Top 7 iPhone 13 Pro Hülle – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOSNOVO

#ad

Twardym plastikiem, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro Max, etui typu bumper z przezroczystym, wzór UFO z TPU, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Pro Max

#ad
MOSNOVO #ad - Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Bądź odważny. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro max 2021 - wyposażone w innowacyjny, która chroni przed zadrapaniami, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, uderzeniami i wieloma innymi.

Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, certyfikowanym, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, 5 m. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Bądź wyjątkowy. Bądź tobą. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów.

Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Przezroczyste, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro Max 6, 7" 2021, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo TPU sprawia, smukłe, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.28
Numer częściMI13PROMAX-T370
ModelMI13PROMAX-T370

2. MOSNOVO

#ad

Odporne na uderzenia etui ochronne TPU z motywem kolażu w stylu vintage do iPhone 14 Pro, MOSNOVO Etui do iPhone 14 Pro, Buffertech 6,6 ft Drop Impact Anti Peel Off przezroczyste

#ad
MOSNOVO #ad - Super ładne. Be unique. Be bold. Mosnovo etui kompatybilne z iphone 14 pro rozmiar wyświetlacza 6, 1 cala, 2022 – wyposażone w innowacyjny amortyzujący wstrząsy materiał Buffertech i dwuwarstwową funkcję ochronną rama TPU + twardy tył w celu ochrony przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.

Wytrzymały, antypoślizgowy tpu jest kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem i zapewnia lekką, poręczną konstrukcję z wygodnym dostępem do wszystkich przycisków i złączy. Buffertech odporny na uderzenia materiał – przetestowany i udowodniony w laboratorium, pochłaniając przy tym 95% energii uderzenia, 6 stopy, wytrzymuje tysiące testów upadkowych z 6, a nawet przekraczając standardy wojskowej ochrony przed upadkiem.

Cieszą się celebrytami/wpływowymi gwiazdami. Be you. Oferujemy szeroki wybór kolorów i nadruków, 1 cala, z których można mieszać i dopasowywać oryginalny kolor iPhone'a 14 Pro rozmiar wyświetlacza 6, 2022. Super ochrona. Nigdy nie musisz iść na kompromis między ochroną a stylem. Dodatkowo podniesione i ścięte krawędzie chronią ekran dotykowy i obiektyw aparatu.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6
Waga0.11
Szerokość3.01
Numer częściMI14PRO-T513

3. Wildflower Cases

#ad

Wildflower etui kompatybilne z iPhone 11 Baby Pink Posie Rosie

#ad
Wildflower Cases #ad - Gwarancja: każda osłona z dzikich kwiatów jest wykonana ręcznie i może mieć niewielkie niedoskonałości, a żadne dwie osłony nie są dokładnie takie same, co sprawia, że każda osłona z dzikich kwiatów jest wyjątkowa jak Ty.

Ręcznie wykonane, zaprojektowane i wykonane na miarę, aby pasowały do jedynego iPhone'a 11. To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 11, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich dotykowych przycisków telefonu. Oprawiony w wytrzymałym, ochronnym czarnym gumowym zderzaku dla pełnej ochrony przed przerażającym upadkiem.

Otwarta forma jest ściśle kompatybilna z telefonem iPhone 11. Ta walizka na kwiaty została zaprojektowana z dumą przez Michelle, Devon i Sydney Carlson z miłością. Z naszym indywidualnym logo WF, limitowana edycja, unikalna, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość0.5
Długość6.88
Waga0.07
Szerokość3

4. Wildflower Cases

#ad

Wildflower Cases Etui, brązowe kwiaty iPhone 11 etui

#ad
Wildflower Cases #ad - Biżuteria: z naszym niestandardowym srebrnym logo WF, unikalna, limitowana edycja, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy. Oprawiony w wytrzymałym, aby zapewnić całkowitą ochronę przed strasznymi pułapkami na telefon.

Stworzone przez kobiety: to etui z motywem dzikich kwiatów zostało zaprojektowane z miłością przez Michelle, Devon i Sydney Carlson. Jedyne w swoim rodzaju: każde etui z motywem dzikiego kwiatu jest ręcznie wykonane i może wykazywać niewielkie niedoskonałości, ponieważ nie ma dwóch identycznych etui, co sprawia, że każde etui z motywem dzikiego kwiatu jest wyjąt.

To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 11, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich przycisków dotykowych w telefonie. Stylowy i ochronny: otwarty kształt, ochronnym czarnym gumowym zderzaku, kompatybilny z iPhone 11. Indywidualne dopasowanie: ręcznie wykonane, zaprojektowane i wykonane na miarę, aby były kompatybilne z jedynym iPhone 11.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość0.5
Długość6
Szerokość3.13

5. Wildflower Cases

#ad

Wildflower Limited Edition etui kompatybilne z iPhone 6, 7 lub 8 Plus Pumpkin Spice Latte Love

#ad
Wildflower Cases #ad - Ręcznie wykonane, zaprojektowane i wykonane na miarę, 7 lub 8 plus. Z naszym indywidualnym logo WF, unikalna, limitowana edycja, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy.

Otwarta konstrukcja, kompatybilna z iphone 6, 7 lub 8 Plus. Ta walizka na kwiaty została zaprojektowana z dumą przez Michelle, Devon i Sydney Carlson z miłością. Oprawiony w wytrzymałym, ochronnym czarnym gumowym zderzaku dla pełnej ochrony przed przerażającym upadkiem. To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 6, aby pasowały do iPhone 6, 7 lub 8 Plus, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich dotykowych przycisków telefonu.

Gwarancja: każda osłona z dzikich kwiatów jest wykonana ręcznie i może mieć niewielkie niedoskonałości, a żadne dwie osłony nie są dokładnie takie same, co sprawia, że każda osłona z dzikich kwiatów jest wyjątkowa jak Ty.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość6.31
Długość0.5
Waga0.07
Szerokość3.2

6. Spigen

#ad

Spigen Liquid Air etui kompatybilne z iPhone 14 specjalnie zaprojektowane do iPhone 14, matowe czarne, etui na telefon komórkowy

#ad
Spigen #ad - Wzór kratownicy i pająk web: gładki i matowo powlekany nowoczesny wzór i siatka Spider Web po wewnętrznej stronie absorbują wszelkiego rodzaju wstrząsy. Krawędź ochronna wyświetlacza i aparatu: Całkowicie zakryta część aparatu. Wzór tpu: matowa widoczność zapobiega powstawaniu odcisków palców i zapewnia przyjemny chwyt. Dzięki elastycznemu materiałowi TPU można łatwo zainstalować telefon. Technologia air cushion: wszystkie narożniki są obsługiwane przez technologię Air Cushion.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.43
Długość5.92
Waga0.06
Szerokość2.96
Numer częściACS05037
ModelACS05037
Gwarancja24 Miesięcy

7. MOSNOVO

#ad

Przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Pro Max, z przezroczystym twardym plastikiem, etui ochronne w stylu vintage, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro Max, z tworzywa TPU

#ad
MOSNOVO #ad - Bądź tobą. Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Bądź odważny.

Bądź wyjątkowy. Przezroczyste, smukłe, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpu sprawia, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro Max 6, 7" 2021, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, certyfikowanym, 5 m.

Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro max 2021 - wyposażone w innowacyjny, która chroni przed zadrapaniami, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, uderzeniami i wieloma innymi.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.28
Numer częściMI13PROMAX-T513
ModelMI13PROMAX-T513