Top 10 Xiaomi Redmi Pad SE Hülle Mit Tastatur – Klawiatury do tabletów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Fintie

#ad

Lenovo, mała klawiatura Bluetooth z kolorowym podświetleniem do Samsung Galaxy Tab A9+/S6 Lite/S9 FE, Fintie Podświetlana klawiatura do tabletu niemiecki układ QWERTZ, Xiaomi / Redmi Pad, 10 cali

#ad
Fintie #ad - Bezprzewodowa klawiatura bluetooth – kompatybilna z tabletami z systemem android 9-11", np. Klawiatura slim & klein – elegancka i przenośna, ultracienka około 7 mm. Lżejsza i szczuplejsza niż inne przenośne klawiatury dostępne na rynku. Zakres dostawy: 1 x bezprzewodowa klawiatura fintie 1 x kabel usb do ładowania, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Podświetlana klawiatura – podświetlana klawiatura z 2 poziomami jasności i 7 ustawieniami kolorów sprawia, że klawisze są ostre, że klawiatura jest piękna i wyjątkowa. Dzięki temu, jasne i dobrze czytelne przy słabym świetle, zapewniając komfort podczas pisania. Samsung galaxy tab a9+/a8/s6 lite/s9 fe/s9 11/s8 11, xiaomi pad 5/6, redmi pad se, Lenovo M10/P11, Fire HD 10/Max 11 i innych urządzeń z systemem Android 9.0

0+. Wszystkie obsługiwane typy modeli można znaleźć w opisie produktu. Bezprzewodowa klawiatura z możliwością ponownego ładowania – wbudowana bateria litowa do ponownego ładowania zapewnia 140 godzin nieprzerwanego użytkowania, a funkcja automatycznego uśpienia oszczędza energię i umożliwia optymalne użytkowanie po każdym naładowaniu. Wersja bluetooth: Bluetooth V5. 1; obszar roboczy: 10 m.
MarkaFintie #ad
ProducentFintie #ad
Numer częściDEK0010-V
ModelDEK0010-C

2. EasyAcc

#ad

Ultralekka klawiatura QWERTZ, tabletu z systemem Android,, bezprzewodowa klawiatura z 7 kolorami podświetlana z 80 cm Tap-C do iPada, EasyAcc Podświetlana klawiatura Bluetooth z panelem dotykowym

#ad
EasyAcc #ad - Idealne połączenie między touchpadem i literami – klawiatura QWERTZ z touchpadem obsługującym wiele palców. Wyposażamy w kabel do ładowania typu C.

Idealna klawiatura Bluetooth w podróży. Klawiatura bluetooth – bezprzewodowa klawiatura z niezawodną transmisją Bluetooth w odległości do 10 m od urządzenia. Kompatybilny z urządzeniami z systemem Android i iOS Bluetooth – np. Tabletami, komputerami, telefonami komórkowymi, laptopami. Ultracienkie światło – kompaktowa klawiatura i cienkie etui umożliwiają elegancki, smukły produkt, idealny dla osób często podróżujących i na prezent. 7 różnych kolorów podświetlenia tła – można cieszyć się 7 różnymi kolorami i w zależności od potrzeb ustawić pomiędzy 3 poziomami jasności.
MarkaEasyAcc #ad
ProducentEasyAcc #ad
Wysokość0.31
Długość9.25
Szerokość6.69
Numer części02UN13ZOLL=BTKBDE
ModelUN13ZOLL=BTKBDE

3. Zabatoco

#ad

Magnetyczna klawiatura Bluetooth z etui ochronnym, Zabatoco Etui z klawiaturą do Redmi Pad SE, niebieskie, QWERTZ, zdejmowana bezprzewodowa klawiatura Smart Keyboard do Redmi Tablet SE 11"

#ad
Zabatoco #ad - Otwory na aparat, głośnik i przyciski głośności są idealnie dopasowane. Yczymy wiele radości z Twoim Redmi Pad SE. Klawiatura bluetooth - kolorowe klawisze w nowym wzornictwie są bardzo urocze i eleganckie, sprawiają, że tablet Xiaomi jest bardziej kolorowy i uszczęśliwiają Twoją pracę i naukę.

Mechanizm sprężynowy pod każdym przyciskiem zapewnia odczuwalną reakcję na każde naciśnięcie przycisku i pomaga pisać szybciej i z mniejszą liczbą błędów niż na ekranie dotykowym. Wskazówka: przed pierwszym użyciem klawiaturę należy ładować przez około 2-3 godziny. Jest bardzo cienki i lekki. Kompatybilność - to etui ochronne o przekątnej 11" zostało zaprojektowane specjalnie do Xiaomi Redmi Pad SE 11. Materiał klucza jest bardzo miękki i odporny na uderzenia, aby zmniejszyć hałas, dzięki czemu idealnie nadaje się do cichych miejsc, takich jak dom lub miejsca publiczne, takie jak biuro.

Podwójna ochrona - wytrzymałe etui ze skóry pu i antypoślizgowa, gumowana strona wewnętrzna zapewniają kompleksową ochronę tabletu. Wysokiej jakości powłoka z poliwęglanu utrzymuje tablet na miejscu i absorbuje upadki i uderzenia. Wszystkie przyciski są łatwo dostępne. Długi czas pracy bateriiwbudowany akumulator litowo-jonowy premium z trybem oszczędzania energii zapewnia co najmniej 72 godziny ciągłej pracy i 100 dni czuwania przy pełnym naładowaniu. Lekka i cichaklawiatura jest bezprzewodowo połączona przez bluetooth i można ją zdjąć w celu niezależnego użytkowania.
MarkaZabatoco #ad
ProducentZabatoco #ad

4. NUOYOOU

#ad

Zdejmowana, 7 kolorów, NUOYOOU Etui na klawiaturę do Xiaomi Pad 6 11 cali 2023, tylna osłona z TPU z 3 zakresami, czarne, bezprzewodowa klawiatura QWERTZ

#ad
NUOYOOU #ad - Podświetlana klawiatura: pomaga wpisywać słowa w ciemności i zapewnia przyjemne wrażenia wizualne. Czas pracy bez oświetlenia wynosi do 100 godzin, a przy oświetleniu 10 godzin.

Szybkie połączenie 3-5 sekund i odległość transmisji 10 m. Zdejmowana magnetyczna: klawiaturę i obudowę ochronną można oddzielić od siebie. W połączeniu z klawiaturą tablet przekształca się w przenośny laptop. Idealny w podróży i na prezent. 3 regulowane kąty widzenia: etui z 3 regulowanymi kątami widzenia chroni tablet przed upadkami i zarysowaniami. Przyjemne uczucie pisania i ciche naciśnięcia klawiszy. 500 mah czas pracy akumulatora: 3 godziny przy pełnym naładowaniu. Stabilne połączenie bluetooth: szybkie wprowadzanie danych, brak opóźnień w transmisji i brak utraty znaków.
MarkaNUOYOOU #ad
ProducentNUOYOOU #ad

5. NUOYOOU

#ad

Z 3 obszarami, NUOYOOU Etui na klawiaturę do Xiaomi Redmi Pad SE 11 cali 2023, 7 kolorów, bezprzewodowa klawiatura QWERTZ, czarne, tylna osłona z termoplastycznego poliuretanu TPU, zdejmowana

#ad
NUOYOOU #ad - Stabilne połączenie bluetooth: szybkie wprowadzanie danych, brak opóźnień w transmisji i brak utraty znaków. Podświetlana klawiatura: pomaga wpisywać słowa w ciemności i zapewnia przyjemne wrażenia wizualne.

Czas pracy bez oświetlenia wynosi do 100 godzin, a przy oświetleniu 10 godzin. Szybkie połączenie 3-5 sekund i odległość transmisji 10 m. Zdejmowana magnetyczna: klawiaturę i obudowę ochronną można oddzielić od siebie. W połączeniu z klawiaturą tablet przekształca się w przenośny laptop. Przyjemne uczucie pisania i ciche naciśnięcia klawiszy. Idealny w podróży i na prezent. 3 regulowane kąty widzenia: etui z 3 regulowanymi kątami widzenia chroni tablet przed upadkami i zarysowaniami. 500 mah czas pracy akumulatora: 3 godziny przy pełnym naładowaniu.
MarkaNUOYOOU #ad
ProducentNUOYOOU #ad

6. NUOYOOU

#ad

7 kolorów, zdejmowana, tylna osłona z TPU, z 3 obszarami, bezprzewodowa klawiatura QWERTZ, NUOYOOU Etui na klawiaturę do Xiaomi Redmi Pad 10,61" 2022, czarne

#ad
NUOYOOU #ad - Czas pracy bez oświetlenia wynosi do 100 godzin, a przy oświetleniu 10 godzin. Przyjemne uczucie pisania i ciche naciśnięcia klawiszy. Szybkie połączenie 3-5 sekund i odległość transmisji 10 m.

W połączeniu z klawiaturą tablet przekształca się w przenośny laptop. Zdejmowana magnetyczna: klawiaturę i obudowę ochronną można oddzielić od siebie. 500 mah czas pracy akumulatora: 3 godziny przy pełnym naładowaniu. Idealny w podróży i na prezent. Stabilne połączenie bluetooth: szybkie wprowadzanie danych, brak opóźnień w transmisji i brak utraty znaków. 3 regulowane kąty widzenia: etui z 3 regulowanymi kątami widzenia chroni tablet przed upadkami i zarysowaniami. Podświetlana klawiatura: pomaga wpisywać słowa w ciemności i zapewnia przyjemne wrażenia wizualne.
MarkaNUOYOOU #ad
ProducentNUOYOOU #ad

7. ROOFEI

#ad

IPad Air 3 i iPad Pro 10,5, zdejmowana klawiatura z touchpadem i 7-kolorowym oświetleniem i podpórką, 2021/2020/2019, niemiecki układ, ROOFEI Etui na klawiaturę do iPada 10,2 cala 9/8/7 generacji

#ad
ROOFEI #ad - Praca/gra/czytanie/rysowanie itd. Generacji/ipad 2020 8. Nigdy więcej nie musisz szukać swojego Apple Pencil. Cokolwiek chcesz. Regulowana podstawka: etui na klawiaturę roofei na ipada jest wyposażone w zawiasy ze stopu, precyzyjne zawiasy, samozabezpieczającą amortyzację i bezstopniową regulację 270 stopni, dzięki czemu tablet iPad może być używany w wielu sytuacjach, np.

Steruj tabletem ipad za pomocą wielu gestów, aby edytować dokumenty, surfować po Internecie i tworzyć prezentacje z niezrównaną prędkością dla swojej produktywności. 4 tryby użytkowania: dzięki 4 wszechstronnym trybom użytkowania możesz pisać, szkicować, wyświetlać i czytać bez wyjmowania iPada z etui na klawiaturę. Kompatybilność: ipad magic keyboard folio jest idealny do ipada 2021 9. Generacji 10, w tym modele a1701, 5" i ipad pro 2017, 10, a2152, ipad air 3 generacji 2019, a2153, a21198, A2197, A21111198. Zdejmowana klawiatura: unikalna, ultracienka klawiatura bluetooth, zdejmowana za pomocą jednego przycisku, podzielona konstrukcja klawiszy klawiaturę i obudowę można zdjąć i używać oddzielnie, oddzielny tryb, ciesz się dodatkową wszechstronnością dzięki zdejmowanej klawiaturze.9

99, a2123, 10, a2 200, a2198, a2154, 5", 2 cala, a2270, a1709, a2428, a2429; uwaga: nie jest kompatybilny z iPad Air 4 2020. Wygodne pisanie jak na laptopie: obszerna klawiatura dotykowa z pełnym zestawem klawiszy ipados umożliwia łatwą zmianę ustawień jasności, głośności i innych za pomocą jednego przycisku. Generacji/ipad 2019 7.
MarkaROOFEI #ad
ProducentROOFEI #ad
Gwarancja6 miesięcy

8. AGARELE

#ad

Etui z klawiaturą niemiecki QWERTZ, 2023, miękka tylna obudowa, AGARELE Etui na klawiaturę do Xiaomi Redmi Pad SE 11", etui ochronne z magnetyczną zdejmowaną klawiaturą do Redmi Pad SE 11" 2023,

#ad
AGARELE #ad - Bardzo długa żywotność baterii klawiatura może pracować nieprzerwanie przez 72 godziny lub przez 65 dni w trybie czuwania, dzięki czemu nie trzeba często ładować. Możesz go od niechcenia położyć na sofie, co zapewnia stabilność w dowolnym miejscu podczas urlopu lub podróży służbowej.

Połączenie bluetooth, nie musisz się martwić o skręcanie przewodów. Przed zakupem należy sprawdzić model tabletu. Jeśli klawiatura nie jest potrzebna, kabura może być używana samodzielnie jako podpórka i ochrona. Magnetyczna zdejmowana klawiatura klawiatura bluetooth jest magnetycznie przymocowana do skórzanego pokrowca. Zaktualizowane materiały etui na klawiaturę z wysokiej jakości skóry pu i wyściółka wewnętrzna z mikrofibry zapewniają komfort i dodatkową warstwę ochronną dla Twojego tabletu, czarne etui z klawiaturą o nowoczesnym wzornictwie podkreślającym klasykę nadaje się dla wszystkich.

Kompatybilność niemiecka klawiatura qwertz zaprojektowana specjalnie do Xiaomi Redmi Pad SE 11 cali 2023 tablet PC. Idealnie nadaje się do pracy, w podróży i w domu, pisania lub oglądania filmów w firmach, szkołach, aby poprawić wydajność pracy. Zastosowanie jako laptop to etui na klawiaturę bluetooth do redmi pad se 11 cali z klawiaturą przekształca tablet w laptopa.
MarkaAGARELE #ad
ProducentAGARELE #ad
Wysokość0.79
Długość9.84
Szerokość7.09
Numer częściQZ1113Sc
ModelQZ1113Sc
Gwarancja12 miesięcy gwarancji

9. GOOJODOQ

#ad

Podświetlana klawiatura z etui do Galaxy Tab S9 11" 2023 SM-X710/SM-X716B/SM-X718U, ciemnozielone, GOOJODOQ Podświetlana klawiatura etui do Samsung Galaxy Tab S9 2023, zdejmowana, QWERTZ

#ad
GOOJODOQ #ad - Przed zakupem należy sprawdzić numer modelu tabletu Samsung. Atwe przenoszenie: etui ochronne i klawiatura goojodoq do tabletu samsung tab s9 są mocowane magnetycznie, dzięki czemu klawiaturę można w każdej chwili zdjąć i używać etui oddzielnie. Widok pod wieloma kątami: wewnętrzna strona torby wykonana jest z antypoślizgowego materiału i posiada 3-pozycyjną szczelinę, aby zabezpieczyć tablet.

Etui ochronne na tablet s9 z uchwytem na długopis: nasze etui na klawiaturę tab s9 jest wykonane z miękkiego materiału TPU z ochroną przed ciepłem i upadkiem oraz ochroną soczewek; z otworem na długopis do przechowywania długopisów Wskazówka: długopisy nie wchodzą w zakres dostawy. Kompatybilne modele: goojodoq samsung tablet klawiatura etui kompatybilne z samsung Galaxy Tab S9 2023 11" SM-X710/SM-X716B/SM-X718U.

Klawiatura z podświetleniem: klawiatura galaxy tab s9 ma siedem różnych kombinacji oświetlenia, które możesz ustawić na preferowany kolor. Idealny do podróży służbowych, podróży i nauki w podróży. Możesz ustawić go na swój ulubiony kąt, aby zapewnić dobre wrażenia podczas oglądania rozrywki i nauki. Dzięki trzem regulowanym poziomom jasności miękkie światło zapewnia płynne pisanie również w ciemnym otoczeniu.
MarkaGOOJODOQ #ad
ProducentGOOJODOQ #ad

10. HOU

#ad

Różowe, Magic-Stand etui na klawiaturę, HOU iPad Air 5th & 4th Generation Case z klawiaturą do iPad Pro 11 cali 4. / 3rd / 2nd / 1st Gen 2022, QWERTZ, Multi-Touch

#ad
HOU #ad - 4. Pływający stojak wspornikowy - zastosuj magnetyczną konstrukcję zawieszenia, silną magnetyczną siłę ssania, można wybrać najwygodniejszy kąt nachylenia, aby zapewnić bezpieczeństwo iPada. Przed zakupem należy sprawdzić spód iPada pod numerem modelu Axxxx.

Generacji, 2021 ipad pro 3 generacji a2301, a2316, a2068, 2020 iPad Air 4.2. Etui na klawiaturę przypominało naturalne przedłużenie iPada Pro o wysokiej jakości materiały, 27 lbs, wyraźne linie i piękną estetykę. Dzięki dużej pojemności 500 mah klawiatura umożliwia pracę do 220 godzin bez oświetlenia, a także zmieniać jasność klawiatury w nocy, możesz dowolnie wybrać swój ulubiony kolor, 6 godzin z oświetleniem. Pełna obsługa klientaszczegółowe filmy o konfiguracji, kompleksowa 12-miesięczna gwarancja, dożywotnie wsparcie i spersonalizowana pomoc.

Kompatybilność jedyne kompatybilne modele z ipad pro 11" 4. Generacji a2072, modele obejmują 2022 11-calowy Pro 4th Ge A2759, A2460, A2325. Generacji a2591/a2588/a2589, a2456, a1979, 9" 5.1. Fajne podświetlenie 7 kolorów, aby stworzyć komfortowe środowisko pisania, 3 poziomy jasności, aby chronić oczy. Ergonomicznie unoszący się stojak pod wspornik regulowany kąt 135°, aby korzystać z iPada.
MarkaHOU #ad
ProducentHOU #ad
Wysokość0.75
Długość9.72
Szerokość7.63
Gwarancja12 Miesięcy