Top 10 Rückfahrkamera Kennzeichenhalter – Kamery cofania do pojazdów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AMTIFO

#ad

Radiowa kamera cofania, IP69, zestaw stabilnych sygnałów, wyświetlacz HD 1080p, wodoszczelna A8, AMTIFO Bezprzewodowa kamera cofania do przyczepy kempingowej z monitorem, 4 kanały

#ad
AMTIFO #ad - Kamera cofania do przyczepy kempingowej amtifo jest dostarczana z profesjonalną niemiecką instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Ulepszona bezprzewodowa kamera cofania z bardzo wysoką oceną IP wynoszącą 69, jest bardzo wodoszczelna i odporna na warunki atmosferyczne.

Czy bezprzewodową kamerę cofania z dużym 7-calowym wyświetlaczem, dzięki czemu możesz zobaczyć otoczenie podczas jazdy wstecznej. Obsługuje dodawanie 4-bezprzewodowych kamer lub kamer tablicy rejestracyjnej. Kamera cofania do samochodów ciężarowych jest szybka i łatwa konfiguracja. Cyfrowy moduł bezprzewodowy, który jest wbudowany w monitor i kamerę, wystarczy podłączyć anteny i zasilać do nich, automatycznie przenoszą sygnały wideo. Kamera bezpieczeństwa do kampera posiada funkcję nagrywania i nagrywanie w pętli, ciągłe nagrywanie, gdy karta pamięci jest pełna i automatyczne usuwanie starych plików.

Bezpłatna pomoc techniczna i usługi zamienne; wiemy, że będziesz zadowolony z tego aparatu. W menu można przełączać widok z przodu i z tyłu oraz włączać lub wyłączać linie prowadzące, co jest bardzo wygodne. Kamera cofania z pojemnościowym czujnikiem Touch Key jest bardziej trwała i płynna oraz przedłuża żywotność. Kamera cofania do przyczepy kempingowej z unikalnym sygnałem cyfrowym, dedykowanym podwójnym sygnałem, odległością transmisji, stabilnością, mocą, trwałością zostały poprawione o co najmniej 50%.
MarkaAMTIFO #ad
ProducentAMTIFO #ad

2. AUTO-VOX

#ad

Cyfrowa kamera cofania z 7" monitorem dzielonym ekranem, radiowa, bezprzewodowa kamera cofania z noktowizorem na podczerwień, 1080p, do samochodów ciężarowych, przyczep, prawdziwa, Auto-VOX Solarna

#ad
AUTO-VOX #ad - Szybka i profesjonalna odpowiedź. Jesteśmy do dyspozycji - koncentrujemy się na zestawie kamer cofania i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim klientom wysokiej jakości produkty i przyjazną obsługę klienta. Sprawia, że jazda nocą jest bezpieczniejsza. Wiodąca w branży bezprzewodowa kamera cofania - solar4 jest zasilany wbudowaną baterią, pożegnaj się z pracochłonnym okablowaniem tradycyjnej kamery cofania i nie trzeba podłączać do świateł cofania.

Dodaj kamerę w dowolnym miejscu, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie rozpoznawania przeszkód, monitorowania ruchu drogowego lub holowania przyczep. Funkcja dzielonego ekranu pokazuje jednocześnie zdjęcia z 2 kamer. Działa niezależnie od sieci pokładowej. 2 wejścia na kamerę, rozszerza twoją widocznośćmożliwość 2. 7-calowy kolorowy wyświetlacz hd 1080pduży monitor 7" zapewnia ostry i żywy obraz w czasie rzeczywistym, odwzorowuje prawdziwe sceny.

Przy wystarczającej ilości światła słonecznego urządzenie ładuje kamerę w sposób ciągły i równomierny, z łatwością spełnia długoterminowe potrzeby podróży lub jazdy bez ręcznego ładowania. Regulowane linie pomocnicze pomagają dokładnie zmierzyć odległość między pojazdem a przeszkodami. Dzięki niemu można łatwo rozpoznać przeszkody i przechodniów. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt z nami w każdej chwili.
MarkaAUTO-VOX #ad
Wysokość2.7
Długość10
Szerokość2
ModelSolar 4

3. Cargoplay

#ad

Monitor HD 5", widoczność w nocy, Cyfrowa bezprzewodowa kamera cofania K7PRO obsługuje 2 kamery, bezprzewodowa kamera cofania z wodoszczelnością IP68, radiowa kamera cofania ze stabilnym sygnałem

#ad
Cargoplay #ad - Połącz kamerę z monitorem i swobodnie przełączaj obraz między kamerą CAM1 i CAM2. Dzięki czujnikowi światła coms 1/3 cala radiowa kamera cofania K7PRO działa również bardzo dobrze w ciemności i znacznie zwiększa bezpieczeństwo podczas nocnego parkowania. Jeśli aparat jest używany jako aparat przedni, zaleca się wykonanie normalnego obrazu.

Uniwersalne zastosowanie do pojazdów o długości do 10 m, SUV, takich jak samochody osobowe, minivany, technika umożliwia doskonały obraz bez zakłóceń przez Bluetooth lub WiFi, autobus kempingowy itp. Każda kamera ma swoje własne ustawienia, pomaga w bezpiecznym parkowaniu i obserwacji ruchu przed pojazdem. Monitor hd 5" i dobra widoczność w nocy: na kolorowym wyświetlaczu hd o przekątnej 5 cali o rozdzielczości 800 x 480 można zobaczyć wyraźny i żywy widok z tyłu.

Atwy i elastyczny montażdzięki bezprzewodowej konstrukcji nie trzeba już używać skomplikowanego okablowania kamery do monitora. Można wybrać optymalną linię pomocniczą. Druga kamera nie wchodzi w zakres dostawy, należy ją kupić oddzielnie. W menu można dowolnie wybrać lustrzany i normalny obraz. Stabilna cyfrowa transmisja radiowakamera cofania wykorzystuje najnowszą cyfrową technologię radiową punkt-punkt, doskonała jako sygnał analogowy. 2 wejścia kamerymożliwość podłączenia 2.
MarkaCargoplay #ad
ProducentCargoplay #ad
Numer częściK7PRO
ModelK7PRO-DE-FBA

4. AMTIFO

#ad

AMTIFO A6 kamera cofania, obsługuje dodawanie 2. kamer cofania, uchwyt tablicy rejestracyjnej, wodoszczelna kamera IP69, bezprzewodowa kamera HD z monitorem 5 cali

#ad
AMTIFO #ad - Kąt widzenia 150 stopni zapewnia większy widoczny obszar dla bezpieczeństwa również w nocy. Monitor kamery cofania jest wyposażony w funkcje takie jak linie pomocnicze wł. Wył. Odbicie lustrzane/odwrócone/poziome/pionowe obrazy.

Ponadto można dopasować szerokość i wysokość linii oznaczania, aby wybrać najlepszą linię prowadzącą. Jeśli masz 2 lata gwarancji, możesz kupić ten zestaw z zaufaniem. Amtifo kamera cofania a6. Kamera cofania bluetooth jest wodoszczelna ip69. Radiowa kamera cofania wykorzystuje najnowszą cyfrową technikę radiową punktową, takich jak samochody, doskonały sygnał analogowy. Uniwersalnie nadaje się do pojazdów o długości do 30 stóp, która umożliwia doskonały obraz, SUV-y, minivany, przyczepy kempingowe itd.

Bezpłatne wsparcie techniczne i serwis wymiany. Kamera cofania może dodać drugą kamerę, a ulepszony 5-calowy wyświetlacz może wyświetlać dwie kamery jednocześnie. Zaktualizowana kamera może być ukryta w tablicy rejestracyjnej i nie blokuje żadnych informacji. Wysoka rozdzielczość 1080p zapewnia wyraźną jakość obrazu nawet w nocy.
MarkaAMTIFO #ad
ProducentAMTIFO #ad
Numer częściA6
ModelA6

5. DoHonest

#ad

Samochodów osobowych, DIY,, przyczep kempingowych, ekran HD 4,3", DoHonest DoHonest S01 kamera cofania do samochodu, kamera do samochodów ciężarowych, zestaw 7 diod LED, uchwyt tablicy rejestracyjnej

#ad
DoHonest #ad - Można też zainstalować monitor na przedniej szybie. 7 diod led poprawia widoczność w nocy. 2022 nowo zmodernizowany system upraszcza połączenie przewodowe, dzięki czemu potrzebujesz tylko prądu do monitora i aparatu, a Ty uzyskasz stabilny i wyraźny obraz. Regulowany pionowy kąt widzenia kamery cofania, pokazuje nieodkształcalne obrazy o 150°, idealny złoty kąt widzenia.

Idealny kąt widzenia i wodoszczelność. Oferujemy 24-godzinną obsługę klienta online, 365-dniową gwarancję wymiany i dożywotnie wsparcie. Wyświetlacz lcd 4, 7, 6 cm: kamerę cofania do ciężarówki można przymocować bezpośrednio do deski rozdzielczej o płaskiej powierzchni, pianka klejąca i podstawa wchodzą w zakres dostawy. Wielofunkcyjna: kamera cofania samochodu ma 6 funkcji, odbicia lustrzane/odwrócone/poziome klapki/pionowe klapki, w tym linie pomocnicze wł.

Wył. Dostosuj szerokość/długość/kąt w dół dla linii pomocniczych. Plug and play: zestaw kamery cofania do samochodów dostawczych jest zasilany przez podłączenie do świateł cofania/jazdy do świateł cofania/biegu. Klasa wodoszczelności ip69 Standard SUV kamera cofania zapewnia bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach pogodowych. Przyjazna obsługa: lusterko kamery cofania s01 do pojazdu, 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, pickupa, samochodu, suv, minivanów i limuzyn.
MarkaDoHonest #ad
ProducentDoHonest #ad
Wysokość2.36
Długość2.76
Szerokość1.97

6. Cargoplay

#ad

Bezprzewodowa cyfrowa kamera cofania tylko do K7PROB08LKZ2HRR, wodoszczelna kamera cofania IP68 z noktowizorem

#ad
Cargoplay #ad - Wodoszczelność ip68ta kamera cofania może działać bez zarzutu w deszczowe dni lub po umyciu samochodu. Soczewka z pełnego szkłakamera wykorzystuje soczewkę szklaną, która ma dłuższą żywotność i zapewnia lepszy obraz.

Szeroki kąt widzenia 118°dzięki temu strefa niewidoma zostaje zredukowana, sprawia, można rozpoznać przeszkody w odpowiednim czasie, że jazda samochodem jest bezpieczniejsza. Nadaje się do monitora k7prota kamera cofania została zaprojektowana do K7PRO i może być połączona i sparowana z zestawem K7PRO. Czujnik światła coms 1/3 caladzięki temu kamera działa również bardzo dobrze w ciemności i znacznie zwiększa bezpieczeństwo podczas nocnego parkowania.
MarkaCargoplay #ad
ProducentCargoplay #ad
Numer częściK7PRO Kamera
ModelK7PRO CAMERA

7. GREENAUTO

#ad

GreenAuto 170 stopni kąt widzenia AHD 720P lampa tablicy rejestracyjnej kamera cofania, Samochodowa kamera cofania do Opel Astra H/Opel Zafira B/Corsa D/Vectra C/Insignia

#ad
GREENAUTO #ad - Regulacja kierunku włączania i wyłączania – na tej kamerze cofania znajduje się mała zielona pętla zmiany biegów. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z nami. Zwykle odpowiemy w ciągu 24 godzin. Jeśli linia pomocnicza nie jest potrzebna, należy odłączyć zieloną pętlę i ponownie podłączyć ją do źródła zasilania.

Dotyczy to kamery cofania wielu samochodów opla – proszę sprawdzić rozmiar lampy tablicy rejestracyjnej, aby potwierdzić, czy rozmiar naszej kamery jest kompatybilny z lampą tablicy rejestracyjnej, że przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić, a ta kamera cofania może pracować tylko z monitorem ekranu ze złączem RCA. Samochodowa kamera cofania do opla - ahd poprawia jakość obrazu i maksymalną rozdzielczość do 1280 x 720p. Jeśli twój monitor nie obsługuje sygnału aHD, odetnij biały kabel kamery, a następnie ponownie podłącz 4-biegunowy przewód zasilający.

Obraz sygnału wideo aHD jest znacznie wyraźniejszy niż CVBS. Po otrzymaniu jest standardowo z linią prowadzącą. Gwarancja i obsługa klienta - oferujemy jeden miesiąc zwrotu pieniędzy, dwa lata wymiany i dożywotnią obsługę klienta. Funkcja została zaprojektowana z myślą o codziennych warunkach użytkowania, takich jak uszczelnienie IP68, ulewny deszcz i mycie samochodu. Domyślnie wyjściowy sygnał wideo to AHD.
MarkaGREENAUTO #ad
ProducentGreenYi #ad
Numer częściGreenYi-AF925
ModelGreenYi-AF925
GwarancjaGwarancja i obsługa klienta --- Oferujemy jeden miesiąc zwrotu pieniędzy, dwa lata wymiany i dożywotnią obsługę klienta. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z nami. Zwykle odpowiemy w ciągu 24 godzin.

8. VSG

#ad

VSG 24 Transit wytrzymała kamera cofania do dużych obciążeń / łatwe doposażenie 12 V-24 V / traktor, przyczepa kempingowa, pomoc przy parkowaniu, system cofania

#ad
VSG #ad - OdpornoŚĆ: kamera odporna na warunki atmosferyczne z ochroną antykorozyjną zapewnia wysoką trwałość i długotrwałe bezpieczeństwo podczas jazdy. Kamera cofania rejestruje w pełni całą szerokość pojazdu i zapewnia doskonałą widoczność również w nocy.

Wydajność: kamera cofania transit firmy vsg24 to odporna na uderzenia kamera do samochodów ciężarowych z wytrzymałą i odporną na wstrząsy obudową kamery. Niezawodna pomoc przy parkowaniu dla łatwego ustawiania – również jako zamiennik lusterka wstecznego. Atwy montaż dzięki niezawodnemu systemowi wtykowemu 4-pinowemu i cinch. Idealnie do siebie dopasowane, ciężarówkach, łatwy montaż. Wydajność: regulowana kamera zapewnia optymalne i elastyczne ustawienie dzięki soczewce 120° i diodom noktowizyjnym 18 IR.

Niezawodne i starannie dobrane kamery cofania. Do wszystkich typów pojazdów od 12 V do 24 V. Twój wytrzymały partner do wymagających zastosowań. Zaprojektowany do pracy ciągłej i nadaje się również jako kamera przednia. Ułatwia parkowanie w transporterach, kamperach i pojazdach rolniczych dla użytkowników prywatnych i komercyjnych. Pasuje do każdego monitora do kamer cofania.
MarkaVSG #ad
ProducentVSG #ad
Wysokość2.56
Długość3.15
Szerokość2.87
Numer części23131
Model23131

9. Foxpark

#ad

Wodoszczelność IP69K, SUV, do samochodu, kampera, vana, Foxpark Solarna bezprzewodowa cyfrowa kamera cofania zestaw 1080P, obsługuje 2 kamery radiowe z monitorem 5", 3 minuty instalacji DIY

#ad
Foxpark #ad - Wodoszczelność ip69k - wodoszczelna kamera cofania posiada certyfikat ip69k, może niezawodnie działać w złych warunkach pogodowych lub ekstremalnych temperaturach od -20°C do 65°C. Możesz używać kamery bez obaw o wilgoć w aparacie. Nie trzeba podłączać kamery do światła cofania. Ciesz się ulepszeniem technologii obrazu Foxpark. Jest tak fajna, że każdy może zainstalować bezprzewodową kamerę cofania w ciągu kilku minut i zaoszczędzić setki euro.

W razie potrzeby można skontaktować się z nami za pośrednictwem Amazon lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem service@foxpark. Club. Adowanie w podróży! obsługuje 2 wejścia kamery, takich jak samochody osobowe, aby spełnić różne potrzeby monitorowania lub wykrywania. Działa niezależnie od sieci pokładowej i jest elastycznie zamontowany. Bezprzewodowa instalacja diy w 3 minutyokablowanie? wiercenie? nie, wszystko zniknęło! kamera cofania solar3 jest zasilana wbudowaną baterią i energią słoneczną. Uniwersalne rozwiązanie dla różnych pojazdów i różnych środowisk instalacyjnych.

Ostry stabilny obraz w czasie rzeczywistymradiowa kamera cofania jest wyposażona w czujnik obrazu 1080p i ekran LCD 5" FHD i wykorzystuje cyfrową technologię szyfrowaną punkt-punkt, dzięki czemu zapewnia ostre i stabilne wyświetlanie większej ilości szczegółów dla bezpieczeństwa jazdy, nawet przy słabym świetle. Kamera cofania all in one - kamera cofania hd posiada bezprzewodowy nadajnik, akumulator i panel słoneczny. Dzięki stabilnej transmisji radiowej nadaje się do większości samochodów o długości poniżej 10 m, minivany, SUV, wewnątrz lub w innym miejscu dodatkową kamerę do kamery cofania Solar3, wysoka kompatybilnośćMożesz zainstalować z przodu, przyczepy kempingowe itd.
MarkaFoxpark #ad
ProducentFoxpark #ad
Wysokość2.76
Długość9.45
Szerokość7.06
Numer częściSolar 3
ModelSolar 3

10. AUTO-VOX

#ad

5 min. instalacja DIY, 720p bezprzewodowa kamera cofania z monitorem HD 5",, obsługuje 2 kamery do parkowania/monitorowania, AUTO-VOX TW1 prawdziwie bezprzewodowa, cyfrowa kamera cofania

#ad
AUTO-VOX #ad - Przy średnim użytkowaniu 3 razy dziennie bateria wystarcza na około 75 dni. Mniej martwego kąta, że zestaw kamer cofania jest uniwersalny do większości modeli samochodów, minivanów, większe bezpieczeństwo jazdy! Stabilny obraz wyświetlany w czasie rzeczywistymdzięki cyfrowej transmisji radiowej tw1 zapewnia stabilny i żywy obraz bez opóźnień i bez zakłóceń spowodowanych innymi sygnałami, takimi jak Bluetooth.

Jest pomocny w lepszym rozpoznawaniu przeszkód, co zmniejsza martwy kąt i znacznie poprawia bezpieczeństwo jazdy. W razie potrzeby można naładować kamerę za pomocą portu USB. Zamówienie kamery pod numerem ASIN B09L17ZDP6. Może działać niezależnie i bez zarzutu, bez konieczności podłączania do światła cofania samochodu.

Bezprzewodowa konstrukcja sprawia, SUV, np. 2. Każdy może zainstalować kamerę w ciągu 5 minut za pomocą śrubokręta. Nie musisz się już martwić, autobusów kempingowych, że sygnały z innych kamer mogą Cię rozpraszać. Kamera cofania all-in-one, prawdziwie bezprzewodowa - bezprzewodowa kamera cofania ma kompaktową konstrukcję z wbudowanym nadajnikiem i baterią. Instalacja "zrób to sam" - kamera cofania tw1 jest zasilana wbudowaną baterią wielokrotnego ładowania.
MarkaAUTO-VOX #ad
Wysokość1
Długość1
Szerokość1