Top 10 The Five Minute Journal – Pamiętniki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. memoriecation

#ad

Podróż dookoła świata lub wycieczka po mieście – idealny prezent podróżny dla podróżników – A5, memoriecation® Dziennik podróży do wypełnienia – nasz dziennik podróżny to inspirujący dziennik na urlop

#ad
memoriecation #ad - Dziennik podróży do wypełnienia: nasz dziennik podróżny oferuje zarówno indywidualne szablony na 21 dni podróży, jak i bezpłatne strony dla własnej kreatywności – idealne do zapisania wspomnień. Idealny prezent: nasze dzienniki podróżnicze są idealnym prezentem dla podróżników lub jako prezent pożegnalny na semestr za granicą, podróż dookoła świata, podróż do Europy lub Au Pair.

Rozproszenie dzięki dodatkowym stronom: hacki podróżne, cytaty, autorefleksja oraz małe zadania i gry zapewniają wspaniałą różnorodność w dzienniku podróżnym, listy pakowania, które generują radość podczas podróży. Inspirujące i motywujące: w naszym dzienniku podróżniczym zawsze znajdziesz inspiracje do przemyślenia i inspirujące cytaty, które zachęcają do myślenia i zachęcają do wyjścia ze swojej strefy komfortu.

Wysoka jakoŚĆ: do produkcji naszych 80 stron wewnętrznych używamy wysokiej jakości papieru offsetowego 150 g do zapisania, z miłością wydrukowanego i wiązanego w Niemczech. Ciesz się swoim nowym ulubionym dziennikiem podróży.
Markamemoriecation #ad
Numer części4270003458115
Model4270003458115

2. Intelligent Change

#ad

Lista, Dziennik 5-minutowy: Ein zufrieden Ich in 5 Minuten-Tag, od oryginalnego twórcy 5-minutowego pamiętnika, planer życia, prosty format dzienny – dla większej wdzięczności i zadowolenia

#ad
Intelligent Change #ad - Intelligent change: the five minute journal - Original Daily Gratitude Journal for Happiness, Mindfulness, and Reflection - Undated Life Planner. Intelligent Change. Planer. Oryginalny.
MarkaIntelligent Change #ad
ProducentIntelligent Change #ad
Wysokość0.8
Długość8.7
Waga0.68
Szerokość5.1
Numer części1.25
Model1.25

3. moonster

#ad

Leather Journal, Dark Brown

#ad
moonster #ad - Przeciętny dziennik jest wypełniony papierem niskiej jakości, przyjaznego dla środowiska papieru 125 g/m², z wysokiej jakości, który wpływa na wrażenia z pamiętnika. Bez pytań, bez problemów. W przeciwieństwie do rozczarowujących pamiętników ze sztucznej skóry innych marek, skórzany notatnik Moonster jest wykonany z ręcznie ciętej, nasz dziennik oprawiony skórą ma pięknie wykonany, autentyczny design, w 100% prawdziwej skóry bawolej i wysokiej jakości papieru bawełnianego pochodzącego z recyklingu.

Zaoszczędź do 8, a my wyślemy Ci bezpłatną wymianę lub pełny zwrot pieniędzy. Wspaniały prezent na rocznicę, po prostu skontaktuj się z nami bezpośrednio w ciągu 1 roku, 00 $! Zobacz wszystkie nasze rabaty poniżej. Wybierz jeden z dwóch rozmiarów. Nasza 365-dniowa obietnica wymiany: jeśli twój rustykalny dziennik dotrze uszkodzony lub znajdziesz coś wadliwego z kunsztem, zakończenie szkoły, Walentynki lub urodziny.

Za każdy dokonany zakup moonster przekazuje procent swoich zysków swojej ulubionej organizacji charytatywnej w Afryce, 2 cm – idealny rozmiar na podróż. Podczas gdy wiele pamiętników ze sztucznej skóry jest źle skonstruowanych, nasz dziennik podróżny nie zawiera drzew i nie zawiera kwasów. Ten pusty dziennik leży płasko i sprawia, którą będziesz mieć na zawsze, które wypadają, nieliniowanego papieru bawełnianego klasy premium, poddanych recyklingowi z resztek odzieży w Indiach, z naklejonymi wiązaniami i stronami, które pozostają na miejscu. Ręcznie wykonany w Indiach, który zachwyci odbiorców.
Markamoonster #ad
ProducentMoonster Products Ltd #ad
Wysokość1
Długość7
Waga0.81
Szerokość5
Numer części7x5 Classic Journal
ModelLeather Journal

4. UrBestSelf

#ad

Self care & mindfulness, UrBestSelf The 6-Minute Diary 6-minutowy dziennik w języku angielskim | Gratitude journal, manifestation journal | Journaling for more mental health

#ad
UrBestSelf #ad - Dowiesz się, co naprawdę Cię uszczęśliwia. Yj swoim życiem bardziej świadomie i spraw, przetłumaczonych na 20 języków – wykorzystaj sprawdzone w praktyce zasady psychologii pozytywnej, aby Twoje codzienne życie było bardziej pozytywne! Ponad 2 000 000 użytkowników, aby Twoje samopoczucie stało się Twoim osobistym projektem.

W takim razie budujesz pozytywne nawyki – takie jak wdzięczność, optymizm i codzienna miłość własna – które wnoszą ich więcej do Twojego życia. Mały wysiłek, duży efekt: skup się krok po kroku – na tym, co naprawdę Cię wypełnia. Stały i proaktywny we właściwym kierunku! Atwy rozwój osobowości – zamieniliśmy kompleksowe badania w łatwy do zastosowania dziennik. Ukierunkowana autorefleksja dla większej koncentracji na postępach i dobru w tobie i wokół ciebie – dzięki temu dziennikowi nastąpisz w komunikacji ze sobą.

Idealny pomysł na prezent: wyczaruj uśmiech na twarzy twoich bliskich! idealny prezent dla każdego, kto – w naszym gorączkowym społeczeństwie – świadomie chce poświęcić czas dla siebie. Jakość wewnątrz i na zewnątrz: najdelikatniejszy francuski len, dzięki której naprawdę zmienisz swoje życie! całkowicie bez motywacji, materiały wegańskie. Książka z praktyką, druk neutralny pod względem emisji CO2, pyłu wróżek i wycierania. Nadruk i wiązanie z miłością w Niemczech. Polecany przez psychologów, opracowany we współpracy z ekspertami.
MarkaUrBestSelf #ad
ProducentUrBestSelf #ad
Wysokość0.83
Długość8.66
Waga0.99
Szerokość5.59
Numer części6MD_Petrol
Model6MD_Petrol

5. UrBestSelf

#ad

Dziennik szczęścia | Twój dziennik na rozwój osobowości, 6-minutowy dziennik 2024 oryginał | pamiętnik uważności, więcej miłości własnej i odkrywania siebie.

#ad
UrBestSelf #ad - Nadruk i wiązanie z miłością w Niemczech. W takim razie budujesz pozytywne nawyki – takie jak wdzięczność, optymizm i codzienna miłość własna – które wnoszą ich więcej do Twojego życia. Jakość wewnątrz i na zewnątrz: najdelikatniejszy francuski len, druk neutralny pod względem emisji co2, dzięki której naprawdę zmienisz swoje życie! Całkowicie bez motywacji, pyłu wróżek i wycierania.

Stały i proaktywny we właściwym kierunku! Atwy rozwój osobowości – zamieniliśmy kompleksowe wyniki badań w łatwy do zastosowania dziennik szczęścia. Książka z praktyką, opracowany we współpracy z ekspertami. Dowiesz się, co naprawdę Cię uszczęśliwia. Mały wysiłek, duży efekt: skup się krok po kroku – na tym, co naprawdę Cię wypełnia. Polecany przez psychologów, materiały wegańskie. Yj swoim życiem bardziej świadomie, przetłumaczonych na 22 języki – wykorzystaj sprawdzone w praktyce zasady psychologii pozytywnej, aby Twoje codzienne życie było bardziej pozytywne! Prosty i oparty na nauce dziennik 2024 dla szczęśliwszego i bardziej satysfakcjonującego życia.

Idealny prezent: wyczaruj uśmiech na twarzy twoich bliskich! idealny prezent dla każdego, kto – w naszym gorączkowym społeczeństwie – świadomie chce poświęcić czas dla siebie. Podaruj więcej wdzięczności, uważności, spokoju i miłości własnej. Ponad 2 000 000 użytkowników, spraw, aby Twoje samopoczucie stało się Twoim osobistym projektem.
MarkaUrBestSelf #ad
ProducentUrBestSelf #ad
Wysokość0.94
Długość8.66
Waga1.17
Szerokość5.51
Numer części6MT/6MD
Model6MT/6MD

6. Rogue + Wolf

#ad

Codziennie 5 minut gratitude Journal SINBOOK od Rogue + wilk dla fanów Death Note Ilustrowany hardback Uwagi Notebook do zaprojektowania swojego ducha

#ad
Rogue + Wolf #ad - Napisz do nas, jeśli masz jakiekolwiek problemy, a my dołożymy wszelkich starań, odpowiedzieć na Państwa pytania i przede wszystkim zachować szeroki uśmiech na twarzy. Zalety: pięć minut dziennie dziękujemy journal & angst notebook. Oryginalny wzór: przepiękny książka z hardcover.

Magiczna atmosfera czarownicy z kreatywnymi i ruchomymi ilustracjami na czarnym papierze. Piękne detale, że piękne wzory naprawdę Cię zachwycą. Napisz swoje obawy rano i szczęście w nocy, aby skupić się na pozytywnym myśleniu dla lepszej samopielęgnacji. Wytrzymała obudowa w twardej obudowie z satynowym, które są drukowane na każdej stronie, aby to zaprojektować i przeprojektować, które sprawiają, satynowym wykończeniem. Pomóż swoim obywatelom walczyć z depresją i zwiększyć wydajność. Naprawdę wyjątkowy i prawdziwy temat do rozmów.

Funkcje 158 stron, 128 dni na wpisy i 22 strony oryginalnego szkicownika Tarot Stil Illustration. Zwiększ wydajność i rozwiń swoje myśli dzięki tej sprawdzonej metodzie. Popraw twój nastrój i osiągnij cel, aby być szczęśliwym i bezstresowym. Zainspirowany okkultami, gotyckimi, pokochasz to same! Starannie ilustrowane przez naszego projektanta i starannie wykonane, supernaturalnymi, aby zapierać zarówno produktywność, Horror Artworks; przypomina o tarotach lub czarodziejskich książkach.
MarkaRogue + Wolf #ad
ProducentRogue + Wolf #ad
Waga0.22
Numer częściSIN-01
ModelSIN-01

7. LEBENSKOMPASS

#ad

LEBENSKOMPASS 5-minutowy dziennik uważności "SOUL" 5-minutowy dziennik dla większej wdzięczności, uważności, miłości własnej i motywacji – 5 minutowy dziennik dla Twojego rozwoju osobowości

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Uwaga 20 tygodni: w ciągu 20 tygodni zajmiesz się małymi rzeczami w życiu, dzięki którym możesz znaleźć więcej wdzięczności. Co tydzień znajdziesz nowe pytania, cytaty i impulsy. Jest to dziennik szczęścia i dziennik sukcesów w jednym.

Dlatego znajdziesz u nas tylko szlachetne wzory. Zabierz dziennik 5 do 6 minut w podróży i na co dzień. Rozproszenie: nasza książka dziennikowa dla dorosłych zapewnia różnorodność. Ten dziennik wdzięczności dla dorosłych ma szlachetne tłoczenie złotej folii. Das five minute Journal und Achtsamkeit Buch.

Szlachetny markowy produkt: przykładamy wagę do dobrego wyglądu naszych produktów. Uważny startup: jako startup jest dla nas celem przybliżenia ludzi uważności i miłości własnej. Stabilna twarda okładka ze złotym tłoczeniem: twarda okładka DIN A5 ma idealny rozmiar, aby zabrać ją ze sobą wszędzie. Rozejrzyj się również w przypadku naszych innych produktów.
MarkaLEBENSKOMPASS #ad
ProducentLebenskompass #ad
Numer częściLK87

8. LEBENSKOMPASS

#ad

Miłości własnej i motywacji – 5 minutowy dziennik dla Twojego rozwoju osobowości, uważności, 5 minut dziennik dla większej wdzięczności, Lebenskompass 5-minutowy dziennik uważności "MIND"

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Co tydzień znajdziesz nowe pytania, cytaty i impulsy. Szlachetny markowy produkt: przykładamy wagę do dobrego wyglądu naszych produktów. Dlatego znajdziesz u nas tylko szlachetne wzory.

Zabierz dziennik 5 do 6 minut w podróży i na co dzień. Rozejrzyj się również w przypadku naszych innych produktów. Stabilna twarda okładka ze złotym tłoczeniem: twarda okładka DIN A5 ma idealny rozmiar, aby zabrać ją ze sobą wszędzie. Uważny startup: jako startup jest dla nas celem przybliżenia ludzi uważności i miłości własnej. Ten dziennik wdzięczności dla dorosłych ma szlachetne tłoczenie złotej folii.

Rozproszenie: nasza książka dziennikowa dla dorosłych zapewnia różnorodność. Jest to dziennik szczęścia i dziennik sukcesów w jednym. Uwaga 20 tygodni: w ciągu 20 tygodni zajmiesz się małymi rzeczami w życiu, dzięki którym możesz znaleźć więcej wdzięczności. Das five minute Journal und Achtsamkeit Buch.
MarkaLEBENSKOMPASS #ad
ProducentLebenskompass #ad
Numer częściLK112
ModelLK112

9. UrBestSelf

#ad

Następca wersji w języku angielskim – 6 minutowy dzień na więcej mięty i zabawy, The 6-Minute Diary Pure The Follow-Up Version 6-minutowy dziennik Pur

#ad
UrBestSelf #ad - What's new: a spanking new weekly ruine made up of a review and a planning section, the complimentary eBook "The Golden ening Routine" containing scientific insights, praktycztical tips and example routines of Famous personalities that help you establish your own eveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveveve your own eveveveveveveveveveve you establish your own evevevevevevening ruutine - all this accompanied by brand-new challenges and carefully selected quotes.

Proste i skuteczne narzędzie: happiness is primarily a question of your attitude and thought patterns. What's familiar: twoja codzienna 6-minutowa rutyna, przestrzeń na free notes, twoje codzienne challenges, Państwa montażowa kontrola i śledzenie habit Tracker = EVERYTHING you need to induce positive and powerful habits in to your everyyyfe.

I to dokładnie what the 6-Minute Diary trains with you on a a daily and sustainable Basis. Follow-up version of the 6-minutowa diary: have you finished your First or even second 6-minutowy diary? Chcesz ciągnąć codzienne chwile? Then it's time to treat yourself to this follow-up version. Jeśli chcesz poczuć się dobrze, potrzebujesz go do ładowania swojej attitude. Idealny prezent: przydaj twarz do someone’s and give them a year's worth of mindfulness and self-love.
MarkaUrBestSelf #ad
ProducentUrBestSelf #ad
Wysokość0.83
Długość8.66
Waga0.99
Szerokość5.59
Numer części6MT_PUR/6MD_PURE

10. LEBENSKOMPASS

#ad

Refleksję i uważność – DIN A5 twarda okładka, LEBENSKOMPASS 3-letni dziennik dla dorosłych – Deeptalk Eine Reise zu mir selbst CANYON One line a day – na wspomnienia

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Szlachetny markowy produkt: przykładamy wagę do dobrego wyglądu naszych produktów. Stabilna osłona na twardo: twarda okładka DIN A5 ma idealny rozmiar, aby zabrać ją ze sobą wszędzie.

W kolejnych latach masz możliwość ponownego refleksji i obserwowania zmian. Uważny start: jako start-up jest dla nas celem przybliżenia ludzi uważności i miłości własnej. Dlatego znajdziesz u nas tylko szlachetne wzory ze złotym tłoczeniem. 3 lata refleksji: dziennik zadaje ci codziennie pytanie dotyczące rozwoju osobistego samoopieka, samoświadomość, samorealizacja i pewność siebie. Rozproszenie: dziennik oferuje oprócz codziennego pytania, półroczna i roczna refleksja oraz inne uważne impulsy i ćwiczenia na co dzień. Rozejrzyj się również w przypadku naszych innych produktów.
MarkaLEBENSKOMPASS #ad
ProducentLebenskompass #ad
Numer częściLK142