Top 10 Smartwatch Teenager Mädchen – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Donerton

#ad

1,85", do, Donerton Smartwatch damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, 112 + trybami sportowymi, krokomierzem, zegarek fitness z monitorem snu, wodoszczelność IP68, zegarek sportowy

#ad
Donerton #ad - Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe.

Uwaga: 1. Ekran dotykowy 1, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch t50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem hd i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne. Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Po połączeniu z telefonem przez Bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z damskiego zegarka. Możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, aby pokazać swój osobisty styl. Zegarki damskie mają do wyboru ponad 200+ unikalnych cyferblatów online. Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, stoper, które są praktyczne do codziennego użytku.

Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę. Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50GP

2. IOWODO

#ad

Trackerem fitness, monitorem snu, do połączeń z systemem, różowy, monitorem tętna, zegarek fitness, zegarek sportowy z krokomierzem, wodoszczelny, IOWODO Smartwatch damski męski 1,85 cala, Bluetooth

#ad
IOWODO #ad - Smartwatch obsługuje również powiadomienia w czasie rzeczywistym Facebook, Twitter, połącz zegarek z telefonem za pomocą Bluetooth, WhatsApp, Snapchat itd. Skype, instagram, wszystkie powiadomienia są wyświetlane na Twoim nadgarstku. Połączenia i powiadomienia o wiadomościach - smartwatch przyjmuje wersję ble 5. 0, możesz wykonywać lub odbierać połączenia bezpośrednio z zegarka.

Duży ekran o przekątnej 1, który zapewnia lepsze wrażenia podczas oglądania i obsługi. System monitorowania zdrowia smartwatch monitoruje fizyczne wskaźniki zdrowia i przeprowadza 24-godzinne monitorowanie tętna, monitorowanie tlenu we krwi. Zapis danych podczas treningu, w tym tętno, wspinaczka górska, czas trwania treningu, jazda na rowerze, towarzyszy. Ten sportowy smartwatch oferuje wiele praktycznych funkcji do codziennego użytku, przypomnienie o siedzeniu, sterowanie muzyką, takich jak przypomnienie o połączeniach, Samsungiem, prognoza pogody, śledzenie okresu żeńskiego, cztery małe gry i wiele innych.

Smartwatch 100 trybów sportowych - zegarek fitness obsługuje ponad 100 trybów sportowych, takich jak bieganie, liczba kroków, joga itd. Smartwatch obsługuje tryb pływania, rysuje czas pływania. Smartwatch oferuje ponad 100 cyferblatów online do wyboru, 85", 85 cala i niestandardowe cyferblaty - smartwatch dla kobiet i mężczyzn jest wyposażony w ekran TFT HD o przekątnej 1, a także poprzez dostosowanie zdjęć można stworzyć unikalny cyferblat. Można również zsynchronizować lokalne warunki pogodowe przez dwa dni w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można je wyświetlić.
MarkaIOWODO #ad
ProducentIOWODO #ad
Wysokość0.71
Długość7.17
Szerokość3.39

3. Cloudpoem

#ad

Gry Spo2, IP68, monitorem snu, dla dzieci, Cloudpoem Smartwatch dla dzieci, zegarek z pulsometrem, tracker, fitness, krokomierz, wodoszczelny, dla dziewcząt i chłopców

#ad
Cloudpoem #ad - Smartwatch automatycznie monitoruje nawyki snu Twojego dziecka i zapewnia czas snu, głębokie i lekkie godziny snu oraz czas budzenia. Wystarczająca ilość snu jest kluczowym elementem zdrowego stylu życia, szczególnie dla dzieci w wieku szkolnym. Ten smartwatch dla dzieci został zaprojektowany z paskiem tpu do akcji w górę, nie musi być połączony ze smartfonem, 4 cala zapewnia doskonałą jakość obrazu HD.

Pomysły na prezent urodzinowy - jeśli chcesz rozwinąć dobre nawyki pracy i odpoczynku oraz koncepcję zarządzania czasem swojego dziecka, nie przegap tego małego zegarka. Następnie twoje dzieci będą działać bez Twojej opieki. Wszystkie funkcje są zintegrowane z zegarkiem dziecięcym i bardzo łatwe w obsłudze dla dzieci. Zegarek dziecięcy nie posiada funkcji połączeń telefonicznych, w dół i dookoła. Ten zegarek dla dziewczynek nadaje się idealnie jako zabawka edukacyjna dla Twojego dziecka i jest idealnym prezentem zabawkowym dla dzieci w wieku 6-8, 5-7 i 8-10 lat! Nadaje się na prezenty urodzinowe na Boże Narodzenie, Nowy Rok i inne święta.

Ustaw budzik, WhatsApp i media społecznościowe. Może również odbierać powiadomienia o połączeniach telefonicznych, np. Obsługuje 9 trybów aktywności: chodzenie w pomieszczeniach/na zewnątrz, pokonaną odległość i zużycie kalorii przez dzieci i lepiej zapisuje wszystkie dane treningowe, koszykówka, jazda na rowerze, bieganie wewnątrz i na zewnątrz, piłka nożna i badminton. Przyjazne przypomnienie - rodzice mogą ustawić w aplikacji kilka przypomnień, sms, aby obudzić dzieci rano delikatnymi wibracjami.
MarkaCloudpoem #ad
ProducentCloudpoem #ad
Wysokość0.51
Długość9.45
Waga0.22
Szerokość1.69
Numer części3457446031

4. Cloudpoem

#ad

Zegarek z pulsometrem, wodoszczelny, dla dzieci, IP68, monitorem snu, gry Spo2, tracker, Cloudpoem Smartwatch dla dzieci, fitness, dla dziewcząt i chłopców, krokomierz

#ad
Cloudpoem #ad - Następnie twoje dzieci będą działać bez Twojej opieki. Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1, aby działać. Przyjazne przypomnienie - rodzice mogą ustawić w aplikacji kilka przypomnień, aby obudzić dzieci rano delikatnymi wibracjami. Może również odbierać powiadomienia o połączeniach telefonicznych, np.

Postępy w treningu można łatwo zobaczyć bezpośrednio z aplikacji "InxFit". Ledzenie aktywności przez cały dzień - automatycznie śledzi kroki, pokonaną odległość i zużycie kalorii przez dzieci i lepiej zapisuje wszystkie dane treningowe, taniec, jazda na rowerze, aby pomóc dzieciom w osiągnięciu ich celów. Zegarek dziecięcy nie posiada funkcji połączeń telefonicznych, nie musi być połączony ze smartfonem, w dół i dookoła. Pomaga to dzieciom rozwijać nawyki snu dzięki technologii. Wystarczająca ilość snu jest kluczowym elementem zdrowego stylu życia, szczególnie dla dzieci w wieku szkolnym.

Ten zegarek dla dziewczynek nadaje się idealnie jako zabawka edukacyjna dla Twojego dziecka i jest idealnym prezentem zabawkowym dla dzieci w wieku 6-8, 5-7 i 8-10 lat! Nadaje się na prezenty urodzinowe na Boże Narodzenie, Nowy Rok i inne święta. Smartwatch automatycznie monitoruje nawyki snu Twojego dziecka i zapewnia czas snu, głębokie i lekkie godziny snu oraz czas budzenia. Przypomnienie o piciu wody, przypomnienie o ruchu itd. Ustaw budzik, sms, WhatsApp i media społecznościowe.
MarkaCloudpoem #ad
ProducentCloudpoem #ad
Wysokość0.51
Długość9.45
Szerokość1.69
Numer części3457446031

5. HUAWEI

#ad

Kompatybilny z systemem Android i iOS, ultrapłaska konstrukcja, niemiecka wersja, 2 tygodnie pracy baterii, HUAWEI Band 8 Smartwatch, monitor zdrowia i fitnessu, Sakura Pink, śledzenie snu

#ad
HUAWEI #ad - Naukowo uzasadnione śledzenie snusystem huawei trusleep 3. 0 śledzi każdą sekundę snu i jednocześnie dostarcza Ci narzędzia i wskazówki dotyczące spokojnego snu – noc po nocy. Zwiększa twoją kondycję100 trybów sportowych do wyboru. Ultrapłaska konstrukcjawyświetlacz amoled bez obramowania i płaska konstrukcja.

Po całkowitym naładowaniu akumulator zapewnia czas pracy do 14 dni lub 9 dni w przypadku typowego użytkowania. Dzięki szybkiemu ładowaniu zaledwie 5 minut akumulator zapewnia cały czas pracy przez 2 dni. Pasek huawei band 8 zapewnia ci czystą elegancję, która nie jest tylko powierzchowna – nawet jeśli prawie nie czujesz jej na nadgarstku. Szybkie ładowanie, długi czas pracy bateriihuawei band 8 jest w pełni naładowany w zaledwie 45 minut – czyli o 30% szybciej.

Technologie tru seriesdzięki inteligentnym funkcjom huawei truseen 5. 0 taśma automatycznie rejestruje wartość SpO2 i natychmiast powiadomi Cię, gdy spadnie poniżej idealnego poziomu, dzięki czemu możesz szybko odzyskać zdrowie. Huawei band 8 potrafi nawet rozróżnić bieganie i chodzenie, rozpoznaje cztery najważniejsze techniki pływania oraz rejestruje tętno podczas pływania w czasie rzeczywistym.
MarkaHUAWEI #ad
ProducentHUAWEI #ad
Waga0.04
Numer części55020ANQ
Model55020ANQ
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

6. RUIMEN

#ad

Ekran dotykowy HD, krokomierzem, zegarek fitness z monitorowaniem SpO2, RUIMEN Smartwatch z funkcją telefonu, smartwatch dla kobiet i mężczyzn, multitrybami, pulsometrem, monitorem snu, zegarkiem

#ad
RUIMEN #ad - Smart watch wykorzystuje wydajne optyczne czujniki sportowe, które monitorują fizyczne wskaźniki zdrowia i wykonuje 24-godzinne monitorowanie tętna. Wskazówka: nie można odpowiedzieć na wiadomość. 100 trybów sportowych i wodoszczelność ip68 - zegarek fitness ma standardowo 20 trybów sportowych, możesz wybrać w aplikacji nowy tryb sportowy i przenieść go na zegarek.

Twoje zadowolenie jest naszą pełną motywacją. Miękka i wygodna bransoletka zastępcza - dodatkowa miękka i wygodna bransoletka zastępcza znajduje się w opakowaniu jako prezent, włoski, angielski, francuski, dzięki czemu nie musisz kupować dodatkowej bransoletki. Obsługuje powiadomienia o wiadomościach wiadomości, Facebook, wybieranie i przypomnienie o połączeniach telefonicznych - wbudowany głośnik, Instagram, Wechat itd.

Nie obsługuje wkładania karty SIM. Odbieranie połączeń, możesz wykonywać połączenia lub odbierać przez zegarek po połączeniu z bluetooth. Lepsza wydajność - ten smartwatch bluetooth z pełnym ekranem dotykowym zapewnia lepsze wrażenia podczas użytkowania. Połącz zegarek z aplikacją, dystans, które pomogą Ci lepiej zrozumieć stan zdrowia. Może monitorować poziom tlenu we krwi, sen i cykl fizjologiczny.
MarkaRUIMEN #ad
ProducentRUIMEN #ad
Wysokość0.43
Długość9.96
Waga0.22
Szerokość1.54
Gwarancja2 lata gwarancji

7. RUIMEN

#ad

Pulsometr, zegarek fitness z monitorowaniem SpO2, smartwatch dla kobiet i mężczyzn, zegarek, RUIMEN Smartwatch z funkcją telefonu, wiele trybów treningowych, krokomierz, monitor snu, ekran dotykowy HD

#ad
RUIMEN #ad - Miękka i wygodna bransoletka zastępcza - dodatkowa miękka i wygodna bransoletka zastępcza znajduje się w opakowaniu jako prezent, francuski, angielski, dzięki czemu nie musisz kupować dodatkowej bransoletki. Zdrowy partner na nadgarstku - zegarek fitness rejestruje codzienne kroki, dystans, które monitorują fizyczne wskaźniki zdrowia i wykonuje 24-godzinne monitorowanie tętna.

Istnieje wiele tarcz i wzorów cyferblatów DIY. Bt5. 0 zapewnia szybsze i bardziej stabilne połączenie, współczynnik rozdzielczości 280 x 240 zapewnia doskonałą jakość obrazu. Wskazówka: nie można odpowiedzieć na wiadomość. Ponadto zestaw zawiera kabel do ładowania i instrukcję obsługi w 5 językach niemiecki, włoski, hiszpański. Nie przegapisz żadnych ważnych połączeń podczas treningu, biegania. Może monitorować poziom tlenu we krwi, aby sprawdzić dane dotyczące monitorowania ciała, sen i cykl fizjologiczny.

Lepsza wydajność - ten smartwatch bluetooth z pełnym ekranem dotykowym zapewnia lepsze wrażenia podczas użytkowania. Nie obsługuje wkładania karty SIM. 100 trybów sportowych i wodoszczelność ip68 - zegarek fitness ma standardowo 20 trybów sportowych, możesz wybrać w aplikacji nowy tryb sportowy i przenieść go na zegarek. Możesz również wybrać swój ulubiony obraz w aplikacji, aby dopasować cyferblat tak, aby pokazać swoją wyjątkową osobowość.
MarkaRUIMEN #ad
ProducentRUIMEN #ad
Wysokość0.43
Długość9.96
Szerokość1.54

8. RUIMEN

#ad

Ekran dotykowy HD, smartwatch dla kobiet i mężczyzn, RUIMEN Smartwatch z funkcją telefonu, pulsometrem, zegarkiem, krokomierzem, multitrybami, monitorem snu, zegarek fitness z monitorowaniem SpO2

#ad
RUIMEN #ad - Ponadto zestaw zawiera kabel do ładowania i instrukcję obsługi w 5 językach niemiecki, angielski, włoski, hiszpański. Możesz również wybrać swój ulubiony obraz w aplikacji, aby pokazać swoją wyjątkową osobowość. Nie przegapisz żadnych ważnych połączeń podczas treningu, Instagram, wybieranie i przypomnienie o połączeniach telefonicznych - wbudowany głośnik, jazdy na rowerze, biegania.

Odbieranie połączeń, twitter, facebook, możesz wykonywać połączenia lub odbierać przez zegarek po połączeniu z bluetooth. Wskazówka: nie można odpowiedzieć na wiadomość. Konstrukcja o dużej pojemności i niskim zużyciu energii zapewnia dłuższą żywotność. Zdrowy partner na nadgarstku - zegarek fitness rejestruje codzienne kroki, dystans, które monitorują fizyczne wskaźniki zdrowia i wykonuje 24-godzinne monitorowanie tętna. Obejrzyj swoją analizę danych fitness, co oznacza, aby osiągnąć lepsze wyniki treningu.

Może również służyć jako asystent: sterowanie muzyką i aparatem, budzik, latarka, stoper, przypomnienie o ruchu, znajdowanie telefonu, przypomnienie o wodzie pitnej, wyświetlanie pogody, zapewnia więcej inteligentnych doświadczeń. Nie obsługuje wkładania karty SIM. Połącz zegarek z aplikacją, spalone kalorie. 100 trybów sportowych i wodoszczelność ip68 - zegarek fitness ma standardowo 20 trybów sportowych, że można go nosić bez obaw podczas pływania, możesz wybrać w aplikacji nowy tryb sportowy i przenieść go na zegarek.
MarkaRUIMEN #ad
ProducentRUIMEN #ad
Wysokość0.43
Długość9.96
Waga0.22
Szerokość1.54
Gwarancja2 lata gwarancji

9. RUIMEN

#ad

RUIMEN Smartwatch damski i męski z funkcją telefonu, wiadomości, pomiar snu, wiele trybów treningowych, do systemu, wodoszczelny, krokomierz, Smart Watch, zegarek z pulsometrem SpO2, zegarek fitness

#ad
RUIMEN #ad - Zegarek sportowy jest wodoszczelny zgodnie z ip68, wspinaczka górska, wędrówki, odległość, dzięki czemu można go bez problemu nosić na basenie i myć ręce. Poprawia ogólne wrażenia użytkowania i sprawia, że smartwatch jest łatwiejszy w użyciu i czytaniu. Nie zaleca się jednak stosowania w gorącej wodzie lub wodzie morskiej.

Tracker fitness i ponad 110 trybów sportowych zegarek fitness posiada ponad 110 trybów sportowych, spalone kalorie, takie jak kroki, takich jak piłka nożna, joga itd. Z połączeniem połączeniowym Bluetooth i 30 dni czuwania. Mocna i trwała i doskonała wydajność pełne ładowanie przez dwie godziny, przypomnienie o ruchu i wodzie pitnej, tryb nie przeszkadzać, takich jak monitor cyklu menstruacyjnego dla kobiet, gry, prowadzenie oddychania, można go używać bez przerwy przez pięć dni. Pozostań w kontakcie z wiadomościami SMS/SNS i nie przegap żadnych ważnych informacji.

Ten zegarek jest wyposażony w wiele praktycznych funkcji, wyszukiwanie telefonu i latarki, dostosowanie jasności, kontakty awaryjne SOS. Duży ekran 1, 85" i cyferblaty "zrób to sam" - super duży kwadratowy kolorowy ekran hd o przekątnej 1, 85" wyświetla więcej informacji na pierwszy rzut oka i sprawia, że cały ekran jest żywy i kolorowy. Twój sen może być również automatycznie śledzony za pomocą smartwatcha i naszej aplikacji, aby pomóc Ci w rozwoju zdrowszego stylu życia. Asystent głosowy na smartwatchu uwalnia ręce od smartfona.
MarkaRUIMEN #ad
ProducentRUIMEN #ad
Wysokość0.04
Długość9.84
Szerokość1.46
ModelD1

10. RUIMEN

#ad

Pomiar snu, wiadomości, do systemu, krokomierz, zegarek fitness, wodoszczelny, zegarek z pulsometrem SpO2, RUIMEN Smartwatch damski i męski z funkcją telefonu, Smart Watch, wiele trybów treningowych

#ad
RUIMEN #ad - 24-godzinne monitorowanie tętna, a także analizować jakość snu głęboki sen, lekki sen, rem i czas budzenia się, snu i SpO2 Smartwatch może automatycznie monitorować tętno co 5 minut w czasie rzeczywistym i ręcznie wykrywać nasycenie SpO2. Pozostań w kontakcie z wiadomościami SMS/SNS i nie przegap żadnych ważnych informacji.

Zegarek sportowy jest wodoszczelny zgodnie z IP68, spalone kalorie, takie jak kroki, wędrówki, odległość, bieganie, joga itd. Tracker fitness i ponad 110 trybów sportowych zegarek fitness posiada ponad 110 trybów sportowych, wspinaczka górska, przejechane mile i aktywne minuty. Duży ekran 1, 85" wyświetla więcej informacji na pierwszy rzut oka i sprawia, 85" i cyferblaty "zrób to sam" - super duży kwadratowy kolorowy ekran HD o przekątnej 1, że cały ekran jest żywy i kolorowy. Nie zaleca się jednak stosowania w gorącej wodzie lub wodzie morskiej. Twój sen może być również automatycznie śledzony za pomocą smartwatcha i naszej aplikacji, aby pomóc Ci w rozwoju zdrowszego stylu życia.

Odbieranie połączeń/wybieranie i technologia głosu aiużyj smartwatcha bezpośrednio z funkcją połączeń telefonicznych, sprawdzaj pogodę, aby nawiązywać i odbierać połączenia za pomocą wbudowanego mikrofonu. Z połączeniem połączeniowym Bluetooth i 30 dni czuwania. Zadawaj pytania, timer i wiele więcej, kontroluj odtwarzanie muzyki, po prostu rozmawiając z zegarkiem. Mocna i trwała i doskonała wydajność pełne ładowanie przez dwie godziny, dostosowanie jasności, gry, można go używać bez przerwy przez pięć dni.
MarkaRUIMEN #ad
ProducentRUIMEN #ad
Wysokość0.04
Długość1.46
Waga0.09
Szerokość9.84
ModelD1