Top 6 Bird Feeder Window – Karmniki dla ptaków

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Erdenfreund

#ad

Ze śrubami, ERDENFREUND® Karmnik dla ptaków, Made in Palatynatu L – zajmuje mało miejsca, nierdzewny karmnik dla ptaków z drewna FSC, odporny na działanie warunków atmosferycznych, 2 rozmiary, ze sznurkiem lnianym, odporny na rozerwanie

#ad
Erdenfreund #ad - Można go powiesić lub postawić. Przemyślana otwarta konstrukcja z 2-stronnym dostępem do karmy utrzymuje świeżość karmy przez dłuższy czas dzięki dobrej cyrkulacji powietrza. Profesjonalnie wkręcana ręcznie w Palatynatu za pomocą śrub krzyżowych ze stali nierdzewnej.

100% bezpieczny: karmnik dla ptaków jest wyjątkowo przyjazny dla zwierząt! jest bardzo naturalny z naturalnym brązowym dachem lnianym i bez ostrych materiałów takich jak szkło lub metal! Bezpieczeństwo i środowisko: twój karmnik jest wykonywany ręcznie w ścisłej współpracy z ludźmi działającymi handlu w Palatynatu. Karma utrzymuje świeżość: w karmniku dla ptaków do zawieszenia karmnik pozostaje pyszny.

Solidny i trwały: domek dla ptaków z rodzimego litego drewna fsc o grubości 2 cm od leśnika naszego zaufania. 50% dochodów wykorzystujemy co miesiąc do własnych działań środowiskowych. Długa żywotność! odpowiednie dla gatunku: nasz domek dla ptaków do zawieszenia w krótkim czasie odwiedzają domowe ptaki ogrodowe, takie jak rudzik, sikorki, wróble itp.
MarkaErdenfreund #ad
ProducentErdenfreund #ad
Wysokość7.48
Długość7.87
Waga0.88
Szerokość5.51
Numer części1123 - L
Modelfertig montiertes Vogelfutterhaus

2. Welzhofer

#ad

2 pierścienie do siedzenia, średnica wewnętrzna 69 mm do wszystkich rodzajów karmy, pojemność 1 l, Welzhofer Green Line Eva kolumna na karmę dla ptaków i karmnik dla dzikich ptaków

#ad
Welzhofer #ad - Wszechstronne opcje karmienia: nadaje się do wszystkich materiałów paszowych i mieszanek paszowych. Atwe czyszczenie i higiena: naszą kolumnę na karmę można rozłożyć na pojedyncze części, co sprawia, że czyszczenie jest dziecinnie proste.

Wygodne kółka do siedzenia: wyposażone w 2 pierścienie do siedzenia, zapewniamy ptakom wygodne lądowanie i jedzenie. Nieutrudniony dopływ paszy: konstrukcja kolumny na karmę umożliwia swobodny przepływ pokarmu, dzięki czemu ptaki mogą bez problemu do niej dostęp. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne: nasza kolumna na karmę dla ptaków jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Dzięki dobrej widoczności dookoła, możesz bezpiecznie się nią cieszyć. Rozpieszczaj swoich pierzastych przyjaciół szerokim wyborem smakołyków. W ten sposób zapewnisz ptakom higieniczne środowisko.
MarkaWelzhofer #ad
ProducentWelzhofer #ad

3. Nature Anywhere

#ad

Dzieci lub nawet kotów!, otwory spustowe i stylowe opakowanie. Obserwuj ptaki z bliska! Wspaniały prezent dla miłośników ptaków, 4 bardzo mocne przyssawki, Duży karmnik dla ptaków Premium Wytrzyma na pewno całe życie. Z łatwo zdejmowaną deseczką

#ad
Nature Anywhere #ad - Czy widziałeś kiedyś wiewiórkę wspinającą się po szklanym oknie? nie mogą tego zrobić! Miejsce do karmienia na przynajmniej 3 metry od gzymsu okna, tam gdzie wiewiórki nie mają szans. Nie musisz więc zdejmować całego karmnika, napełnić ją i wepchnąć z powrotem.

- - - . Siedząc w swojej kuchni i poznaj ptaki z ogrodu. Jest to miejsce do karmienia ptaków, szczytu gałęzi, które jest bezpieczne od wiewiórek! Dzięki opatentowanemu systemowi obiegu powietrza utrzymuje paszę suchą i dzięki temu się nie psuje. 100% chroniony przed wiewiórkami. Pasuje do każdego typu okien. Jest bardzo dobrze zbudowany, dzieci a nawet kotów! obserwuj dzikie ptaki z najbliższej odległości.

Nie musisz nawet wychodzić z domu. Jest to obowiązek, aby go uzupełnić. Wystarczy wyciągnąć opatentowaną miseczkę, którego mogą odmówić dzieci, ale dla Ciebie nie stanowić będzie żadnego problemu. Do miseczki zmieszczą się dwie filiżanki karmy dla ptaków. Wyjmowany podajnik jest łatwy do wyjmowania i czyszczenia. -.
MarkaNature Anywhere #ad
ProducentNature Anywhere SEGMINISMART #ad
Wysokość5
Długość10
Szerokość10
Numer częściBIV
ModelBIV

4. iBorn

#ad

Karmnik dla ptaków, iBorn Karmnik dla dzikich ptaków, karmnik dla ptaków, do zawieszenia, zielony, karmnik dla ptaków, 35,5 cm, serce słonecznika

#ad
iBorn #ad - Praca z nasionami mieszanki ten wiszący domek dla ptaków jest jednym z najczęściej używanych gatunków i nadaje się do większości rodzajów nasion i mieszanek nasion, sikorki, głabek, szczygieł, w tym dzięcioły kolorowe, wróble, nasion słonecznika, aby przyciągnąć ptaki, żyroskop, mieszanek, wróble domowe, klejaki i żałobne smopper.

Tradycyjne wzornictwo może zaprosić do ogrodu więcej pierzastych ptaków, nadać ogrodowi jasny kolor i wzbogacić życie w ogrodzie. Metalowy dozownik karmy dla dzikich ptaków - górna i dolna część z metalu, aby metal służył dłużej, otwory do karmienia z aluminium, które zostały uszkodzone przez wiewiórki. Wytrzymała jakość, odporna na zużycie i noszenie na zewnątrz. Stosujemy zaawansowane techniki uszlachetniania metalu, gdy jest używany na zewnątrz. Przezroczysta komora na nasiona, aby przyciągnąć piękne ptaki. Jest to duży wybór na prezent. Cztery miejsca na karmę - w różnych warunkach pogodowych i braku zapasów żywności ptaki potrzebują więcej energii i pożywienia, aby przetrwać.

Dozownik karmy dla ptaków ten domek dla dzikich ptaków ma zielony wygląd retro, praktyczną i łatwą metodę czyszczenia. Regularne czyszczenie sprawia, łatwa do sprawdzenia, że domek dla ptaków z metalu działa lepiej, łatwego napełniania i czyszczenia Domek dla ptaków do zawieszenia na świeżym powietrzu jest dostarczany z pokrywą podnoszącą do łatwego i wygodnego napełniania. Cztery miejsca na karmę z drążkami umożliwiają jednoczesne karmienie kilku ptaków, zapewniają wystarczającą ilość pokarmu dla ptaków i przyciągają więcej ptaków do Twojego ogrodu.
MarkaiBorn #ad
ProducentiBorn #ad
Wysokość15.75
Długość4.33
Szerokość4.33
Numer częściSD001-14

5. Kingsyard

#ad

Do karmienia przez cały rok, z 6 drążkami, do ogrodu/tarasu/balkonu, 38 cm, stacja karmowa dla dzikich ptaków, Kingsyard Metalowy dozownik karmy dla ptaków, żółty, karma dla dzikich ptaków

#ad
Kingsyard #ad - Atwe napełnianie i czyszczenie: 14 x 14 cm karmnik pomieści do 1 funta mieszanych lub czarnych nasion słonecznika. Nasze doskonałe karmniki dla ptaków przyciągną wiele ptaków, a przede wszystkim więcej radości Twojej rodzinie i przyjaciołom! Wyjątkowy prezent z naszego gniazda do Twojego ogrodu.

Pokrywę można łatwo podnieść w celu łatwego napełniania, a dno jest zdejmowane, aby umożliwić łatwe czyszczenie. Powlekana proszkowo konstrukcja w całości z metalu zapewnia wieloletnią trwałość. Stabilne wzornictwo: atrakcyjny design ogrodowy. Natura wszędzie: zaproś tych pierzastych przyjaciół do swojego przytulnego otoczenia.

Ptaki to pokochają: nasiona pozostają świeże dzięki naszym wbudowanym otworom odpływowym. 6 portów zapewnia miejsce na karmienie kilku ptaków. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony, po prostu skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem obsługi klienta, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy lub wymianę. Satysfakcja gwarantowana: twoje zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem.
MarkaKingsyard #ad
ProducentKingsyard #ad
Wysokość14
Długość5.51
Szerokość5.51
Numer częściKYBF102CP01

6. garden mile

#ad

Rustykalny wygląd antyczny, dla dzikich ptaków, garden mile® Poidło dla ptaków z metalu w stylu vintage, wisząca dekoracja ogrodowa, z łańcuszkiem, z haczykiem do zawieszenia

#ad
garden mile #ad - Proste wzornictwo: wyprodukowana z jednej tacy i 4 łańcuszków. Stabilny i wytrzymały: ten dozownik karmy dla ptaków jest wykonany z lekkiego metalu i został pokryty farbą odporną na warunki atmosferyczne, co czyni go trwałym.

Wzornictwo jest proste, ale skuteczne i dekoracyjne. Wymiary: średnica tacy 16 cm | odległość między ptakami 24, 5 cm | długość do zawieszenia 27 cm | średnica haczyka 4 cm | głębokość tacy 2 cm. Haczyki do zawieszania: ta antyczna karmnik dla ptaków jest wyposażona w duży haczyk do zawieszenia, dzięki czemu można ją zawiesić na większości gałęzi. Staroświecki wygląd: piękne metalowe wykończenie w stylu "used look" nadaje tym wyjątkowym dozownikom karmy dla ptaków wspaniały antyczny wygląd. Oprócz zastosowania jako karmnik dla ptaków są również fantastyczną dekoracją ogrodową.
Markagarden mile #ad
ProducentGarden Mile® #ad
Wysokość9.84
Długość7.48
Szerokość6.69
Numer częścisa-fbnx-28