Top 10 mini Camera Wifi Versteckt – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ieGeek

#ad

Długi czas czuwania,, wykrywanie ruchu PIR, bezprzewodowa kamera do monitoringu zewnętrznego/wewnątrz z kolorowym widokiem nocnym 10 m, ieGeek Kamera monitoringowa 2K zewnętrzna, akumulatorowa

#ad
ieGeek #ad - Iegeek-making security simplerniezależnie od tego, kamera monitorująca na zewnątrz wytrzymuje wszystko na zewnątrz. Iegeek stara się aktualizować branżę i oferować wysokiej jakości produkty, deszcz, czy nawet niemiecka zima, czy latem upał, bezpieczną i łatwą aplikację ieGeek Cam, pierwszorzędne doświadczenie i pierwszorzędną obsługę.

Wykrywanie ruchu pir i praca z alexąkamera monitorująca na zewnątrz wykorzystuje inteligentny algorytm sztucznej inteligencji z dokładnością rozpoznawania do 99%, dzięki czemu otrzymasz komunikaty ostrzegawcze tylko w odpowiednim momencie. Długi czas czuwania i bezprzewodowapo jednorazowym naładowaniu kamera monitorująca będzie ci służyć przez 3-6 miesięcy. Dzięki ulepszonej zintegrowanej antenie można zapewnić bardziej stabilne połączenie z routerem obsługuje tylko 2, 4 GHz. 2k qhd i kolorowa widoczność w nocyrozdzielczość 2k ultra high definition zapewnia wyraźniejszą jakość wizualną i płynniejszą transmisję na żywo. Jeśli masz jakieś potrzeby, skontaktuj się z nami.

Bezprzewodowa kamera monitorująca jest tak mała, że można ją zainstalować w dowolnym miejscu w ciągu kilku minut. Wbudowana dioda led na podczerwień i zewnętrzne białe światło zewnętrznej kamery monitorującej zapewniają doskonałą widoczność w nocy do 10 m i zapewniają całkowitą ochronę w dzień i w nocy. Syrena i alarm świetlny i 2-drożny dźwiękpo rozpoznaniu intruza białe światło i syrena kamery monitorującej mogą zostać aktywowane na zewnątrz Wi-Fi lub aktywować ręcznie, aby ostrzec nieznajomych i potencjalnych przestępców. Można również ustawić zakres wykrywania i czas wykrywania, aby oszczędzać energię i jednocześnie dokładnie rozpoznać.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość3.54
Długość1.85
Waga205
Szerokość2.13
Numer częściZS-GX3S
ModelZS-GX3S
Gwarancja1 rok gwarancji.

2. TODAYI

#ad

4K HD minikamera do monitoringu, TODAYI Mini kamera, długi czas czuwania, mini kamera, czujnik ruchu,, kamera do monitoringu wewnątrz, aplikacja na telefon komórkowy, WiFi, transmisja na żywo

#ad
TODAYI #ad - Dzięki temu możesz oglądać zdjęcia w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji, gdzie się znajdujesz. Automatyczna widoczność w nocy: minikamera jest wyposażona w 6 nieświecących urządzeń noktowizyjnych na podczerwień. Funkcja hotspotu: nawet jeśli kamera nie jest połączona z Wi-Fi, niezależnie od tego, można połączyć się z hotspotem za pomocą telefonu komórkowego.

4k hd wlan mini kamera do monitoringu wewnątrz mini kamera transmisja na żywo telefon komórkowy aplikacja do mikrokamery wewnątrz z akumulatorem kompaktowa mała kamera bezpieczeństwa z czujnikiem ruchu widoczność w nocy. Inteligentne wykrywanie ruchu, aby zapewnić krótszy czas otwarcia migawki i w ten sposób rejestrować natychmiastowy ruch obiektu z możliwie najkrótszym czasem ekspozycji, redukcja fałszywych alarmów Aby wykryć moment ruchu obiektu, redukuje fałszywe alarmy z innymi obiektami np. Mini kamera wi-fi jest dostarczana z trwałym kablem wtykowym USB, czas pracy 6-8 godzin Wbudowany akumulator 1400 mAh, dzięki czemu można nagrywać przez całą dobę podczas ładowania.

Minikamera zapewnia bogatsze, dzięki czemu nie przegapisz ważnego momentu! . Połącz się z wi-fi za pomocą aplikacji. Gdy światło otoczenia jest ciemne, bardziej szczegółowe wrażenia wizualne niż inne kamery w tych samych ciemnych warunkach i rozpoznaje każde działanie w zasięgu 6 metrów aparatu. Nasza aplikacja obsługuje dodawanie wielu kamer, automatycznie przełącza się w tryb noktowizyjny.
MarkaTODAYI #ad
ProducentTODAYI #ad

3. WUUK

#ad

IP67, do użytku na zewnątrz, WUUK bezprzewodowa kamera do monitoringu, Wi-Fi, bezprzewodowa kamera monitorująca na zewnątrz, współpracuje z Alexa/Google Assistant, zewnętrzna 2K, noktowizor, bezpłatna pamięć 32 GB

#ad
WUUK #ad - Z baterią 9600 mAh do wielokrotnego ładowania. Po włączeniu system zostanie automatycznie połączony. Posiada certyfikat wodoszczelności ip67, inteligentna, a także podłączyć ją wokół domu, bez obawy, bezprzewodowa kamera Wi-Fi może wytrzymać większość warunków pogodowych na zewnątrz, deszczowo lub słońce, że trzeba ją często zdejmować. Atwa instalacja i profesjonalna obsługa klienta - połącz stację bazową wuuk z routerem wi-fi za pomocą kabla ethernet i umieść bezprzewodową kamerę w wybranym miejscu.

Trwała bateria zewnętrzna kamera bezpieczeństwa wbudowana bateria o dużej pojemności 9600 mah została zaprojektowana z myślą o bezprzewodowej kamerze outdoorowej i może być ładowana przez miesiące. Uspokajający system kamer bezpieczeństwabezprzewodowy zestaw kamer bezpieczeństwa do domu jest dostarczany z 2 bezprzewodowymi kamerami, jedną stacją bazową WUUK 32 GB. 2-drożna funkcja audio umożliwia rozmawianie z obcymi lub ostrzeżenie intruzów. Proszę wyszukać asin:B0BC8DG6B7 w buybox. Inteligentne rozpoznawanie ruchu i natychmiastowe ostrzeżeniabezprzewodowa kamera wykorzystuje zaawansowane czujniki PIR + Human i najnowocześniejsze algorytmy rozpoznawania, które pomagają bezprzewodowym aparatom odróżnić osoby od innych ruchomych obiektów.

Dla wygody użyj promiton:kup raz, można zobaczyć wszystkie szczegóły i wiedzieć, co dzieje się na drzwiach za pomocą aplikacji WUUK, inteligentny dzwonek do drzwi z widokiem 4:3 i głową do stopy, aby otrzymać bezpłatną wtyczkę euro razem. Rozdzielczość 2 k ultra hd rozdzielczość 3 mp bezpieczeństwa, bezprzewodowy, również w nocy z noktowizorem. Wszystkie dane są szyfrowane i zapisywane lokalnie na stacji bazowej nagrania zdarzeń pozostają zachowane, nawet jeśli kamera zostanie zgubiona.
MarkaWUUK #ad
ProducentWUUK #ad
Wysokość4.72
Długość9.84
Szerokość8.26
Numer części2- Cam
Model1

4. Tapo

#ad

TP-Link Tapo C200P2 kamera monitorująca 360° do użytku w pomieszczeniach, wykrywanie ruchu, kompatybilna z Alexa&Google Assistant, noktowizor, dla niemowląt/zwierząt, 1080p, dwukierunkowe audio

#ad
Tapo #ad - Wyzwalaj efekty świetlne i dźwiękowe, aby odstraszyć niechcianych gości. Kamera wi-fi obsługuje tylko Wi-Fi 2, 4 GHz. Dwukierunkowe audio - komunikuj się z daleka i prowadź płynną i wyraźną rozmowę z dzieckiem lub zwierzęciem domowym dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi.

Bezpieczna i elastyczna pamięć – zapisuje do 128 gb lokalnie na karcie microsd nie wchodzi w zakres dostawy lub w chmurze bezpłatna 30-dniowa wersja próbna z 30-dniową historią klipów, dzięki czemu możesz w każdej chwili uzyskać dostęp do stanu kamery. Ruch poziomy do 360° i ruch pionowy do 114°, szerokie pokrycie, aby uchwycić każdą chwilę. Fhd 1080p & pan/tilt 360° - kamera monitorująca wi-fi rejestruje każdy szczegół dzięki rozdzielczości 1080p high Definition. 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Opłata za subskrypcję tapocare, 30-dniowe nagrywanie wideo w chmurze, powiadomienia z robieniem zdjęć i śledzenie ruchu.

Opakowanie zawiera 2 sztuki kamery monitoringowej Tapo C200 Zaawansowana widoczność w nocy - również w nocy kamera monitorująca Wi-Fi może wyświetlać zasięg widzenia do 10 metrów. Wykrywanie ruchu i alarmy - otrzymuj natychmiastowe powiadomienia z aplikacji Tapo, gdy zostanie rozpoznany ruch. Tryb ochrony danych - można aktywować tryb ochrony danych, który fizycznie zamyka obiektyw aparatu, aby poprawić prywatność.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość4.63
Długość3.36
Szerokość3.42
Numer częściTapo C200P2
ModelTapo C200P2

5. EUKI

#ad

Bezprzewodowa kamera z noktowizorem, wykrywanie ruchu PIR, EUKI Kamera do monitoringu wewnętrznego, kamera monitorująca do użytku wewnątrz i na zewnątrz, 2,4 GHz, 1080p HD

#ad
EUKI #ad - Może rozpoznać osoby poruszające się przed Twoim domem. Można ją również stosować. Wydajny akumulator: kamera bezpieczeństwa do wnętrz jest wyposażona w wbudowany akumulator 2400 mAh, który jest w 100% bezprzewodowy.

3m dwustronna. 1080p hd i widoczność w nocy: ciesz się niezrównaną jakością obrazu i nagrywaniem filmów HD, bez utraty szczegółów. Kamera o rozdzielczości 1080p zapewnia wyraźne i. Bardzo długi czas czuwania przez miesiąc. Bezprzewodowe połączenie: połącz się z domową siecią Wi-Fi w prosty sposób i bez skomplikowanego okablowania, dzięki czemu Twój dom stanie się piękniejszy. Wykrywanie ruchu pir: kamera bezpieczeństwa jest wyposażona w zaawansowaną technologię wykrywania ruchu PIR. Pamięć w chmurze i obsługa kart SD: zapisuj wykryte klipy wideo w chmurze lub użyj karty micro SD do lokalnego przechowywania.
MarkaEUKI #ad
ProducentEUKI #ad
Wysokość1.68
Długość1.5
Szerokość1.5
Numer częściGX7S
ModelGX7S

6. Tapo

#ad

Aplikacja Tapo, kompatybilna z Alexa, Kamera IP TP-Link Tapo C100 WLAN w środku rozdzielczość 1080p, 9 m noktowizor, dwukierunkowy dźwięk, do 128 GB pamięci lokalnej na karcie SIM, Asystent Google

#ad
Tapo #ad - Sterowanie głosowe - kompatybilne z Google Assistant i Amazon Alexa. Wykrywanie ruchu i powiadamianie o alarmach - Automatyczne powiadamianie o każdym ruchu.

Bezpieczna przestrzeń dyskowa - obsługuje karty micro SD do 128 GB i przechowywanie filmów lokalnie na nośniku danych. Krystalicznie czyste wideo na żywo - ostra rozdzielczość Full HD 1080p zapewnia bogate kolory i zrównoważone oświetlenie. Wyraźne widzenie w nocy - widzenie w nocy do 9 metrów, bezpieczeństwo nawet w nocy. Zakres dostawy - kamera tapo c100, instrukcja szybkiej instalacji, adapter DC, śruby montażowe, szablon montażowy.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość2.36
Długość5.91
Waga0
Szerokość7.09
Numer części1
ModelC100 V1
Gwarancja2 lata.

7. Imou

#ad

Imou Kamera do monitoringu 360 stopni, Wi-Fi, kompatybilna z Alexa,, rozpoznawanie hałasu, 1080p, 2-drożne audio, do wnętrz, z funkcją śledzenia ruchu i rozpoznawaniem ludzi, widoczność w nocy 10 m

#ad
Imou #ad - Widoczność w nocy 1080p i ochrona 24/7: ta wewnętrzna kamera wi-fi jest wyposażona w obiektyw noktowizyjny na podczerwień i obrazy o wysokiej rozdzielczości 1080p, monitoruje ważne obszary naszego domu przez całą dobę. Zapierająca dech w piersiach jakość wideo i panoramiczny widok 360°: wysoka jakość w dzień i w nocy.

Możemy zdecydować, które są oglądane jak w jasny dzień, w jakich obszarach ma być przeprowadzone rozpoznawanie i unikniesz niepotrzebnych powiadomień wysyłanych na nasze urządzenie mobilne. Mamy również możliwość podzielenia się filmem z rodziną i przyjaciółmi maksymalnie 6 osób. Dzięki pokryciu poziomego pola widzenia o 355° i pionowemu obrotowi o 90° powstaje pokrycie o 360°. W przypadku inteligentnego śledzenia kamera porusza się automatycznie, aby śledzić i śledzić każdy ruch. Dwukierunkowe udostępnianie audio i użytkowników: w tej kamerze monitoringowej wi-fi znajduje się wbudowany mikrofon i głośnik o wysokiej wydajności, niezależnie od tego, dzięki którym możemy wyraźnie odbierać dźwięki i pocieszyć nasze dziecko lub zwierzę domowe, gdzie się znajdujemy.

Zdjęcia i filmy w kamerze monitoringu mogą być zapisywane na karcie w chmurze lub karcie micro SD obsługuje do 128 GB, aby ukryć obiektyw wewnętrznej kamery monitorującej Wi-Fi, dane i ochrona danych są bezpieczne. Możemy również ustawić czas automatycznego rejsu, aby lepiej pielęgnować dom. Możemy umieścić go tam, gdzie chcemy i obserwować całe pomieszczenie. Elastyczne przechowywanie i ochrona danych: możemy kliknąć aplikację, gdy jesteś w domu.
MarkaImou #ad
ProducentImou #ad
Wysokość4.25
Długość3.54
Waga0.55
Szerokość3.54
Numer części‎IPC-A26LP
ModelIPC-A26LP
Gwarancja2 lata gwarancji.

8. LAXIHUB

#ad

Funkcja, 1080p, 2.4G/5GHz Dual Band WLAN kamera dla zwierząt domowych, LAXIHUB Kamera 4 MP z aplikacją do monitoringu dla niemowląt, kamera do monitorowania zwierząt domowych, rozpoznawanie ruchu

#ad
LAXIHUB #ad - Dwukierunkowe audio i współpracuje z alexa i google assistant. Kamera dla psa ma szerokie pole widzenia – obraca się poziomo o 355° i w pionie o 60°. Lub użyj pamięci w chmurze do nagrywania. Włóż kartę micro sd do 128 gb, nie wchodzi w zakres dostawy i aktywuj ciągłe nagrywanie przez całą dobę, aby uchwycić cenne chwile. Wbudowany mikrofon i głośnik zapewniają płynną komunikację z najbliższymi w każdej chwili i w każdym miejscu.

Podziel się kamerą z rodziną na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie i ciesz się komfortem, multi-Viewing i udostępnianie Wewnętrzna kamera Arenti obsługuje dostęp do przeglądarki internetowej i dodawanie wielu kamer do aplikacji i wyświetla 4 filmy na żywo, jaki zapewnia ta kamera dla kotów. Widok na żywo w aplikacji staje się czarny dla ochrony prywatności. Za pomocą aplikacji arenti możesz zobaczyć każdą część domu za pomocą prostego sterowania obrotem i pochyleniem. Tryb ochrony danych i elastyczna pamięć po włączeniu trybu ochrony danych transmisja na żywo i nagrywanie są tymczasowo wyłączone.

4mp full hd z doskonałą widocznością w nocy i dowolnym kątem zakryty rozdzielczość 4 mp maks. Współpracuj z alexa i google assistant i poproś alexę lub google assistant, aby wyświetlić drzwi wejściowe, pokój dziecka, pokój dla zwierząt domowych lub dowolne miejsce za pomocą kamer dla zwierząt domowych na wszystkich urządzeniach Alexa lub Google Chromecast. Dostęp do przeglądarki internetowej, aby nadążyć za wszystkim w domu. Wykrywanie ruchu i wykrywanie szumów powiadomienia są wysyłane bezpośrednio do smartfona w przypadku wykrycia ruchu człowieka lub nieprawidłowego hałasu.
MarkaLAXIHUB #ad
ProducentLaxihub #ad
Waga0.19
Numer części1

9. Reolink

#ad

1080p, gniazdo na kartę microSD, zewnętrzna kamera monitoringowa z 2-drożnym dźwiękiem, Reolink Lumus czarna kamera WLAN ze światłem Spotlight, wykrywanie ruchu + PIR, syrena

#ad
Reolink #ad - Możesz zobaczyć więcej cennych szczegółów, aby zidentyfikować osoby, pojazdy i inne obiekty w nocy. Wiele opcji pamięci: włóż kartę microsd do 128 gb, nie wchodzi w zakres dostawy, aby zapisać zdarzenia wywołane ruchem, wybierz ciągły zapis 24/7 z Reolink NVR opcjonalnie lub dostosuj zapis czasowy.

Dwukierunkowe audio: możesz nie tylko oglądać transmisję na żywo z tej kamery Wi-Fi, ale także słuchać i rozmawiać bezpośrednio za pomocą dwukierunkowej komunikacji. Kolorowy widok w nocy: dzięki wbudowanym reflektorom punktowym reolink lumus zapewnia filmy w pełnym kolorze, nawet jeśli w pobliżu nie ma źródła światła. Ponadto można ustawić strefy aktywności lub dostosować czułość rozpoznawania i harmonogram, aby dostosować się do każdej sytuacji i zminimalizować niepożądane alarmy.

Wiele możliwości alarmu: po wykryciu ruchu otrzymasz natychmiastowe alarmy – powiadomienia push w aplikacji Reolink / klient i powiadomienia e-mail – aby poinformować Cię, że ktoś zbliża się do Twojego domu. Pir + wykrywanie ruchu: połączenie wykrywania ruchu i wykrywania pir znacznie zmniejszyło liczbę fałszywych alarmów. Ponadto silna syrena może odstraszyć intruzów w sytuacji awaryjnej.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.6
Długość3.9
Waga0.41
Szerokość3.58
Numer częściLumus-B
ModelLumus-B
Gwarancja2-letnia ograniczona gwarancja.

10. javiscam

#ad

Czujnik ruchu, kamera monitorująca wewnątrz, WiFi, javiscam Mini kamera, mini kamera, Full HD, aplikacja na telefon komórkowy, transmisja na żywo, 100 dni czuwania, widoczność w nocy

#ad
javiscam #ad - Dzięki funkcji noktowizyjnej można nagrywać wyraźne, dzięki czemu nie przegapisz już ważnych chwil! Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony, udzielamy 1 miesiąca bezpłatnego zwrotu i 1 rok gwarancji. Połączenie z wifi za pomocą aplikacji obsługuje tylko 2, gdzie jesteś. Jeśli kamera wykryje ruch, natychmiast wysyła alarm za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Jednocześnie wszystkie filmy alarmowe są zapisywane na karcie pamięci lub w chmurze. Wykrywanie ruchu pirta mini kamera monitorująca jest obecnie najmniejszą kamerą na rynku z funkcją PIR, która rejestruje ruch ludzi i obiektów w czasie rzeczywistym. Nasza aplikacja obsługuje dodawanie kilku kamer, automatycznie przełącza się w tryb noktowizyjny. Automatyczna widoczność w nocykamera wi-fi 2, 4 g jest wyposażona w sześć niepodświetlanych urządzeń noktowizyjnych na podczerwień. Dzięki temu można oglądać zdjęcia w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji, można połączyć się z hotspotem za pomocą telefonu, niezależnie od tego, 4 G, dzięki czemu nawet jeśli kamera nie jest połączona z WiFi, aby zobaczyć zdjęcia na żywo w niewielkiej odległości.

Silna obsługa klientamini kamera jest łatwiejsza w instalacji niż inne kamery, które zazwyczaj wymagają skomplikowanego procesu instalacji, model G106 ma tylko dwa proste kroki. Funkcja hotspotu, 5 G nie jest obsługiwane. Gdy światło otoczenia staje się ciemniejsze, wysokiej jakości filmy i oglądać każdą akcję w promieniu 6 metrów od kamery.
Markajaviscam #ad
Producentjaviscam #ad
Wysokość1.65
Długość1.5
Waga0.18
Szerokość2.17
ModelG106
GwarancjaJaviscam Mini kamera została zaprojektowana w celu zapewnienia wysokiej jakości, przyjaznej dla użytkownika i przystępnej cenowo małych kamer monitorujących dla każdego. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy techniczne, skontaktuj się z nami, dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem dla Ciebie, support@javiscam. Informacje: