prawo- i leworęcznych. Lakierowanie możliwe jak przy użyciu pistoletu lakierniczego, nadaje się również np. Boczne wyważanie powoduje odpryski materiału aż do uszkodzenia pistoletu i nie stanowi podstawy do reklamacji! Zmniejsza napięcie mięśni palców i dłoni. Nie zapomnij wcześniej usunąć czarnego pierścienia dystansowego pomiędzy puszką natryskową a głowicą natryskową, jeśli jest dostępny puszka Montana.

Uchwyt może poprawić dokładność i kontrolę na dużych powierzchniach oraz ułatwić malowanie. Wystarczy umieścić na górnej krawędzi puszki, że dysza znajduje się w środku, upewnij się, nadaje się do ponownego użytku. Do ochrony podwozia, do czystego lakierowania – bez kolorowych palców. Uniwersalny uchwyt mocujący zapewnia łatwą obsługę, Montana, edding, Loop, pasuje do każdej standardowej puszki natryskowej różnych marek: Belton Molotow, mtn94, NBQ i wielu innych.
MarkaKLAMOTTEN STORE #ad
ProducentKlamotten Store #ad
Wysokość4.72
Długość4.72
Szerokość1.57

4. TRUTZHOLM

#ad

Pistolet natryskowy w walizce aluminiowej, pistolet do lakierowania, reduktor ciśnienia, HVLP 3-częściowy zestaw pistoletów lakierniczych

#ad
TRUTZHOLM #ad - Dobre rozpylanie – niska mgiełka. Nadaje się do lakierów wodnych – lakiery gładkie – lakiery bezbarwne. Hvlp = duża objętość i niskie ciśnienie. Dysze są wykonane ze stali nierdzewnej i nie rdzewieją. Przyłącza 1/4" z reduktorem ciśnienia.
MarkaTRUTZHOLM #ad
ProducentBaumarktplus #ad
Numer części20201901

5. Awsuc

#ad

2,0 mm, 1,7 mm, pistolet natryskowy z plastikowym kubkiem o pojemności 600 ml, 3 dysze 1,4 mm, Awsuc HVLP pistolet natryskowy do lakierowania, z regulatorem ciśnienia, profesjonalny system natryskowy

#ad
Awsuc #ad - Miedziany zawór spustowy zapewnia dobre uszczelnienie powietrza. Regulowana kontrola płynów, wzorów i powietrza. Lekka, ergonomiczna konstrukcja i prosta redukcja prędkości obrotowej. Przepływ – apray – zawór regulacji przepływu pistolet natryskowy LLE posiada przyciski kontrolne do pełnego ustawienia modelu natrysku, regulacji cieczy i ciśnienia powietrza.

Szerokie zastosowanie idealnie nadaje się do natryskiwania warstw bazowych, pokryciach drewnianych, plam i innych powłok o wysokiej lepkości. Z 3 dyszami płynnymi igły i dysze ze stali nierdzewnej 1, 4 mm/1, 0 mm, 7 mm/2, aby spełnić różne zastosowania. Opryskiwacz do lakieru hvlp o wysokim rozpylaniu profesjonalny pistolet natryskowy, który sprawia, że rozpylanie jest gładkie i bardziej równomierne oraz może z łatwością obsługiwać różne kolory powierzchni.

Zalety specjalny stożkowy kształt nasadki zapobiega rozpryskiwaniu farby. Dzięki kubkowi pcw o pojemności 600 cm³ można obserwować płyn do malowania i zaoszczędzić czas podczas ładowania. Jest szeroko stosowany w osłonach pojazdów, powłokach metalowych, osłonach plastikowych, konserwacji mebli i innych branżach. Filtr siatkowy eliminuje cząsteczki brudu z farby i w ten sposób zapobiega defektom.
MarkaAwsuc #ad
ProducentAwsuc #ad
Numer części2008
Model2008
Gwarancja1 miesiąc bezpłatnej wymiany

6. Regun

#ad

Uchwyt na pistolet natryskowy grawitacyjny farba zasilająca uchwyt pistoletu natryskowego uchwyt na pistolet natryskowy z uchwytem filtrującym farba ścienna

#ad
Regun #ad - Ten stojak na pistolet natryskowy może pomieścić urządzenie natryskowe i sitko. Utrzymuje urządzenie natryskowe gotowe do użycia i umożliwia łatwe przesiewanie farby do kubka. 2-częściowy uchwyt na rozpylacz grawitacyjny ze zdejmowanym uchwytem sitkowym. Uchwyt można zamontować na blacie stołu lub użyć jako uchwytu natryskowego do montażu na ścianie. Lekka, wytrzymała konstrukcja ze stali.
MarkaRegun #ad
ProducentRegun #ad
Wysokość0
Długość0
Szerokość0
Numer częściRegunirezfh0y64
ModelRegunirezfh0y64

7. KLiHD

#ad

Z pojemnikiem na farbę o pojemności 800 ml i akumulatorem 21 V, pistolet do lakierowania ścian, farb, 400 W, mebli, 2000 mAh, Elektryczny pistolet natryskowy do farby, 3 wzory natryskowe, akumulator

#ad
KLiHD #ad - Nawet początkujący mogą go łatwo obsługiwać po użyciu. Dzięki temu można bez problemu polakierować różne przedmioty. Dzięki wysokowydajnemu akumulatorowi 21 V 2000 mAh, jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych lakierników i hobbystów! Maksymalny przepływ rozpylacza wynosi 600 ml/min, a pojemnik o pojemności 800 ml zapewnia wystarczającą ilość farby do dłuższego rozpylania bez konieczności częstego uzupełniania.

Oczyszczone systemy natryskowe wysokociśnieniowe mogą być lepiej przechowywane i mają dłuższą żywotność! Wskazówka: przed rozpylaniem można po prostu oczyścić powierzchnię obiektu z kurzu i brudu, aby uzyskać lepszy efekt rozpylania. Jest również wyposażona w regulowany przycisk przepływu, za pomocą którego można szybko dostosować moc wyjściową koloru, siłę natrysku i odległość natrysku, aby uzyskać precyzyjną powierzchnię lakierowania i zminimalizować zużycie farby.

Dzięki mocy 400 w mini pistolet do malowania jest bardziej wydajny niż wałki i pędzle, oszczędzając czas i wysiłek. Dzięki prostej regulacji kąta pokrywy dyszy można wybrać jeden z trzech trybów natrysku: okrągły, ściany, takich jak meble, poziomy lub pionowy. Po użyciu wszystkie części można łatwo zdemontować, co ułatwia czyszczenie. 3 tryby natryskiwaniaten bezprzewodowy pistolet natryskowy zapewnia różnorodne funkcje. Dzięki temu lakier jest bardzo drobno rozpylany. To znacznie zwiększa wydajność pracy!
MarkaKLiHD #ad
ProducentNingbo Jiayi Electromechanical Co., Ltd. #ad
Wysokość5.15
Długość11.1
Szerokość9.65
Numer częściPQH-RED3
ModelDDPQH

8. Einfeben

#ad

Kubek o pojemności 600 cm³, pistolet natryskowy z dyszami do farb pneumatycznych 1,4/1,7/2,0 mm, EINFEBEN HVLP pistolet do lakierowania, profesjonalny pistolet do lakierowania

#ad
Einfeben #ad - Doskonała jakość: szlachetne igły i dysze ze stali nierdzewnej nadają Twoim wzorom lepszy kształt i linię. Pistolet dopasowuje ilość farby rozpylanej podczas użytkowania, aby uniknąć marnotrawstwa. Zastosowanie: może być stosowany do powlekania fotokatalitycznego, rzemiosła, jak to możliwe, nie wahaj się z nami skontaktować, rozwiążemy to tak szybko, pielęgnacji i naprawy sof, rysunku artystycznego, modelarstwa, malowania ścian, mebli, malarstwa ściennego, malowania samochodów, dekoracji żywicy ceramicznej i nie tylko.

Trwałość: ten pistolet natryskowy sprawia, że rozpylanie jest bardziej miękkie, można go łatwo kontrolować i mniej rozpylać, igły i dysze ze stali nierdzewnej zapewniają dłuższą żywotność i mogą być używane z powłokami na bazie wody. Zestaw pistoletu natryskowego: profesjonalny pistolet natryskowy hvlp z 3 końcówkami płynu 1, 1 instrukcja użytkowania, 1, 4 mm, 2, 600 cm³, 7 mm, 1 szczotka do czyszczenia, 1 filtr oleju, 0 mm, dostarczany w zorganizowanym pudełku – łatwy do przechowywania do wykorzystania w przyszłości.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie jesteś zadowolony z tego produktu, Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem. Profesjonalny pistolet natryskowy: uniwersalny pistolet do lakierowania, umożliwia malowanie pięknym, szerokim spektrum powłok i wszelkiego rodzaju powłok i wszelkiego rodzaju powłok powierzchniowych.
MarkaEinfeben #ad
ProducentEINFEBEN #ad
Numer częściWH-M7639-1

9. Do-Electr

#ad

Dysza grawitacyjna, Do-Electr HVLP pistolet do lakierowania sprężonym powietrzem, zestaw mini pistoletu natryskowego z plastikowym kubkiem o pojemności, pistolet natryskowy, system natryskowy 1,3 mm

#ad
Do-Electr #ad - Oszczędność kolorunasz pistolet natryskowy z wysokim rozpylaniem pozwala zaoszczędzić kolor i zapewnia najlepszą wydajność, specjalną stożkową nasadkę powietrza, aby uniknąć rozpryskiwania farby. Precyzyjny pistolet natryskowyprecyzyjny zestaw igieł i dysz ze stali nierdzewnej może pomieścić szeroką gamę powłok i zapewnia taki sam rozpylanie i wielkość cząstek dla różnych procesów natryskiwania powierzchni.

Chromowana obudowa ze stopu aluminium, łatwa do czyszczenia i trwała. Kubek z pcw o dużej pojemności 600 cc może sprawdzić poziom płynu, który jest łatwy do czyszczenia. Trwałośćmiedziany zawór przełączający ma dobrą wydajność uszczelniania powietrza.

Zastosowaniemoże być stosowany do malowania ścian, rysowania artystycznego, blachy, metalu, pielęgnacji i naprawy powierzchni mebli, konserwacji samochodu, lakierowania samochodu, tworzywa sztucznego i konstrukcji. Przepisy bezpieczeństwaregulowany tryb cieczy i regulacja powietrza zapewniają optymalną wydajność, filtr sieciowy do usuwania cząstek kurzu z farby i zapobiegania wadom.
MarkaDo-Electr #ad
ProducentDo-Electr #ad
Wysokość5.91
Długość3.94
Szerokość3.94
Numer częściNS-ZTT-5
ModelSpraypistole

10. Auarita

#ad

Dysza 1,2 mm, trwały, pojemność 600 ml, Auarita LVLP Technology MP-500 pistolet natryskowy, bardzo cienka warstwa farby, bardzo precyzyjny, trzy tryby regulacji

#ad
Auarita #ad - Praktyczne urządzenie: jest to godne zaufania i profesjonalne narzędzie, prawdziwy must-have w każdym warsztacie. Dzięki licznym otworom w dyszy strumień farby jest równomiernie rozprowadzany.

Trzy tryby regulacji: można sterować nie tylko ilością i promieniem koloru, ale również ciśnieniem, którego używa urządzenie. Dane techniczne: model: mp-500 Niska objętość i niskie ciśnienie: lvlp to dobry wybór, 5 bara. Rozmiar dyszy: 1, 2 mm; technologia: lvlp; pojemność zbiornika: 600 ml; zużycie powietrza: 170-250 l/min; ciśnienie robocze: 1, 5 – 2, 5 bara. Ponadto można nakładać bardzo cienką, jeśli pracujesz ze słabym kompresorem – może pracować nawet przy ciśnieniu 1, precyzyjną i gładką warstwę lakieru. Oszczędność materiału: dzięki technologii LVM pistolet ten pozwala zaoszczędzić na materiale.
MarkaAuarita #ad
ProducentAuarita #ad
Waga4.41