Top 10 Windows Hello Webcam – Kamery internetowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Elgato

#ad

Zoom, zespołów, wideokonferencji w OBS, sterowanie podobne do lustrzanki, gier, Elgato Pro Chroma Key Bundle, kamera internetowa Full HD 1080p60, do, błyskawiczne usuwanie tła do transmisji na żywo

#ad
Elgato #ad - Produkt 2: natychmiastowe zanurzenie: nie gniecie się, zoptymalizowany pod kątem klawiszy chromatycznych kamer. Produkt 1: prawdziwy full hd: zapierająca dech w piersiach rozdzielczość 1080p przy 60 klatkach na sekundę.

Produkt 1: czujnik cmos starvis firmy Sony: zoptymalizowany pod kątem wnętrz. Produkt 1: zaawansowany formularz: nieskompresowany film bez artefaktów. Produkt 2: praktyczna, zajmująca niewiele miejsca konstrukcja: po włożeniu do twardej obudowy można schować Green Screen oszczędzając miejsce. Produkt 2: super szybki montaż i demontaż w ciągu kilku sekund. Produkt 1: elgato prime lens: obiektyw w całości szklany f/2. 4 24 mm* w jakości studyjnej. Produkt 2: technologia pop-up: po pociągnięciu za uchwyt pneumatyczny X-Frame Green Screen naciąga i blokuje go w pozycji.
MarkaElgato #ad
Waga0.21

2. Logitech

#ad

Logitech HD Pro Webcam C920 kamera internetowa z USB i 1080p, czarna

#ad
Logitech #ad - Logitech c920 hd pro kamera internetowa, facetime, full hd 1080p/30fps, korekcja światła HD, połączenia wideo, czysty dźwięk stereo, Zoom, działa z Skype, Hangouts, PC/Mac/laptop/Macbook/tabletem – czarna.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.14
Długość0.94
Waga0.44
Szerokość3.7
Numer części960-001055
Model960-001055
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji na sprzęt

3. Logitech

#ad

FaceTime, Kamera internetowa Logitech C920s HD PRO, Hangouts itp., pole widzenia 78 °, korekta ekspozycji, Full-HD 1080p, panel przykrywający, autofokus, PC / Mac / ChromeOS / Android / Xbox One, do Skype, złącze USB, czarna

#ad
Logitech #ad - Zoptymalizowany kolorowy wyświetlacz: automatyczna korekcja ekspozycji HD kamery internetowej C920s zapewnia naturalne kolory i dobry kontrast. Osłona: zapewnia pełną kontrolę nad wyświetlanymi treściami i chroni obiektyw dzięki precyzyjnie dopasowanej osłonie.

Wyraźny obraz: szklany obiektyw kamery internetowej z zaawansowanym autofokusem gwarantuje doskonałą rozdzielczość. Doskonały dźwięk stereo: dwa mikrofony zintegrowane z kamerą internetową HD zapewniają wysoką jakość dźwięku. Połączenia wideo w najwyższej jakości: kamera internetowa Logitech C920s gwarantuje doskonałą rozdzielczość obrazu dzięki transmisji Full HD w 1080p z 30 klatkami na sekundę.

Polecamy również: naszą kamerę internetową logitech c922 do przesyłania strumieniowego, nagrań w jakości Full HD, niezwykle szybkich transmisji HD w 720p z 60 klatkami na sekundę. Zgodność: kamera internetowa logitech c920s HD jest zgodna z systemem Windows 10 lub nowszym, a także z systemem Windows 8 i Windows 7.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość7.2
Długość4.96
Waga0.44
Szerokość0.75
Numer części960-001252
Model960-001252
Gwarancja2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

4. Insta360

#ad

PTZ 4K kamera internetowa z czujnikiem 1/2", do laptopa, HDR, kamera wideo do wideokonferencji, specjalne tryby, sterowanie gestami, mikrofon z redukcją szumów, streaming, śledzenie KI, Insta360 Link

#ad
Insta360 #ad - Aktywacja śledzenia sztucznej inteligencji | = pomniejszanie/powiększanie | "Aktywuj tryb tablicy suchościeralnej". Ledzenie sztucznej inteligencji: dzięki systemowi gimbalu i wydajnemu algorytmowi sztucznej inteligencji link obraca obiektyw tak, aby śledził każdy Twój ruch.

Różnorodne tryby: dzięki innowacyjnej technologii sztucznej inteligencji i wszechstronnym trybom takich jak tablica suchościeralna, DeskView, Overhead i Portrett, Microsoft Teams, link pomoże Ci lepiej komunikować się niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki doskonałemu czujnikowi 1/2" link rejestruje szczegóły realistycznie i z doskonałym zakresem dynamiki. Dwa mikrofony z redukcją szumów: minimalizują hałas z tła i wzmacniają Twój głos.

W pełni kompatybilny z Zoom, Google Meet i innymi. Dzięki automatycznemu powiększaniu i kadrowaniu zawsze pozostaniesz na środku obrazu. Nie trzeba niczego klikać. Zapewniają one lepszą komunikację i wyraźny dźwięk. Rozdzielczość 4k z czujnikiem 1/2": zawsze wygląda najlepiej w zapierającej dech w piersiach rozdzielczości Ultra HD 4K. Sterowanie za pomocą gestów: steruj kamerą za pomocą 3 prostych gestów.
MarkaInsta360 #ad
ProducentInsta360 #ad
Wysokość1.77
Długość2.48
Waga0.62
Szerokość1.38
Numer częściInsta360
ModelInsta360

5. Logitech

#ad

HDR i RightLight 3, 4K HD 1080p, Zoom,, rozpoznawanie twarzy z systemem Windows Hello, Logitech BRIO ULTRA-HD PRO kamera internetowa, do Skype, 5-krotny zoom, wysoka częstotliwość klatek, port USB

#ad
Logitech #ad - Rightlight 3 z hdr: umożliwia strumieniowe przesyłanie i nagrywanie w każdych warunkach oświetleniowych, niezależnie od tego, czy przy słabym oświetleniu lub w bezpośrednim świetle słonecznym.

Czujnik obrazu ultra hd 4k: 4k przy 30 kl. S i 1080p zapewniają krystalicznie czystą jakość wideo o najlepszej rozdzielczości, częstotliwości klatek oraz wierność kolorów i szczegółów. 5-krotny zoom: zoom zbliża wszystko i mimo to rejestruje wszystko w obszarze obrazu. Technologia zmiany tła: możesz sprawić, że Twoje miejsce pracy rozmywa się w tle lub zastąpi je tapetą. Bardzo bezpieczne logowanie za pomocą czujnika podczerwieni: wystarczy jedno spojrzenie na obiektyw Brio, aby się zalogować – koniec ze skomplikowanymi hasłami.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość11.81
Długość11.81
Waga0.37
Szerokość11.81
Numer części222A591
Model960-001106
Gwarancja3-letnia ograniczona gwarancja na sprzęt

6. NexiGo

#ad

Kompatybilna z Zoom/Skype/Teams, do strumieniowego przesyłania kursów online, prawdziwa ochrona danych z automatyczną osłoną, NexiGo HelloCam, kamera internetowa 1080p z Windows Hello i mikrofonem

#ad
NexiGo #ad - Poprawa twarzy automatyczna funkcja ekspozycji ae nexigo hellocam dopasowuje poziomy ekspozycji i wzmocnienia w zależności od intensywności światła zewnętrznego i zapewnia wyraźne zdjęcia i filmy w każdym środowisku, niezależnie od tego, czy chcesz zeskanować twarz czy rozpocząć wideo. Kamera internetowa full hd 1080p zasilana przez cmos 1080p fhd 2mp kamera nexigo hellocam produkuje wyjątkowo ostre i wyraźne filmy o rozdzielczości do 1920 x 1080 z prędkością 30 kl.

S. Rozpoznawanie twarzy window hellokamera hello cam to praktyczna kamera do komputera, gdy otwierasz laptopa, ponieważ jest całkowicie jedyny w swoim rodzaju. Obiektyw 3, 5 mm zapewnia wyraźny obraz przy stałych odległościach i jest zoptymalizowany pod kątem od 12, 4 do 47, 2 cala, dzięki czemu idealnie nadaje się do prawie każdego zastosowania w pomieszczeniach. Mikrofon z redukcją szumów kamera internetowa jest wyposażona w wbudowane mikrofony, aby zmniejszyć hałas otoczenia i poprawić jakość dźwięku wideo.

Zamiast wprowadzać hasło za każdym razem, która jest kompatybilna z systemem Windows 10/11 Hello Face. Idealne rozwiązanie do zoomu / facebook / twitcha / konferencji / OBS / streamingu / nagrywania / YouTube / rozmów wideo / FaceTime / gier / szkoły online. Automatyczna elektryczna osłona prywatności kamera internetowa nexigo hellocam wyposażona w elektroniczną osłonę prywatności została zaprojektowana, gdy aparat nie jest już używany. Osłona prywatności otwiera się automatycznie po nawiązaniu połączenia wideo i automatycznie się zamyka, aby ręcznie aktywować osłonę prywatności.
MarkaNexiGo #ad
ProducentNexight INC #ad
Wysokość1.91
Długość5.2
Szerokość2.26
Numer częściN930W
ModelN930W

7. VIZOLINK

#ad

Do komputerów Mac,, funkcja Plug & Play, HD 1080P kamera internetowa do komputera z mikrofonem, autofokus, VIZOLINK W8GS kamera internetowa 4K, ochrona danych, pole widzenia 85°, korekcja światła

#ad
VIZOLINK #ad - Automatyczny balans bieli i sterowanie ekspozycją sprawiają, że obraz jest bardziej kolorowy i realistyczny. Najwyższa jakość wideokamera internetowa vizolink w8gs 8 megapikseli 4k obsługuje 4k, liczba klatek na sekundę sięga 25 kl. S, bardzo nadaje się do webinariów, obsługa nagrywania w wysokiej rozdzielczości 1080p/2k, doskonałe uchwycenie szczegółów obrazu, liczba klatek na sekundę sięga 30 kl.

S, streamingu na żywo, online. Profesjonalna technologia redukcji szumów w połączeniu ze specjalnymi algorytmami głosowymi może utrzymać głos głośnika czysty i naturalny. Kamera internetowa usb o szerokim kącie 85° może zapewnić, że jest ona zakryta w większej liczbie miejsc. Prawdziwy i wyraźny obrazfunkcja autofokusa zapewnia, że wideo jest zawsze jasne i wyraźne, bez obaw o niestabilność i rozmycie. Naprawdę miękki dźwiękwyposażona w cztery wbudowane mikrofony i profesjonalne indywidualne chipy audio, kamera internetowa USB z mikrofonem może automatycznie nagrywać dźwięk osób w odległości 6 m, bez opóźnień.

E-lekcja, konferencji wideo, gra, przywrócenie prawdziwej sceny, Skype itd. Kompatybilny z większością programów do czatu i nagrywania wideo, Chrome OS, laptopami, FaceTime itd. Duża kompatybilnośćnasza kamera internetowa hd 4k jest kompatybilna z większością systemów, aby skontaktować się z nami, macbook, sp3 / Vista / 7/8/10, może być również używana z komputerami pc, Android 5.0 lub nowszą wersją, takich jak skype, Mac, MacOS, możesz wysłać e-mail, komputerami stacjonarnymi.
MarkaVIZOLINK #ad
ProducentVIZOLINK #ad
Wysokość2.24
Długość5.91
Waga0.36
Szerokość1.97
Numer częściW8GS
ModelW8GS
Gwarancja1 rok gwarancji

8. VIZOLINK

#ad

Pole widzenia 75°, korekcja światła, stała ostrość, do komputerów Mac,, funkcja Plug & Play, Full HD kamera internetowa z mikrofonem, ochrona danych, VIZOLINK Kamera internetowa W2G 1080P 60FPS

#ad
VIZOLINK #ad - Kamera internetowa usb o szerokim kącie 85° może zapewnić, że jest zakryta w większej liczbie miejsc. Jesteśmy profesjonalnym producentem kamery internetowej, aby skontaktować się z nami, SP3 / Vista / 7/8/10, takich jak Skype, Zoom, aby uzyskać współpracę. Ponadto zestaw zawiera mobilne statywy i interfejsy typu C. Automatyczny balans bieli i sterowanie ekspozycją sprawiają, że wideo jest zawsze wyraźne i wyraźne, że obraz jest bardziej kolorowy i realistyczny.

Nawet przy słabym świetle możesz pokazać swoją najczystszą i piękną stronę. Plug & play i ochrona danychkamera internetowa 1080p może być bezpośrednio zainstalowana i używana bez konieczności instalowania innych wtyczek, skutecznie chroni prywatność i bezpieczeństwo oraz utrzymuje czystość soczewki, konstrukcja wbudowanych nasadek ochrony danych, wydłuża żywotność. Profesjonalna technologia redukcji szumów w połączeniu ze specjalnymi algorytmami głosowymi może utrzymać głos głośnika czysty i naturalny. Kompatybilny z większością programów do czatu i nagrywania wideo, Chrome OS, MacOS, Mac, laptopami, możesz wysłać e-mail, MacBook, Android 5.0

0 lub nowszą wersją, może być również używana z komputerami PC, w tym Windows XP SP2, FaceTime itd. Najwyższa jakość wideokamera internetowa vizolink w2g 2 mp 1080p obsługuje nagrywanie w wysokiej rozdzielczości 1080p, gry, nadaje się do webinariów, przywrócenie prawdziwej sceny, konferencji wideo, streamingu na żywo, liczba klatek na sekundę osiąga 60/30 kl. S, idealne uchwycenie każdego szczegółu obrazu, lekcji online, Skype itd. Naprawdę miękki dźwiękwyposażona w cztery wbudowane mikrofony i profesjonalne indywidualne chipy audio, kamera internetowa USB z mikrofonem może automatycznie nagrywać dźwięk osób w odległości 6 m, bez opóźnień.
MarkaVIZOLINK #ad
ProducentVIZOLINK #ad
Wysokość2.36
Długość5.91
Szerokość1.97
Numer częściW2G
ModelW2G
Gwarancja2 lata gwarancji

9. OITTIRA

#ad

OITTIRA Kamera internetowa do komputera, Full HD 1080p, kompatybilna z, nagrywania, kamera internetowa z mikrofonem, szerokokątna kamera internetowa 105° do strumieniowego przesyłania i wideo

#ad
OITTIRA #ad - Rozdzielczość 1920 wys. Szerokokątna kamera internetowa 105° i mikrofon stereo: kamera internetowa do komputera stacjonarnego i laptopa o stałej ostrości rejestruje filmy Full HD pod szerokim kątem widzenia do 110°. Automatyczna korekta przy słabym świetle i plug & play: automatyczna technologia korekcji słabego światła stosowana w tej kamerze internetowej HD, dzięki czemu kamera internetowa może nagrywać obraz przy słabym świetle.

Kamera internetowa pc działa powszechnie z systemem windows 2000/XP/7/8/10 i nowszymi, Mac OS, Chrome OS, rozmów wideo, Hangouts i wieloma innymi. Zaawansowana technologia i szerokie zastosowanie: kamera full hd 1080p z technologią poprawy twarzy automatycznie optymalizuje obraz, smart tv, Android itd. Facebook, xbox one, obs, facetime, dzięki czemu świetnie wyglądasz podczas nagrywania, YouTube, Zoom, Twitch, kompatybilna ze Skype, lekcji online i gier. Zapewnia niezrównaną perspektywę w wielu warunkach, kamera internetowa z mikrofonem filtruje niepożądane szumy tła, webinarów, gdy masz streaming na żywo lub czat wideo i nagrywanie.

X 1080 v, aktywne piksele i liczba klatek na sekundę do 30 klatek na sekundę. Atwa konfiguracja i klips ze statywem: kamerę internetową usb można łatwo zainstalować i używać, 5 m, który pasuje do laptopów, plug and play, komputerów, komputerów Mac, nie wymaga dodatkowych sterowników. W zestawie ze statywem. Posiada również regulowany uniwersalny klips z kablem zasilającym USB o długości 1, komputerów, PC i monitorów LCD i spełnia Twoje wymagania pod wieloma kątami.
MarkaOITTIRA #ad
Producent‎OITTIRA #ad
Wysokość2.76
Długość5.04
Szerokość1.89
Numer częściOI-WCA010
ModelOI-WCA010
Gwarancja2

10. OBSBOT

#ad

Full HD kamera internetowa z automatyczną ramką AI, osłona twarzy, OBSBOT Meet kamera internetowa sterowana sztuczną inteligencją 1080p 60 kl./s, autofokus, Plug and Play, ochrona danych, kamera

#ad
OBSBOT #ad - Plug & playrozmiar kamery internetowej bez uchwytu: 56 x 44 x 32 mm. Ochrona prywatnościKamera internetowa do komputera zapewnia tryb snu i ochronę przed wzrokiem. Doświadczenia wideo hdz wbudowanym czujnikiem Sony 1/2, 8", kamera internetowa USB zapewnia nagrywanie wideo 1080p @ 60 kl. S. Ramka samochodowa ai kamera internetowa HD 60 kl. S oferuje trzy specyficzne tryby automatycznego oprawiania. Inteligentny autofokus i ostrość twarzyNadaje się do spotkań z wieloma osobami i do stworzenia domowego miejsca pracy. Podłącz i ciesz się lepszymi wrażeniami wideo.
MarkaOBSBOT #ad
ProducentOBSBOT #ad
Wysokość1.26
Długość2.2
Waga0.16
Szerokość1.73
Numer częściP.B.1.00019
ModelOWB-2108-CE
GwarancjaJeden rok gwarancji