Top 10 Schutzkappen Für Stuhlbeine Quadratisch – Zaślepki do mebli

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SAVITA

#ad

6,4 cm, krzesła, silikonowe, sofy, szafy, Silikonowe nakładki na nogi krzeseł, okrągłe ochraniacze na nogi krzeseł, gumowe nóżki meblowe, fortepianu brązowe, stołu, do łóżka

#ad
SAVITA #ad - Szerokie zastosowanie: nasze eksperymenty meblowe nadają się do większości mebli, stoliki komputerowe, krzesła metalowe bistro, krzesła ogrodowe, stołki barowe, stoły jadalne, takich jak nogi łóżka, krzesła kuchenne itp. Proszę potwierdzić rozmiar przed zakupem.

Odpowiedni rozmiar: nóżki z gumowymi meblami biszkoptowymi o średnicy 6, 4 cm, odpowiednie do kwadratowych i okrągłych nóg krzesła, mogą pomieścić większość rozmiarów nóg mebli. Mogą być również używane do pianin Grand Pianos i pionowych fortepianów. Idealny design: te silikonowe nakładki na nogi krzeseł mają pewien stopień elastyczności, a gumowe ochraniacze na nogi zapobiegają zarysowaniom i uszkodzeniom powierzchni podłogi oraz zapobiegają przesuwaniu się mebli lub kół fortepianowych.

Zawartość produktu: otrzymasz 8 sztuk okrągłych silikonowych nakładek na nogi krzeseł o średnicy około 6, 4 cm. Ta ilość może zaspokoić codzienne użytkowanie. Materiał: nasze nakładki na nogi krzeseł wykonane są z miękkiego, który jest lekko elastyczny, trwały i przyjazny dla środowiska, elastycznego i trwałego materiału gumowego, co zapobiega pozostawianiu wszystkich wgnieceń lub nieestetycznych śladów na podłodze.
MarkaSAVITA #ad
ProducentSAVITA #ad
Wysokość1.57
Długość6.69
Szerokość4.72
Numer częściB24102
ModelB24102

2. Enkotrade

#ad

40 x 40 mm, zaślepki, Enkotrade 10 sztuk zatyczek lamelowych do rur czworokątnych, korki, ślizgacze | zatyczki do rur, zaślepki, osłona rury z wysokiej jakości tworzywa sztucznego polietylenowego

#ad
Enkotrade #ad - Z tworzywa sztucznego polietylenu – wysoka jakość – Made in Germany. Zatyczki do rur nadają się do rur o grubości ścianki od 1 do 2, 5 mm. Zastosowanie zatyczek do rur stalowych, aluminiowych rur, krzeseł, stołów i innych mebli, osłon, odpornych na promieniowanie UV; Montaż: do wbijania lub wkładania.10 sztuk zatyczek lamelowych do rury zewnętrznej o średnicy 40 x 40 mm. Umożliwia bezproblemowe przesuwanie mebla i chroni podłogę, przed zadrapaniami i innymi uszkodzeniami.
MarkaEnkotrade #ad
ProducentEnkotrade #ad
Numer częściHU-XI-90

3. DECARETA

#ad

Kwadratowe, z tworzywa sztucznego, do rury kwadratowej, rury czworokątnej, DECARETA 20 sztuk zatyczek do rur 40 x 40 mm, zaślepki lamelowe, czarne

#ad
DECARETA #ad - Dobry materiał: produkt wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego PE, odporny na uderzenia, odporny na wilgoć, mocny i trwały, dobra stabilność. Nakładki na nogi można łatwo wbić w rurę lub włożyć.

Szerokie zastosowanie: zaślepki nadają się do produktów metalowych, stali, krzeseł, balustrad, maszyn, biura, idealne do domu, sof, szaf, drzwi, regałów, stołów, mebli, fabryki itp. Może również skutecznie redukować hałas. Wielowarstwowa konstrukcja: kwadratowe zatyczki z tworzywa sztucznego są wyposażone w 3 warstwy, aby zwiększyć trwałość korków, przedłużyć żywotność mebli lub maszyn. Wielofunkcyjny: użyj nasadek na nóżki do rur kwadratowych, aby umożliwić bezproblemowe przesuwanie mebla i chronić podłogi i meble przed zadrapaniami i innymi uszkodzeniami. Atwy montaż: rozmiar: 40 x 40 mm.
MarkaDECARETA #ad
ProducentDECARETA #ad
Numer częściDECARETA
ModelDECARETA

4. EMFA

#ad

40 x 40, 4 x 4 cm, osłona rury do rury formującej EMFA, czworokątna, rura czworokątna z tworzywa sztucznego, 5 sztuk, Zatyczki lamelowe do rury czworokątnej 40 x 40 mm, szare

#ad
EMFA #ad - Do konstrukcji stalowych, systemów ogrodzeniowych, bez kleju, aluminiowych i z tworzywa sztucznego, urządzeń plac zabaw i innych elementów architektury ogrodowej. Montaż i zastosowanie: Łatwy i niezawodny montaż dzięki trzem lamelom, mebli, urządzeń, maszyn, wystarczy wcisnąć lub wbić.

Wymiary i kolory: zatyczki kwadratowe o wymiarach 40 x 40 mm, 2 do 3, 0 mm, grubość ścianek od 1, kolor szary RAL 7040, sztuka w opakowaniu: 5 . Perfekcyjne wzornictwo: kwadratowe zatyczki zamykające zostały zaprojektowane z najwyższą starannością dla górnej części okładziny czepka, która jest trudna do zarysowania i mieszana z innymi materiałami, z idealnie zaokrąglonymi narożnikami i matową powierzchnią, aby harmonizować strukturalnie i kolorystycznie. Materiał i jakość: wszystkie nasze korki są wykonane z wysokiej jakości polietylenu PE, który jest odporny na odkształcenia, trwałego materiału, promieniowanie UV i różne warunki atmosferyczne.

Korek ułatwia przesuwanie mebli i chroni podłogę przed zadrapaniami. Bezpieczeństwo: zaślepka chroni ostre krawędzie kwadratowych profili, tworzy barierę ochronną, która zapobiega urazom. Korki lamelowe firmy emfA najwyższej jakości, 10 lat gwarancji tylko w oryginalnym opakowaniu. Dalsze wymiary na zdjęciu i w tabeli.
MarkaEMFA #ad
ProducentEMFA #ad
Numer częściQS_40x40GR[5]
Modelsquare tubing cap

5. EMFA

#ad

Tworzywo sztuczne, Korki lamelowe do rury czworokątnej 20 x 20 mm, szare, 2,0 x 2,0 cm, rury czworokątne, osłona rury do rury formowanej,, 10 sztuk, zatyczki do rur 20 x 20, czworokątne, zaślepka

#ad
EMFA #ad - Pozostałe wymiary na zdjęciu i w tabeli. Stosowany do konstrukcji stalowych, aluminiowych i plastikowych profili, systemów ogrodzeniowych, mebli, maszyn, bez kleju, urządzeń do zabaw i innych elementów architektury ogrodowej. Korek ułatwia przesuwanie mebli i chroni podłogę przed zarysowaniami.

Zatyczki lamelowe firmy EMFA w najwyższej jakości. Materiał i jakość: wszystkie nasze zatyczki do rur są wykonane z bardzo wysokiej jakości polietylenu PE, trwałego materiału, który jest odporny na odkształcenia, promieniowanie UV i różne warunki atmosferyczne. Wymiary i kolory: zatyczki kwadratowe o wymiarach 20 x 20 mm, kolor szary RAL 7040, grubość ścianki od 1, 5 mm, 0 do 2, sztuka w opakowaniu: 10 . Montaż i zastosowanie: łatwy i niezawodny montaż możliwy dzięki trzem lamelom, urządzeń, wystarczy wcisnąć lub wbić.

Bezpieczeństwo: zaślepka chroni ostre krawędzie kwadratowych profili, tworzy barierę ochronną, która zapobiega obrażeniom. Doskonałe wzornictwo: kwadratowa zatyczka została zaprojektowana z największą starannością dla górnej części osłony, z idealnie zaokrąglonymi narożnikami i matową powierzchnią, która jest trudna do zarysowania i miesza się z innymi materiałami, aby harmonizować strukturę i kolor.
MarkaEMFA #ad
ProducentEMFA #ad
Numer częściQS_20x20GR[10]
Modelsquare tubing cap

6. WOHNGENIE

#ad

Silikonowe z wytrzymałym filcem – trwałe ochraniacze na nogi krzeseł w różnych rozmiarach S/M/L i zestawy 16/32 szt. nakładki ochronne na nogi, przezroczyste, WOHNGENIE Nakładki na nogi krzeseł

#ad
WOHNGENIE #ad - Wytrzymałość | nowa i innowacyjna technologia łączy w sobie nakładkę ochronną z silikonu z podkładką filcową i tym samym zapewnia wyjątkową trwałość. Boczny filc 360° chroni podłogę w szczególności w przypadku skośnych nóg krzeseł i zapewnia łatwe i ciche przesuwanie krzeseł.

Liczba 16/32 | dzięki naszym różnym rozmiarom zestawu zawsze masz pod ręką odpowiednią liczbę nakładek ochronnych. Ochraniacze na meble można stosować również na łóżkach, kanapach itp. Wystarczy naciągnąć skarpety na krzesło i nałożyć na nogę krzesła. Niemiecka marka | wohngenie to niemieckie przedsiębiorstwo spełniające najwyższe wymagania jakościowe swoich produktów. Wszechstronne - nasze ślizgacze do mebli idealnie nadają się do wszystkich okrągłych nóg krzeseł, stołach, niezależnie od tego, czy są proste czy lekko nachylone.

Gotowe! rozmiar s-l – nakładki na nogi są dostępne w różnych rozmiarach, aby zagwarantować stabilne trzymanie filcowych podkładek pod krzesła. Atwy montaż – nie wymaga narzędzi. Ochraniacze podłogi są dostępne w rozmiarach 16 sztuk 4 krzesła lub 32 sztuki 8 krzeseł. Przed zakupem skarpet na nogi krzesła należy zmierzyć: rozmiar S: ø 14-19 mm, rozmiar M: ø 19-25 mm, rozmiar L: ø 25-37 mm.
MarkaWOHNGENIE #ad
ProducentPaul Johne Vertrieb #ad
Numer częściPJ101
ModelPJ101

7. Lifeswonderful

#ad

Lifeswonderful 16 sztuk – wszystkie rozmiary – kwadratowe wkładki prążkowane zaślepki ochronne do krzeseł stołowych i mebli 25 mm – czarne

#ad
Lifeswonderful #ad - Nadaje się do ścian o grubości od 1, 0 do 3, 0 mm. Kwadratowe, prążkowane nóżki z tworzywa sztucznego dostępne w różnych rozmiarach – aby uniknąć niewygodnych i kosztownych zwrotów, przed złożeniem zamówienia należy dokładnie sprawdzić zdjęcia instrukcyjne i zmierzyć je.

Nadaje się do kwadratowych nóg stołu, krzeseł i mebli z metalu oraz do wszystkich innych drążonych rur czworokątnych z profili skrzynkowych. Rozmiar odnosi się do wymiarów zewnętrznych rury – patrz zdjęcia, które pokazują, jak mierzyć. Opakowanie zawiera 16 sztuk – czarne – pasuje do rury o rozmiarze zewnętrznym 25 mm.
MarkaLifeswonderful #ad
ProducentLifeswonderful #ad
Wysokość0
Długość0
Szerokość0
Numer częściSQ25INS-16
Model25mm Black

8. THATSRAD

#ad

Zaślepki do rur kwadratowych, zaślepki kwadratowe, 40 x 40 mm, zaślepki do rur kwadratowych, THATSRAD 32 sztuki zatyczek do rur, do rur kwadratowych, zaślepki lamelowe

#ad
THATSRAD #ad - Może być stosowany jako akcesoria do ochrony mebli, ale jeśli nie możesz łatwo włożyć zatyczkę do rury, nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi, wyposażenie dodatkowe lub część zamienna. Praktyczne zatyczki do rur do mebli. 32 sztuki zatyczek do rur 40 mm. Atwa instalacja metoda instalacji tej kwadratowej zatyczki z tworzywa sztucznego jest bardzo prosta, wystarczy włożyć kwadratową zatyczkę do rury z tworzywa sztucznego do rury próżniowej lub nogi mebla, możesz prawidłowo wbić wtyczkę bez łamania.

Ten zestaw zatyczek do rur kwadratowych z tworzywa sztucznego zawiera 32 sztuki 40 x 40 mm w jednym opakowaniu. Zapobiegaj ślizganiu się nóg mebli, który jest nie tylko odporny na zużycie i trwały, nie ześlizguje się i nie starzeje się i ma długą żywotność. Wytrzymały materiał pe i antypoślizgowa redukcja szumów. Przed zakupem zaleca się zmierzenie rozmiaru nóżek meblowych. Zatyczki do rur nadają się do rur o średnicy wewnętrznej od 37 mm do 38, 5 mm.

Mebli metalowych lub drewnianych nie musisz się martwić, która zwiększa tarcie między zatyczką rurową a obiektem instalacyjnym, a także skutecznie chroni podłogę i meble przed zadrapaniami lub uszkodzeniami. Ten stoper do rur czworokątnych jest wykonany z trwałego i wysokiej jakości materiału PE, nawet jeśli na zewnątrz pada deszcz lub podłoga wewnątrz jest mokra, ale również ma dobrą wytrzymałość i nie odkształca się łatwo. Trójwarstwowa konstrukcja i ochrona podłogita kwadratowa zatyczka z tworzywa sztucznego ma trójwarstwową konstrukcję, że korek odpadnie, poprawia trwałość kwadratowego korka i mocniej wpasowuje się w nogi.
MarkaTHATSRAD #ad
ProducentTHATSRAD #ad
Numer częściTHATSRAD-01
Model01

9. ERBO

#ad

Antypoślizgowe podkładki, ERBO 8 sztuk skarpet na krzesła, elastyczne skarpety meblowe, filcowe skarpety na nogi krzeseł, dziergane ochraniacze na nogi krzeseł, nakładki na nogi krzeseł, ochrona

#ad
ERBO #ad - Wysokiej jakości materiał dzianinowyochraniacz na nogi krzeseł jest wykonany z włókien poliestrowych o wysokiej gęstości i tkaniny filcowej. Do skarpet meblowych o średnicy od 3 do 5 cmskarpety na krzesła można rozciągać i ręcznie tkane, takich jak okrągłe, nadają się do większości kształtów nóg, kwadratowe i częściowo ukształtowane nogi.

Podwójne dzierganie i zagęszczanie, cięcie ręczne, wysoka elastyczność, wysoka gęstość. Redukcja hałasu i antypoślizgowość nasze skarpety na krzesła mogą chronić meble lub podłogę i zmniejszyć nieprzyjemny hałas podczas ruchu. Są to również dobra dekoracja mebli. Wzornictwo skarpet na krzesła - skarpety meblowe są wykonane z wysokiej jakości okrągłego filcu, skutecznie chronią płytki ceramiczne i inne podłogi, są łatwe do czyszczenia, zapobiegają wilgoci i pleśni w mieszkaniu, aby uniknąć zarysowań dywanu i nóg mebli.

Szerokie spektrum zastosowaniaskarpety meblowe szeroko rozpowszechnione na krzesło, stolik biurowy, biurko, szafkę na akta i inne nogi meblowe. Koniec z brzydkimi zadrapaniami na podłodze, nie musisz się już obawiać przeszkadzających sąsiadów i przypadkowego ześlizgiwania się.
MarkaERBO #ad
ProducentERBO #ad
Numer częściYZBHT01
ModelAOI83

10. PD

#ad

Rur ze stali nierdzewnej, PD® Korki lamelowe 40 x 40 mm do rury czworokątnej – zaślepki czworokątne z tworzywa sztucznego PE – zatyczki do rur do pokrywania rur stalowych, rur aluminiowych i profilu

#ad
PD #ad - Atwe w obsłudze – każda zatyczka jest wyposażona w co najmniej trzy listwy zabezpieczające, aby upewnić się, które dociskają się do wewnętrznej ściany, że korek jest całkowicie bezpieczny i stabilny na rurze. Wysokiej jakości – dzięki naszym zatyczkom lamelowym jesteś zawsze po bezpiecznej stronie, zaufaj wiedzy i doświadczeniu naszej niemieckiej produkcji.

Jeśli nie masz pewności co do rozmiaru, na naszych zdjęciach produktu znajdziesz instrukcję prawidłowego pomiaru. Instalacja jest dziecinnie prosta i możliwa bez użycia narzędzi! Nie musisz się martwić o trwałość lub złe wykonanie. Niezależnie od tego, czy do rur stalowych, aluminiowych lub krzeseł, stołów i innych mebli – wykonują absolutnie niezawodną pracę w każdym obszarze zastosowania. Do wszystkich rur czworokątnych, 5 do 2, lameli i profili o wymiarach 40 x 40 mm i grubości ścianki od 1, 0 mm.

Uniwersalne zastosowanie – nasze zatyczki lamelowe z tworzywa sztucznego można stosować w najróżniejszych obszarach. Niezależnie od tego, deszcz czy śnieg, nasze czworokątne zaślepki bez problemu wytrzymują wszystkie warunki pogodowe! Nakładki z tworzywa sztucznego są wykonane z odpornego na promieniowanie UV i wytrzymałego polietylenu, czy jest to słońce, dzięki czemu idealnie nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
MarkaPD #ad
ProducentPD #ad
Waga0.08
Numer częściLMS-KN001-PE-40x40-4x-0010-FBM
ModelLMS-KN001-PE-40x40-4x-0010-FBM