Top 10 smartwatch Herren 800mah – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Poounur

#ad

Smartwatch dla mężczyzn i kobiet, monitor tętna, wodoszczelność IP68,, monitor snu, 112 trybów sportowych, zegarek fitness z połączeniami Bluetooth, krokomierz, kalorie, ekran dotykowy 1,85 cala

#ad
Poounur #ad - Możesz wykonywać lub odbierać połączenia bezpośrednio z inteligentnego zegarka, nigdy więcej nie przegapisz połączenia lub wiadomości, Messenger, e-mailach Instagram, Twitter, dzięki wyraźnej jakości dźwięku i stabilnemu sygnałowi. Monitorowanie stanu zdrowia i snu w czasie rzeczywistym: zegarek fitness jest wyposażony w najnowszą technologię czujników lC11S, tlen we krwi.

Kolorowy ekran dotykowy 1, które chcesz przesłać i zaprojektować zegarek fitness, 85 cala i niestandardowy cyferblat: smartwatch z kolorowym ekranem Full Touch HD i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i doskonałe wrażenia wizualne. Ponadto skutecznie monitoruje jakość snu i zapewnia kompleksową analizę jakości snu, aby pomóc w rozwoju zdrowszego stylu życia. Smartwatch starannie zaprojektował dla Ciebie wybór 200+ pięknych cyferblatów, a także możesz dostosować swoje modne cyferblaty. Różne tryby sportowe pomagają lepiej zrozumieć poszczególne wartości aktywności i dzięki temu Twoje jednostki treningowe były bardziej efektywne.

112 trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten zegarek sportowy oferuje ponad 100 trybów sportowych wewnątrz i na zewnątrz, piłka nożna i wiele innych, w tym chodzenie, koszykówka, aby zaspokoić potrzeby większości entuzjastów sportu.7 dni użytkowania przy czasie ładowania wynoszącym 2 godziny i 30 dni w trybie czuwania. Pobierz aplikację "glory Fit" i skorzystaj z innych funkcji po zsynchronizowaniu bransoletki fitness ze smartfonem. Możesz wybrać dowolne zdjęcie, który należy tylko do Ciebie.
MarkaPoounur #ad
ProducentPoounur #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.02
Szerokość0.39
Numer częściY6
ModelY6
GwarancjaNie ma powodu do zwrotu lub wymiany w ciągu 30 dni i zapewnienia obsługi klienta w ciągu 180 dni.

2. RUIMEN

#ad

Monitorem snu, pulsometrem, krokomierzem, zegarkiem, multitrybami, smartwatch dla kobiet i mężczyzn, RUIMEN Smartwatch z funkcją telefonu, zegarek fitness z monitorowaniem SpO2, ekran dotykowy HD

#ad
RUIMEN #ad - Wskazówka: nie można odpowiedzieć na wiadomość. Istnieje wiele tarcz i wzorów cyferblatów DIY. Nasz smartwatch spełnia również standardy wodoszczelności IP68, że można go nosić bez obaw podczas pływania, ale nie należy nurkować z zegarkiem.

100 trybów sportowych i wodoszczelność ip68 - zegarek fitness ma standardowo 20 trybów sportowych, co oznacza, możesz wybrać w aplikacji nowy tryb sportowy i przenieść go na zegarek. Możesz również wybrać swój ulubiony obraz w aplikacji, aby dopasować cyferblat tak, aby pokazać swoją wyjątkową osobowość. Konstrukcja o dużej pojemności i niskim zużyciu energii zapewnia dłuższą żywotność. Obejrzyj swoją analizę danych fitness, aby osiągnąć lepsze wyniki treningu. Bt5.

0 zapewnia szybsze i bardziej stabilne połączenie, współczynnik rozdzielczości 280 x 240 zapewnia doskonałą jakość obrazu. Ponadto zestaw zawiera kabel do ładowania i instrukcję obsługi w 5 językach niemiecki, francuski, włoski, angielski, hiszpański. Smart watch wykorzystuje wydajne optyczne czujniki sportowe, sen i cykl fizjologiczny. Inne praktyczne funkcje - cyfrowy zegarek sportowy jest kompatybilny z większością smartfonów z systemem ios 9. 0 i android 6. 0
MarkaRUIMEN #ad
ProducentRUIMEN #ad
Wysokość0.43
Długość9.96
Waga0.22
Szerokość1.54
Gwarancja2 lata gwarancji

3. MISIRUN

#ad

Z funkcją telefonu, zegarek fitness z pulsometrem, MISIRUN Smartwatch Ultra dla mężczyzn i kobiet, okrągły wyświetlacz HD 1,52", krokomierzem, 120+ trybów sportowych, wodoszczelny, monitorem snu

#ad
MISIRUN #ad - Okrągły wyświetlacz hd o przekątnej 1, 52" i indywidualne cyferblaty: smartwatch z większym ekranem o przekątnej 1, 52 cala i rozdzielczością 360 x 360 zapewnia doskonałą jakość obrazu. Dzięki temu zegarkowi sportowemu możesz lepiej zrozumieć swoją aktywność.

Smartwatch może precyzyjnie rejestrować stan snu i analizować jakość snu. Nie obsługuje karty SIM. Kompatybilny z systemem Android 5. 0 lub nowszym iOS 9. 0 lub nowszym. Dzięki temu uzyskasz lepszy wgląd w stan snu i jakość snu. Wiele funkcji i wszechstronna kompatybilność: smartwatche oferują liczne funkcje, sterowanie zdjęciami, informacje o pogodzie, nagrywanie ruchu i inne funkcje, odtwarzanie muzyki, asystent głosowy AI, kobiecy cykl menstruacyjny, sterowanie muzyką, dodawanie kontaktów, w tym powiadomienia o wiadomościach, aby sprostać Twoim codziennym potrzebom.

Ponadto można słuchać muzyki za pomocą smartwatcha. 120+ trybów sportowych i asystent sportowy: zegarek sportowy misirun fitness może mierzyć krokomierz, może objąć różne dyscypliny sportowe, takie jak jazda na rowerze, tenis, odległość i obliczanie kalorii, bieganie i wiele innych. Możesz nawet dostosować cyferblat i ustawić swoje ulubione zdjęcie z albumu fotograficznego telefonu jako tapetę. Do wyboru jest wiele cyferblatów "Da Fit".
MarkaMISIRUN #ad
Producentshenzhenshizhisuixingdianzikejiyouxiangongsi #ad
Wysokość0.47
Długość2.05
Szerokość1.95
ModelGT88

4. SIEMORL

#ad

Zegarek fitness z 126 trybami sportowymi, pulsometrem, smartwatch dla mężczyzn 1,43" wyświetlacz AMOLED, krokomierzem, SIEMORL Smartwatch z funkcją telefonu, monitorem snu, wodoszczelność IP68,

#ad
SIEMORL #ad - Możesz również dostosować cyferblat zegarka zgodnie z własnymi preferencjami i w ten sposób wyrazić swój wyjątkowy styl. Wielofunkcyjna i długa żywotność bateriikompatybilny z systemem android 4. 4 lub nowszym, takich jak monitorowanie hałasu, stoper, obsługuje Bluetooth 5.

0126 trybów sportowych i wodoszczelność ip68 ten zegarek fitness obsługuje 126 trybów sportowych, odległość, takich jak chodzenie, bieganie, dzięki czemu można wizualnie wyświetlać na smartwatchu dane sportowe kroki, krykiet i piłka nożna, jazda na rowerze, kalorie itd. Kompleksowy monitoring zdrowia dzięki czujnikom optycznym smartwatch monitoruje tętno w czasie rzeczywistym. Zegarek posiada certyfikat wodoszczelności IP68 i może być noszony podczas mycia rąk lub w deszczu.

7/24-godzinna obsługa klienta, a nie jako dane medyczne. Ponadto automatycznie rozpoznaje Twój sen i analizuje jakość snu, w tym głęboki i lekki sen. Nie zaleca się jednak używania ich w gorącej wodzie lub słonej wodzie. Ponadto zegarek wibruje, gdy twój telefon otrzyma wiadomość lub powiadomienie z aplikacji Facebook, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ważnych aktualizacji. Ten smartwatch oferuje wiele przydatnych funkcji, budzik, prognoza pogody, iOS 8.
MarkaSIEMORL #ad
ProducentSIEMORL #ad
Wysokość1.57
Długość2.36
Waga0
Szerokość0.79
Numer częściST19
ModelST19-FM
Gwarancja2

5. Amazfit

#ad

Precyzyjne śledzenie GPS dla mężczyzn i, 150 trybów sportowych, Amazfit GTR 4 Smartwatch z połączeniami przez Bluetooth i pamięcią muzyki, Alexa, wyświetlacz AMOLED 1,43", czas pracy baterii 14 dni

#ad
Amazfit #ad - Smartwatch gtr 4 rozpoznaje również częstotliwość oddychania i szybko mierzy i oceni te 4 ważne wskaźniki zdrowia za pomocą jednego dotknięcia. Nowy tryb oszczędzania baterii zegarka umożliwia nawet dalsze korzystanie z funkcji, takich jak tryby sportowe, pomiar danych zdrowotnych i innych, jednocześnie oszczędzając energię. Silne i precyzyjne śledzenie gps dzięki wiodącej w branży dwupasmowej technologii anteny GPS, możesz cieszyć się pozycjonowaniem, czy wędrujesz po ścieżce zdrzewanej, niezależnie od tego, czy jeździsz rowerem przez zatłoczone centrum miasta, na które nie ma wpływu zakłócenia otoczenia i wielorazowe drogi.

Inteligentne rozpoznawanie ćwiczeń siłowych zegarek fitness amazfit gtr 4 może automatycznie rozpoznawać ruchy i liczyć powtórzenia kilkudziesięciu ćwiczeń siłowych, i jak długo je trenowałeś, z których wiele ma dostosowywane warianty w aplikacji Zepp oraz śledzi czas odpoczynku między zestawami. Atwe zarządzanie zdrowiem przez całą dobę korzystaj z niezawodnego i precyzyjnego monitorowania tętna, nasycenia tlenem we krwi i poziomu stresu 24/7.

Duży wyświetlacz hd amoled o przekątnej 1, a wyświetlacz amoled jest wyposażony w powłokę zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców, 43 cala Smartwatch Amazfit GTR 4 to pierwszy w branży smartwatch z technologią ochrony przed oślepieniem na szklanej ramce, dzięki czemu Twój zegarek wygląda nieskazitelnie. Akumulator zegarka sportowego amazfit GTR 4 jest gotowy do użycia i ma wartość nominalną 475 mAh. Ultralekki czas pracy baterii 14 dni osiągnij swoje cele zawodowe i treningowe do 2 tygodni w jednym kawałku. Po treningu aplikacja zepp pokaże ci grupę mięśni, którą trenowałeś, aby pomóc Ci utrzymać efektywny trening.
MarkaAmazfit #ad
ProducentAmazfit #ad
Wysokość1.81
Długość1.81
Szerokość0.42
Numer częściSB 12
ModelA2166
Gwarancja12 Miesięcy

6. LIGE

#ad

Zegarek fitness z pulsometrem, krokomierzem, 100 trybów sportowych, monitorem snu SpO2, LIGE Męski smartwatch wojskowy z funkcją telefonu, ekran dotykowy HD o przekątnej 1,39", wodoszczelność 5ATM,

#ad
LIGE #ad - Ponadto można dostosować i wymieniać cyferblat zgodnie z własnymi preferencjami i stylem, dzięki czemu smartwatch stanie się rozszerzeniem Twojej osobowości, odzwierciedlając Twój gust i indywidualność. Dane dotyczące zdrowia można przeglądać w aplikacji Fitcloudpro.

Kompatybilność z bluetooth i obsługa klienta: ten męski smartwatch jest kompatybilny z ios 9. 0 lub nowszym ze smartfonami apple oraz z systemem Android 6. 0 lub nowszym dla smartfonów z systemem Android, podczas której zapewnimy wsparcie i konserwację, co obejmuje większość marek dostępnych na rynku. Nie należy nosić zegarka podczas kąpieli lub pływania. Ten smartwatch męski to absolutnie inteligentny asystent w Twoim życiu. Umożliwia monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym, wyznaczanie celów zdrowotnych i poprawę stylu życia, a tym samym podniesienie jakości życia.

Dzięki wodoodporności ip67 smartwatch spełnia codzienne wymagania dotyczące wodoodporności, jazdę na rowerze czy wspinaczkę, możesz znaleźć odpowiedni tryb sportowy. Dzięki tej funkcji można dostosować zegarek do własnych preferencji. Całodniowe monitorowanie zdrowia: ta funkcja śledzi kompleksowo stan zdrowia, w tym dane dotyczące tętna, jakości snu, SpO2 i spalonych kalorii. Wskazówka: smartwatch nie obsługuje wiadomości do wysłania.
MarkaLIGE #ad
ProducentLIGE #ad
Wysokość0.55
Długość10.63
Waga0.44
Szerokość1.89
ModelBW1846-BS

7. LIGE

#ad

Tracker fitness, kompatybilny, wodoszczelny, 380 mAh, 123 tryby sportowe, Smartwatch męski z funkcją telefonu, zegarek sportowy, ekran dotykowy 1,95 cala, długi akumulator 5 ATM, ciśnienie krwi/tętno

#ad
LIGE #ad - 1, dzięki czemu można wyraźnie widzieć cyferblat na zewnątrz również w świetle dziennym, jak szybki czas reakcji, doskonałe efekty wyświetlania i mniejsze zużycie energii, samo oświetlenie, 95" ekran dotykowy AMOLED Always on Display - ten wytrzymały męski smartwatch jest wyposażony w ekran Amoled Screen rozdzielczość ekranu 410 x 502.

Ekran tego smartwatcha oferuje takie zalety, bogatsze i żywe odwzorowanie kolorów, a tym samym uzyskać lepsze wrażenia z użytkowania. Ten męski smartwatch umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń bezpośrednio z nadgarstka dzięki zintegrowanej klawiaturze, asystentom głosowym i liście kontaktów. Kompatybilny ze smartfonami z systemem Android 4. 4, ios 8. 0 i nowszym. Trwały akumulator 380 mah – ten męski smartwatch jest wyposażony w wytrzymały akumulator 380 mah, który zapewnia wyjątkową wydajność i gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez cały dzień.

Przesuwanie powiadomień 7/24ten duży męski smartwatch posiada wbudowane urządzenie wibracyjne, linki, twittera, instagrama, kakao talk, gmail itp. Jeśli po otrzymaniu tego męskiego smartwatcha LIGE zauważysz brakujące akcesoria, problemy z jakością lub obsługą, jak to możliwe. Zrób to sam" i 218+ cyferblatów - ponad 100 stylowych zegarków do wyboru ten delikatny smartwatch umożliwia dopasowanie cyferblatu do ubrania. Zapewnia również możliwość tworzenia własnych cyferblatów z własnymi zdjęciami.
MarkaLIGE #ad
ProducentLIGE #ad
Wysokość0.51
Długość10.24
Waga0.11
Szerokość1.81
Numer częściDF-DE-SML17-B-WYF
ModelDF-DE-SML17-B-WYF
Gwarancja12 Miesięcy

8. xinwld

#ad

1,85 cala, zegarek męski z pulsometrem, zegarek fitness, Smartwatch męski z funkcją telefonu, wojskowy tracker fitness,, wodoszczelność IP68, krokomierzem, 113 trybów sportowych, monitorem snu

#ad
xinwld #ad - Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Dane służą wyłącznie do celów informacyjnych, a nie do użytku medycznego. Duży ekran o przekątnej 1, 85 cala i cyferblaty diy: smartwatch składa się z unikalnego połączenia materiału kompozytowego i metalowej obudowy zapewnia trwałość i niską wagę zegarka.

Zegarek sportowy posiada również wiele przydatnych funkcji do codziennego użytku, wyszukiwanie telefonu komórkowego i wiele innych. Akumulator o dużej pojemności i wielu funkcjach: męski zegarek fitness jest wyposażony w akumulator 280 mah, stoper, w tym sterowanie muzyką, trening oddechowy, budzik, przypomnienie o siedzeniu, prognozę pogody, ustawienie jasności, sterowanie kamerą, który może być używany do 7 dni po 2-godzinnym naładowaniu i zapewnia 30 dni czuwania. Wodoszczelność ip68, bieganie, niezależnie od tego, piłka nożna i wiele innych, w tym chodzenie, czy nadaje się do uprawiania sportu lub przygód, odporna na uderzenia, skakanie, to Twój niezawodny partner.113 trybów sportowych i wodoszczelność ip68: fitness tracker oferuje ponad 100 trybów sportowych wewnątrz i na zewnątrz, koszykówka, antymagnetyczna, jazda na rowerze, aby sprostać potrzebom większości entuzjastów sportu.

Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: połącz swój zegarek z telefonem komórkowym przez bluetooth, dzięki wyraźnej jakości dźwięku i stabilnemu sygnałowi. Aplikacja gloryfit oferuje również ponad 200 spersonalizowanych tał tarczowych do wyboru online, aby dostosować swój spersonalizowany cyferblat. Ekran dotykowy hd o przekątnej 1, można również tworzyć zdjęcia DIY, 85" z pełnokolorowym wyświetlaczem, który zapewnia lepsze wrażenia wizualne i obsługi.
Markaxinwld #ad
Producentxinwld #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0
Szerokość4.33
Numer częściH30
ModelH30
GwarancjaWymiana lub zwrot z dowolnego powodu w ciągu 30 dni i obsługa klienta w ciągu 180 dni.

9. LIGE

#ad

LIGE Wojskowy smartwatch męski przypomnienie o połączeniach, zegarek fitness Smart Watch do, wytrzymały smartwatch outdoorowy o przekątnej 1,39", z monitorowaniem tętna, 100+ trybów sportowych

#ad
LIGE #ad - Wydajna komunikacja, twitter, sms, instagram, aby zapewnić jakość rozmów telefonicznych. Ponadto ten smartwatch dla mężczyzn jest wyposażony w szereg praktycznych funkcji, wielojęzyczność, sterowanie muzyką, przypomnienie o wodzie siedzącej i pitnej, ale również tętno, regulacja jasności itp. Są przesyłane jednym kliknięciem do smartwatcha, dzięki czemu możesz szybciej wyświetlać przychodzące połączenia i wiadomości.

Jeśli często wybierasz się na aktywności na świeżym powietrzu, mgiełka solna, ten wojskowy zegarek fitness bez wątpienia stanie się Twoim niezawodnym towarzyszem. Wiczenia te pomogą ci trenować wydajniej i bardziej naukowo, piłka nożna itd. Standard wojskowy i wodoszczelność do 5atm - dzięki specjalnemu materiałowi kompozytowemu i wytrzymałej metalowej obudowie nasz wojskowy smartwatch przeszedł dziesiątki standardowych testów, niskie ciśnienie na dużych wysokościach, takich jak temperatura, pyłoszczelność, zanieczyszczenie cieczą itd. Kompleksowe i praktyczne w codziennym życiu.

123 tryby sportowemęski smartwatch wojskowy spełnia twoje codzienne potrzeby treningowe dzięki 123 trybom sportowym, takim jak bieganie, jazda konna, jazda na nartach, odległość, koszykówka, chodzenie, wspinaczka, spalone kalorie itd. Wiadomości odbierane z telefonu komórkowego Facebook, natychmiastowy kontaktWojskowy smartwatch jest wyposażony w wysokiej jakości głośnik oraz mikrofon, WhatsApp itd. 24 miesiące gwarancji i kompatybilne urządzeniaoferujemy 24-miesięczną gwarancję bezpłatnej wymiany, naprawy itp. Dzięki czemu możesz kupić bez ryzyka! Ten wojskowy smartwatch dla mężczyzn jest kompatybilny z systemem Android 6.
MarkaLIGE #ad
ProducentLIGE #ad
Waga0.57
Numer częściLG1846-A
ModelLG1846-A
Gwarancja24-miesięczny serwis gwarancyjny

10. SUNKTA

#ad

SUNKTA Smartwatch męski z funkcją telefonu, 1,43 cala, 129 trybów sportowych, monitorowanie tętna, wojskowy smartwatch z wyświetlaczem AMOLED, wodoszczelność IP68, SpO2 do systemu Android i iOS,

#ad
SUNKTA #ad - Jest to podwyższenie koloru, która nadaje nadgarstkowi szczyptę wyjątkowego futuryzmu. Pozostań w kontakcie z powiadomieniami SMS i aplikacjami z WhatsApp, Facebooka, Twittera i innych. Są dobrze czytelne nawet w bezpośrednim świetle słonecznym i oferują imponującą rozdzielczość 466 x 466, takich jak pogoda i czas.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zegarka smartwatcha, nie wahaj się z nami skontaktować. Wyświetlacz always-on umożliwia ciągłe wyświetlanie informacji, 43 calaSmartwatche SUNKTA z wyświetlaczami AMOLED mają wiele zalet. 123 tryby sportowe i wodoszczelność ip68 - ten smartwatch oferuje 123 tryby sportowe, dzięki czemu można monitorować postępy i wydajność. Obsługuje system Android 4. 4, zwrot lub wymiana akcesoriów. Wszystkie dane można bezproblemowo zsynchronizować z telefonem, aby umożliwić Ci przeglądanie i zapisanie zmian fizycznych w dowolnym momencie. Wielofunkcyjny i bateria 400 mahmęski zegarek posiada wiele funkcji, takich jak obsługa wielu języków, sterowanie aparatem itp.

Wyprodukowany ze stopu tytanu tc4 monocoque DualMetallGehäuse ten smartwatch jest nie tylko lekki i wygodny, rewolucja modowa, ale również wyjątkowo odporny na uderzenia. Rozmowy telefoniczne i inteligentne powiadomieniasmartwatch męski umożliwia połączenia przez bluetooth przez mikrofon i wysokiej jakości głośnik. Kompleksowy monitoring zdrowiainteligentny zegarek działa jako monitor zdrowia na nadgarstku i monitoruje tętno przez 24 godziny, ciśnienie krwi i nasycenie tlenem we krwi.
MarkaSUNKTA #ad
ProducentSUNKTA #ad
Wysokość0.91
Długość5.91
Waga0.4
Szerokość2.95
Numer części3457486031
Model3457486031