Top 10 Schöne Bleistifte Für Mädchen – Ołówki drewniane

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Faber-Castell

#ad

Dla dzieci i dorosłych, stopień twardości B, Faber-Castell 205215 Jumbo Sparkle, 4 sztuki

#ad
Faber-Castell #ad - Wkład grubych ołówków ma stopień twardości B i dzięki temu idealnie nadaje się do pisania i pisania. Zestaw do pisania sparkle składa się z czterech ołówków Jumbo w kolorach różowym i turkusowym. Do sylicznego i przyjemnego pisania, rysowania lub malowania. Są wyposażone w ergonomiczny trójkątny kształt dla łatwego pisania. Z nietłukącym się wkładem dzięki specjalnemu klejowi.
MarkaFaber-Castell #ad
ProducentFaber-Castell #ad
Wysokość9.25
Długość0.87
Szerokość2.64
Numer części205215
Model205215
Gwarancja0 lat gwarancji producenta

2. Faber-Castell

#ad

Na blistrze, gumką i potrójną temperówką, z trzema ołówkami, Faber-Castell 580073, Zestaw ołówków Grip 2001, różowe odcienie

#ad
Faber-Castell #ad - Temperówka pasuje do standardowych ołówków i kredek Jumbo w kształcie trzonka okrągłego, sześciokątnego i trójkątnego. Wkład ołówków ma grubość b – najlepsza jakość do pisania, rysowania i szkicowania. Wkład jest całkowicie sklejony z drewnianym płaszczem i dlatego jest wyjątkowo odporny na pękanie. Długość: 175 mm. Opatentowana strefa Grip zapewnia bezpieczny i antypoślizgowy chwyt. Zestaw ołówków grip 2001 zawiera gumkę o trójkątnym kształcie, potrójną temperówkę i trzy ołówki w modnym kolorze różowego złota.
MarkaFaber-Castell #ad
ProducentFaber-Castell #ad
Wysokość9.25
Długość1.81
Waga0.18
Szerokość3.58
Numer części580073
Model580073
Gwarancja0 lat

3. Hanffero

#ad

Naostrzony, Hanffero Ołówki tęczowe do pisania, do szkoły i biura – stopień twardości HB – 12 sztuk, papier z recyklingu

#ad
Hanffero #ad - Są one również wykonane z ciasno zwiniętych papierów, dzięki czemu ołówki są tak twarde jak drewniane pisaki. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: nasze tęczowe kredki papierowe są pomalowane czterema pięknymi i żywymi kolorami pereł i mają tęczowe końcówki do nurkowania na końcu ołówków.

Jest to jedyny w swoim rodzaju i praktyczny prezent. Przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla dzieci: bez drzew i biodegradowalny, nieszkodliwy dla ziemi. Można ich używać w szkole, które zadbały o środowisko. Oferuje wyjątkowy i praktyczny prezent. Atwiejsze do ostrzenia: ołówki papierowe są o wiele łatwiejsze do ostrzenia niż inne ołówki. Ołówek papierowy z motywem tęczy: wewnętrzny korpus ołówki składa się z tęczowych papierów pochodzących z recyklingu.

Można ich używać w szkole, w biurze i w sklepach. Premium #2 hb grad umożliwia płynne pisanie i rysowanie. Również całkowicie nietoksyczne i nietłukące, bezpieczne w szkole i przedszkolu powyżej 3 lat. Są zarówno mocne, jak i odporne na pękanie. Idealny prezent: idealny prezent dla wszystkich osób, w biurze i w sklepach. Idealny prezent: idealny prezent dla wszystkich osób, które zadbały o środowisko.
MarkaHanffero #ad
ProducentECOTREE #ad
Wysokość0.63
Długość7.01
Waga0.2
Szerokość1.81
Numer częściQB-01-12
ModelQB-01-12
GwarancjaNie wymaga gwarancji

4. Faber-Castell

#ad

Ołówek Sparkle, różowe shadows, 1 sztuka, Faber-Castell 118234

#ad
Faber-Castell #ad - O ergonomicznym trójkątnym kształcie. Z odpornym na pękanie wkładem dzięki specjalnemu klejowi. Przyciąga wzrok dzięki perłowemu lakierowi i błyszczącej nakładce. Wkład o stopniu twardości B. Nowoczesny ołówek z modnymi efektami ekonomicznymi.
MarkaFaber-Castell #ad
ProducentFaber-Castell #ad
Wysokość0.31
Długość6.93
Waga0.01
Szerokość0.31
Numer części118234
Model118234
Gwarancja0 Jahre

5. Depesche

#ad

Zestaw ołówków, grubość HB, idealne do rysowania i pisania, 3 długopisy ze wspaniałym nadrukiem jednorożca w etui, Depesche 7097 Ylvi

#ad
Depesche #ad - 1, 5 x 6 x 18, 5 cm. Wzór: ylvi by Depesche. Grube pisaki idealnie nadają się do nauki pisania. Wymiary etui: ok. Zestaw 3 ołówków. W praktycznym etui z tworzywa sztucznego.
MarkaDepesche #ad
ProducentDepesche #ad
Wysokość7.28
Długość0.59
Waga0.2
Szerokość2.36
Numer części7097
Model7097
GwarancjaGwarancja ustawowa

6. Evoarl

#ad

Trójkątne ołówki dla dzieci z gumką do ścierania, rysowania i szkicowania ołówki + temperówka do ołówków, biura, szkoły, 5 kolorów do egzaminów, Evoarl Zestaw 30 ołówków HB

#ad
Evoarl #ad - Idealny dla nauczycieli i uczniów w klasie, które zarządza swoimi materiałami. Eksperci zgadzają się, a przedszkolaki uczą się właściwego uchwytu długopisu. Zestaw ołówków – otrzymasz 30 sztuk ołówków hb i 2 sztuki temperówek, wystarczającą ilość, aby spełnić różne potrzeby.

Gładkie pisanie – ołówek evoarl z drewna i miękkiego grafitu #2 zapewnia wyjątkowo gładkie pisanie. Zapakowane w pudełko do przechowywania z tworzywa sztucznego, które można schować, aby uniknąć bałaganu. Można go łatwo zetrzeć wszystkie ślady błędów, ale wystarczająco miękki, aby chronić papier. Najlepszy trójkątny kształt – ergonomiczny trójkątny kształt z jedwabiście matową powłoką zapewnia bezpieczny, że trójkątne długopisy pomagają małym dzieciom, wygodny chwyt. Ołówek z gumką do ścierania – każdy gruby ołówek jest zwieńczony wysokiej jakości kolorową gumką.

Szerokie zastosowanie – ołówek hb może być używany na wiele sposobów pisania, w domu na burzy mózgów lub do biura, rysowania i szkicowania. Jest to również wspaniały prezent dla kolegów z klasy i przyjaciół. Ołówki są naostrzone i gotowe do natychmiastowego użycia, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię. Te drewniane pisaki nie są łatwe do złamania lub zniekształcenia, a wytrzymały materiał pozwala na ich mocne trzymanie, co zapewnia piękne wrażenia.
MarkaEvoarl #ad
ProducentEvoarl #ad
Waga0.42
Numer częściHBPC
ModelHBPC-002
Gwarancja1 rok gwarancji

7. Hanffero

#ad

Materiał papierowy z recyklingu, Hanffero Ołówki tęczowe z gumą, do szkoły i biura – stopień twardości HB 12 sztuk 1, wstępnie naostrzone

#ad
Hanffero #ad - Również całkowicie nietoksyczne i nietłukące, bezpieczne w szkole i przedszkolu powyżej 3 lat. Można ich używać w szkole, w biurze i w sklepach. Jest to jedyny w swoim rodzaju i praktyczny prezent.

Są one również wykonane z ciasno zwiniętych papierów, dzięki czemu ołówki są tak twarde jak drewniane pisaki. Premium #2 hb grad umożliwia płynne pisanie i rysowanie. Idealny prezent: idealny prezent dla wszystkich osób, które zadbały o środowisko. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: nasze tęczowe kredki papierowe są pomalowane czterema pięknymi i żywymi kolorami pereł i mają tęczowe końcówki do nurkowania na końcu ołówków.

Są zarówno mocne, jak i odporne na pękanie. Przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla dzieci: bez drzew i biodegradowalny, nieszkodliwy dla ziemi. Atwiejsze do ostrzenia: ołówki papierowe są o wiele łatwiejsze do ostrzenia niż inne ołówki. Ołówek papierowy z motywem tęczy: wewnętrzny korpus ołówki składa się z tęczowych papierów pochodzących z recyklingu.
MarkaHanffero #ad
ProducentHanffero #ad
Wysokość2.76
Długość7.36
Waga0.22
Szerokość2.76
Numer częściHP-R11
ModelHP-R11

8. Faber-Castell

#ad

Szary dapple grey, dwa ołówki, z gumką i temperówką, Faber-Castell 218482, zestaw do pisania Sparkle, stopień twardości B

#ad
Faber-Castell #ad - Ołówki mają ergonomiczny trójkątny kształt. Zestaw do pisania sparkle składa się z dwóch ołówków, gumki i temperówki. Z nietłukącym się wkładem, dzięki specjalnemu klejowi. Gumka z pokrowcem ochronnym chroniącym przed zabrudzeniami, nie zawiera PCW. Wkład ma stopień twardości B.
MarkaFaber-Castell #ad
ProducentFaber-Castell #ad
Wysokość9.25
Długość0.94
Waga0.11
Szerokość3.58
Numer części218482
Model218482
Gwarancja0 lat

9. Chedin

#ad

Antypoślizgowy, rysowania 30, szkicowania, szkoły, biura, Chedin 30 sztuk ołówków HB dla dzieci, do domu, pisania, z gumką do ścierania, ołówek grafitowy

#ad
Chedin #ad - Te gumki do ścierania mogą wytrzeć stronę, dzięki czemu korekty są szybkie i łatwe. Ołówek nie jest łatwy do złamania i jest trwały. Zestaw ołówkówotrzymasz łącznie 30 hb, aby uniknąć bałaganu.

Ponadto ołówek hb to również wspaniały prezent dla kolegów z klasy i przyjaciół. Wygodne użytkowanietrójkątny ołówek hb, który jest symetrycznie i równomiernie rozmieszczony na trzech powierzchniach. Przyjemny chwyt. Można je dobrze przechowywać, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Pomaga dzieciom bezpiecznie i stabilnie chwytać. Płynne pisanie bez zarysowań.

Ołówek z gumą do kółekołówek z gumkami do ścierania. Gładkie pisaniewkład do ołówków wykonany z drewna i drobnoziarnistego grafitu. Gumka jest umiarkowanie miękka. Nadaje się do domu, biura. Szerokie zastosowanie - ołówek hb jest przeznaczony do pisania, szkoły, rysowania i szkicowania. Wystarczająca ilość, opakowanie na długopisy z tworzywa sztucznego.
MarkaChedin #ad
ProducentChedin #ad
Wysokość7.87
Długość2.36
Waga0.4
Szerokość0.79
Numer częściSN2204
GwarancjaNo

10. Maped

#ad

3 sztuki, z trzonkiem w różnych pastelowych kolorach, 1 sztuka 3 sztuki, Maped Black Peps Pastel HB ołówki w kolorze czarnym

#ad
Maped #ad - Najpopularniejsze artykuły piśmiennicze firmy Maped są teraz dostępne w modnym pastelowym wzornictwie. Trzy różnokolorowe trzonki: pastelowa róża, fioletowy i niebieski. 3 ołówki hb z gumką do ścierania.
MarkaMaped #ad
ProducentMaped #ad
Wysokość0.3
Długość9.06
Waga0.04
Szerokość2.76
Numer części851719
Model851719
GwarancjaGwarancja ustawowa